Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim (mam nadzieję ^^)

Ja byłam dziś w przychodni odebrać wyniki badań i dowiedziałam się, że moja krew gdzieś zaginęła w drodze do laboratorium :roll: i musieli mi pobierać drugi raz mimo że się tak boję igieł :<

nom, igly, zastrzyki i cala reszta to nic fajnego :? robisz morfologie czy cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za dzień - albo śpię albo ledwo dycham. wyszłam do sklepu to słońce spowodowało okropny ból gałek ocznych. cały dzień czułam się oblepiona wilgotną substancją wokół mnie. ciśnienie rażąco niskie, a puls cały czas jak na wyścigach. nastrój do bani. ochrzaniłam kumpelę, bo denerwują mnie jej słowa "bardzo cię kocham". szlag mnie trafia jak mi to mówi i jak oczekuje moich wyznań, "wygadywania się". a co ja k**** mam powiedzieć, nie chce mi się w ogóle gadać, a już wylewność i to mi jest potrzebna na samym końcu...

 

ogólnie niezłe to moje leczenie, naprawdę super ekstra, nie ma co.

dopiero teraz, wieczorem jako-tako funkcjonuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Dzis sobota ,wiec lenistwo:) Rano bylam w perfumerii i kupilam ulubione kosmetyi bo sie konczyly.Moj ukochany podklad it:)Pozniej pichcilam gulasz po wegiersku:)Wyszedl pyszny:)Do tego makaron i swieza salata:D

Samopoczucie moze byc,nie najgorzej,Wczoraj wieczorem mialam lekkie ataki paniki tzn uczucie zaciskania w gardle,dusznosci.

Po obiedzie chyba sie poloze i poogladam tv.Pozniej zrobie sobie peeling :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Bóg dał nam wolną wolę (rozum) jednocześnie uwięził nas w pajęczynie uczuć.Dzięki temu że mamy rozum,a więc wolną wolę pajęczynę uczuć pleciemy sami.Kiedy uczucia i rozum splatają się w jedno giniemy w pajęczynie uplecionej przez samych siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem tu nowa....

mam nerwice lękową i jestem po pierwszej wizycie u psychiatry. Bylam wczoraj.

Dostałam leki na 2 miesiące o nazwie Parogen oraz Sympramol, ten drugi mam uzywac na noc 1 tabletkę. Parogen 1 tabl na dzień.

Czy ktos z was uzywał tych leków? jak się po nich, albo chociaz po jednym z nich czuliscie?? moja psychiatra natychmiast kazała mi zejsc z Xanaxu bo do tej pory uzywałam doraznie jedynie, powiedziała ze najwyzsza pora sie z nim pozegnac. Ja jednak cierpie na straszne ataki paniki i zastanawiam sie czy te leki są rownie skuteczne tak jak Xanax ktory mi zawsze bardzo pomagał i nie miałam po nich zadnych skutków ubocznych, nie uzaleznilam sie pomimo brania go przez 3 miesiące, sama go nawet odstawilam.....

Czy te tabletki o ktorych wyzej wspomnialam powodowały u was jakies skutki uboczne?? bede wdzieczna za kazdą odpowiedz.....

Ta nerwica juz mi zyc nie daje....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow--- tam chyba nikt nie pisze juz na tym wątku....

a mialas moze po tym leku jakies objawy uboczne?? nie wiem czy to jest przypadek czy moze rzeczywiscie tak jest ale dzis wzielam 1 tabl 20 mg i po 2 godz dostałam takiej biegunki ze myslalam ze zdechne....Wzielam Stoperan i na chwile obecną dobrze sie czuje, przeszlo, zastanawiam sie wiec czy spowodował to ten lek.....

Xanax działał na mnie super ale od tego ścierwa mozna sie uzaleznic wiec wole nie ryzykowac aby brac go dłuzej.....

Po nim nie mialam zadnych dziwnych objawów...

No i czy ktos z was mial moze po tym leku obrzęki, puchnięcia konczyn?? niedawno pozbyłam sie tego problemu bo zatrzymywała mi sie woda w organizmie i teraz nie chciałabym zeby problem wrocil przez antydepresanty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałam ze ten lek zaczyna działac dopiero po jakims czasie wiec jak mam walczyc z atakami paniki?? xanax to przynajmniej wyciszał mnie po kilku minutach od wzięcia a tu trzeba czekac kilka tygodni na jakis efekt....boje sie ze sobie nie poradze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-asia-, trzymaj się...! boskie są takie niespodzianki....

 

 

nie wiem już co się ze mną dzieje, przespałam pół dnia, ogólnie ciężko mi ruszyć jakąkolwiek częścią ciała, zasypiam znienacka, budzę się i nie wiem, jaki jest dzień... czuję się jak na kacu jakimś albo po przedawkowaniu leków, ale nic takiego nie ma miejsca. przed chwilą spojrzałam na telefon, miałam nieodebraną rozmowę od M. i teraz zdałam sobie sprawę, że mieliśmy się spotkać na ślubie naszego kolegi. wyobrażacie sobie jak można o czymś takim zapomnieć?

 

[Dodane po edycji:]

 

emb220, moim zdaniem możesz zażywać doraźnie xanax, zanim Twój główny lek nie zacznie działać, oczywiście pod warunkiem, że to doraźnie to nie będzie 3 razy dziennie... tak mi się wydaje, ale to moje osobiste zdanie, nie chcę bynajmniej Ciebie do niczego nakłaniać. zależy jak silne i częste masz te ataki i jaką dawkę xanaxu do tej pory zażywałaś.

acha, biegunka może się pojawić po leku. tego, o którym mówisz nie brałam, ale od niedawna mam taki objaw po innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałam ze ten lek zaczyna działac dopiero po jakims czasie wiec jak mam walczyc z atakami paniki?? xanax to przynajmniej wyciszał mnie po kilku minutach od wzięcia a tu trzeba czekac kilka tygodni na jakis efekt....boje sie ze sobie nie poradze :(

dlatego psychiatrzy na pierwsze 2-3 tygodnie zapisuja np xanax dopoki sie nie rozkreca antydepresanty. moglas pogadac o tym z lekarzem. ja tez dosyc dlugo bralem xanax/clonazepam i sie nei uzaleznilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×