Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

nie zazdroszcze był bym przemeczony i to chronicznie :-|

Nie chciałabym kwestionować, ale czy to nie podchodzi pod uzależnienie ;):?:

 

Nieee... :smile: Jak nie mam ochoty to nic nie robię, ale najczęściej mam ochotę- zależy od nastroju. Zdarza się, że miesiąc nic nie robię bo mi się nie chce :P Różnie to bywa. Ale jeśli człowiek ma siłę i chęć... to czemu nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze marzyłam o prawiczku :evil: .

sądziłam,że ich już nie produkują. :evil:

 

Ja też :-| Zawsze marzył mi się taki czysty aniołek, nieskazitelny, niezabrudzony żadną babą, nieużywany, którego można sprowadzić na złą drogę :twisted:

Ale cóż... jakoś nigdy taki mi się nie zdarzył z tego co mi wiadomo (no chyba, że który skłamał?)...

Ale najbardziej na świecie żałuję tego że mój obecny partner nie był prawiczkiem jak mnie poznał, to mnie boli najbardziej i doprowadza do szału !

 

[Dodane po edycji:]

 

Chociaż z drugiej strony może jakby ze mną zasmakował to by zechciał ruszyć w świat próbować innych? To może i lepiej... Ciężka sprawa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, bo ja jestem taka że od innych oczekuję a sama nie daję :pirate: I sama sobie poszalałam a oczekiwałam że dostanę prawiczka i będzie gitara :mrgreen: No ale niestety nie da się tego wybrać jak się człowiek zakocha w kimś konkretnym... Mogłam szukać prawiczka, ale zakochałam się w nie-prawiczku i już... Choć żal pozostał, i ogromna zazdrość w sercu :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym prawiczka :105:

Ja w sumie nie chciałam, znaczy nie zastanawiałam się nad tym a mi się trafiło :mrgreen:

 

Weż się podziel, nie bądz sknera :P:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą uderzające są różnice w nazewnictwie, zauważyliście? Dziewica brzmi poważnie, dumnie, czysto, i choć co głupsi uważają dziewictwo w pewnym wieku (który się stale obniża) za oznakę słabości to samo słowo nie ma negatywnego wydźwięku, raczej obojętny. Tymczasem prawiczek... cóż. Przez to infantylne zdrobnienie brzmi trochę jak drwina, nieprawdaż? Szczególnie skierowane do dorosłego mężczyzny. Dlatego proponuję dwa nowe słowa :D Dziewiczkę - dla tych którzy chcą drzeć łacha z dziewic i prawicerza - dla panów dumnych z własnej "czystości" (brzmi trochę jak rycerz hehe). Ciekawe czy się przyjmie nowe nazewnictwo ;)

A w temacie - skoro już zabrałem głos... no cóż. Bida z nędzą. Odkąd jestem sam to średnia na tydzień spadła poniżej 1.0. I to dość grubo. Dziwnym nie jest - po latach grubych przyszły lata suche...

 

Ale 28!? Seriously!? I nigdy nie boli Cię głowa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewiczka i prawicerz- hahaha za mocne :mrgreen::lol::mrgreen: Ja na pewno będę używać tych określeń, bardzo mi się podobają :mrgreen::great:

 

A 28... A to dużo jest? Tak? :oops: Bo bywają tygodnie że i 49, po 7 dziennie, np na wakacjach :oops: haha

Ale tak jak pisałam- bywa że miesiąc albo i pare miesięcy :!: nic mi się nie chce, więc tu odpowiedz- owszem, głowa mnie czasem boli, nawet teraz (poważnie) :hide: Każdej dziewczynie czasem się chce a czasem nie. Różnie to bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewiczka-jak ślicznie:)Coż już z jakiś rok będzie jak nią nie jestem-ale lubilam nią być i odbierane to bylo bardzo pozytywnie :D

linka, Magdunia ma racje-podziel sie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie Scrat, z partnerem moim, jednego mam :mrgreen::pirate:

 

Shadowmere, a faktycznie, ja też nie pomyślałam że sama ze sobą też się liczy...

Hoho to lepiej się już zamknę w tym temacie :oops: hahaha :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie w stanie usiąść przez najbliższe 2 tygodnie lub przez podobny czas krzywo oddawać treść jelita grubego :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Fizjologicznie to jest niemożliwe :smile: Kobiece organy wiele rzeczy potrafią znieść i się nie zbuntować.

Adaś, tutaj chyba chodzi o to, że baby są bardzo zazdrosne i w dodatku może trochę nas brzydzi fakt, że osoba którą kochamy robiła coś z inną babą. Przynajmniej ja dlatego chciałabym mieć prawiczka. A poza tym fajnie gdyby był nieśmiały, to słodkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, taki "koniobijca" może też mieć problem z przedwczesnym wytryskiem wywołany swoją "praktyką", odkryć że partnerka nie pieści go dostatecznie - bo przywykł do silnej stymulacji (toż to "koniobijca"), zje go trema i ostatecznie z dużej chmury będzie mały deszcz. Dziewczyny tu sobie fantazjują, podejrzewam że mało poważnie, a w łóżku zawsze lepiej jakieś doświadczenie mieć niż nie mieć. Lepiej dla obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×