Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie uprawiałam nigdy seksu, nie uprawiam i boję się uprawiać. Wątpie czy kiedykolwiek będe prowadzić udane życie seksualne ze swoimi schizami i aseksualnością 8) Jak narazie nie zamierzam, bo bliskość drugiego człowieka jest dla mnie żenująca i przerażająca, a na siłę , z byle kim, byle gdzie , dla samego zaliczenia doświadczenia mi się nie chce. Mam prawie 22 lata i nie widzę w tym nic złego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło coś na myśl, jak spojrzałam na ten filmik o zdrowej żywności, ale może jednak się powstrzymam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Swoją drogą ciekawe, czy ktoś później skonsumował tego ogórka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seks bardzo rzadko i cholernie zazdroszcze ludziom, ktorzy bzykaja sie czesto. Doprowadza mnie to do szalu i frustracji, ze inni moga codziennie a dla mnie seks to niemalże swieto. Dla innych normalka a dla mnie to cos super luksusowego, na co rzadko moge sobie pozwolic :why::why::why:

W efekcie az nie lubie ludzi za to, ze maja seks a ja nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seks bardzo rzadko i cholernie zazdroszcze ludziom, ktorzy bzykaja sie czesto. Doprowadza mnie to do szalu i frustracji, ze inni moga codziennie a dla mnie seks to niemalże swieto. Dla innych normalka a dla mnie to cos super luksusowego, na co rzadko moge sobie pozwolic :why::why::why:

W efekcie az nie lubie ludzi za to, ze maja seks a ja nie mam.

 

ja bardzo lubie pomagac kobietom w potrzebie i nie bylbym soba gdybym twoj apel zostawil bez odpowiedzi. tak wiec oferuje sie jako pomoc w tej dziedzinie, bede twoja sex-zabawka :lol::P czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, to przesylajcie zgloszenia wraz ze zdjeciem na pw :yeah:

 

a tak na powaznie poprawia mi humor tylko jak wiem, ze ktos ma seks jeszcze rzadziej ode mnie albo w ogole go nie ma (chociaz chce). Wiem, wredna jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki, co to jest 0,25??

no... taka zagadka matematyczna :mrgreen:

 

a tak na powaznie poprawia mi humor tylko jak wiem, ze ktos ma seks jeszcze rzadziej ode mnie albo w ogole go nie ma (chociaz chce). Wiem, wredna jestem.

stardoll, ja tak mam...

lepiej się czujesz ?? :P

 

[Dodane po edycji:]

 

no i proszę - zdawało się że wątek był umarły,

a wystarczyło go ruszyć i posypały się posty... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×