Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Paradoksy- jak byś przeczytała dokładnie moje posty w tamtym temacie to MOŻE byś doczytała że nie wiem jakim cudem ale morza sie nie boję ! A wszelkiej innej wody - tak. Wystarczy czytać ze zrozumieniem i ile mniej problemów od razu, prawda?

 

Pstryk- czy ja wyglądam jak książka medyczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk- czy ja wyglądam jak książka medyczna?

 

A nie jesteś? :shock: Z innych tematów [...] wnioskuję, że jesteś atrakcyjna z wyglądu a książki mają jeszcze [przeważnie] oprócz ładnych okładek ciekawe wnętrza... więc pomyślałam... :roll: no cóż jak nie wiesz co z mrówkami począć to może jakiś przepis dobry na piernika.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, ja o niektórych modach a przynajmniej o tej powyżej mogę powiedzieć że zamiast gasić pożary dolewa zawsze oliwy do ognia i sama podsyca do kłótni... Trochę mi sie to kłóci z funkcją moderatorską, ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może oni tak lubiąXD powinnaś to wiedzieć.

 

[Dodane po edycji:]

 

to nas tomku przeklej:)

 

[Dodane po edycji:]

 

Mod tyż człowiek - swoje zdanie ma:) i sex też uprawia:) a jak ktoś się czepia i jest tych ktosi więcej to chyba z kimś innym jest coś nie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze skoro w ulotce ma takie i takie dzialanie to tak dziala

nie jestem zwolenniczka tabletek ale sprobowac chyba nie zaszkodzi

zawsze mozna siegnac po cos innego

a moze yerba mate? :mrgreen:

Też mi się wydaje, że spróbować nie zaszkodzi. Sprawdzałam w ulotce i preparat wygląda na bezpieczny. Pisze, że nie ma interakcji z innymi lekami, a skład na bazie ziół. Pytałam też koleżankę po farmacji, powiedziała, że to tak jak się bierze czosnek na wzmocnienie organizmu, tylko że tutaj chodzi o wzmocnienie potencji. Tak więc spróbujemy i zobaczymy czy będą efekty. W ulotce piszą, że jak po 10 tygodniach nie widać efektów, to trzeba iść do lekarza. Mam nadzieję, że pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbarka- a Twój facet nie ma jakichś problemów? Wiesz - stresy w pracy, w rodzinie. Wszystko jest okej? Nie ma żadnych powodów do zmartwień?

Pamiętaj że panis to narząd. Jeśli coś nie działa to znaczy że ma powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbarka- a Twój facet nie ma jakichś problemów? Wiesz - stresy w pracy, w rodzinie. Wszystko jest okej? Nie ma żadnych powodów do zmartwień?

Pamiętaj że panis to narząd. Jeśli coś nie działa to znaczy że ma powód.

Z tego co wiem wszystko jest okej. Może ma trochę stresów w pracy, ale każdy facet je ma i jakoś sobie radzi. Mi wydaje się, że to przez wiek, w życiu faceta przychodzi taki czas, że po prostu może się zdarzyć że nie domaga... Zresztą on prowadził dość intensywny tryb życia, w ciągu ostatnich lat wyspokojniał, myslę, że to teraz wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miliard

 

 

:P:P:lol::lol: gratuluję potencjału

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja mieszkam z rodzicami, więc mam małe pole manewru!

 

 

można i z rodzicami, chyba, że śpią razem, to wtedy w trójkącie :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Zero , brak libido.[/quote :D

 

nie jestem sam, jak miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×