Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej lubię we dwoje albo w małym gronie w domu. Bale z orkiestrą i towarzystwem w wyfiokowanych strojach jakoś do mnie mniej przemiawiają. Ale może kiedyś...!

 

Jak wyobrażasz sobie siebie za 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdrowa!! I po studiach, z wymarzoną pracą, po ślubie z moim Szcześciem, z dzidziusiem, w trakcie remontu naszego własnego domu z ogródkiem gdzieś za miastem.... mmmm... marzenia.....

 

 

A tak a propos:

Wolala/alabys mieszkać w centrum wielkiego miasta czy na wsi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzecz jasna, że na głowie haha chociaz powiem wam ciekawostke taka troche wstydliwa ale co tam hehe móje kochanie poprosiło mnie, żebym sie nie depilowala.... a ja zdębiałam :oops:

 

 

Lato oczywiście, chociaż w zimie śnieg jest super, a najfajniej to by bylo gdyby był śnieg w lecie hehe ja tyo mam wymagania co nie?? :P

 

 

Chodzisz w domu w kapciach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kaptur... Ale zazwyczaj czapka.

 

 

 

Co robisz gdy ktoś Tobie wmawia, że myślisz/czujesz inaczej niż jest naprawdę? Nawet gdy to mało ważne?

 

 

Razorbladerka_ - mały bym chciał - ale taki proporcjonalny do moich rozmiarów :) Czyli tak na pół palca - max na palec. :) I koniecznie jakiś geometryczny - nie pająk czy coś.

 

A w ogóle to szczęściara z Ciebie:

góry, bo moze mam na co dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeee a coś mnie dobrego spotkał w życiu? bo jak satysfakcja to musi być dobre...

może kiedyś - jak wygrywałem olimpiady

 

 

A może ktoś umie zrobić tak by nie myśleć o natrętnej myśli - i co zrobić? Ja też niestety myślę dalej. Ale bardzo bym nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×