Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

może tym razem sie nie spóźnię... zasłonki może nadają bardziej przytulny klimat, ale zabierają przestrzeń w pokoju i zabierają część światła. Więc wybieram rolety.

 

Jaka jest twoja ulubiona forma relaksu - np w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja chec posiadania posiadanych juz dzieci maleje wprostproporcjonalnie do uwag w ich dzienniczkach :D a wzrasta rownież wprostproporcjonalnie do sluchania ich ciekawych tlumaczen po wywiadowce ilez to ich nieszczesliwych wypadkow spotkalo i szykan ze strony nauczycieli :D

 

karac czy wychowywac bezstresowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak... Myślę, że każdy z nas bez trudu znajdzie jakieś przykłady negatywnego wpływu tłamszenia w sobie emocji, które powinny znaleźć ujście w momencie kiedy się pojawią...

 

Gdzie kończy się granica dobrego smaku jeśli chodzi o dbałość o wygląd zewnętrzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucie smaku to sprawa indywidualna każdego z nas, jedni lubią ekcentryczność, inni skromność, a jeszcze inni wyzywający styl.Myślę,że granica dobrego smaku kończy się w momencie kiedy razi i bulwersuje większą ilość ludzi np. w jakimś miejscu czy sytuacji np. na pogrzebie ;-)

 

Jeśli czulabyś (czułbys) się calkowicie zdominowany w związku i nie miałabyś(nie miałbyś) możliwości wspóldecydowania o czymś ... to co byś zrobiła(zrobił)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×