Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

podac srodki nasenne hehe

 

Słuchajcie, mam powazny problem, poniewaz nie mam zielonego pojecia co podarowac mojemu Jedynemu na święta... To będą pierwsze nasze wspólne święta a więc i prezent powinien byc naprawde baaardzo wyjątkowy... niby do swiąt jeszcze kupa czasu, ale ja nie lubie tak na ostatnią chwile... Podrzucajcie mi jakies pomysły, PROSZEEE......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkiem do prezentu może być kalendarz [większego formatu] na nowy rok wiadomo - z Twoimi/Waszymi zdjęciami :) Niby banał i przereklamowane, ale znam kilka osób, których faceci byli zadowoleni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na święta dostałem od dziewczyny komplet kosmetyków adidasa. Później się dowiedziałem że to był prezent dla jej byłego, który mu odebrała jak odeszła od niego. Spox

Tak na prawdę wystarczy nawet drobiazg, najważniejsza jest pamięć, coś od serca. Nie musi to być jakiś ekskluzywny prezent za nie wiadomo ile kasy. Pamiętaj, daj coś od siebie.

Osobiście wolałbym jak by dziewczyna przytuliła się do mnie, mocno, przez dłuższą chwilę, nawet chwila milczenia, wtedy się czuje że naprawdę komuś na tobie zależy.

 

[Dodane po edycji:]

 

Razorbladerka_, zabawa z alkoholem czy bez?

 

z dużą ilością

szacunek czy bogactwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speer ale my sie przytulamy na co dzień i to tak ,zeby kazde z nas moglo odczuc ze nam na sobie zalezy... :) kamasutra fajna rzecz, ale co jak się znudzi...?

 

szacunek zdecydowanie

 

gra planszowa czy komputerowa??

 

to uważajcie żeby się nie podusić nawzajem :-)

 

szachy :-)

 

liczby czy litery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziecka czasem mnie nachodzi obawa że kiedyś stracę wzrok i jak wtedy będzie wyglądało moje życie... na razie tylko mam wadę wzroku - okulary.

 

Co byś zrobił(a) gdybyś dostał(a) w spadku 100,000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciuch musiałabyś pójść z nim więc nie byłaby to niespodzianka. Ja mojemu chcę coś kupić czasem i bez okazji go siłą nawet nie mogę zaciągnąć do sklepu tak się broni. Chyba faceci nie czują takiego podnicenia jak kobiety przy kupowaniu ciuchów ;) na perfumy (na walentynki) tez nie zareagował tak entuzjastycznie jak myślałam bo powiedział że ma już perfumy ;) Widocznie nie jest materialistą!

 

Ale ogólnie myślę że markowy prezent to jest dobry pomysł, coś czego się potem używa. Perfumy-tak. Może np jakaś fajna bielizna? Albo coś związanego z jego zainteresowaniami.

 

Jak chciał(a)byś spędzić swoje urodziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z zainteresowaniami... to musialabym byc milionerka... ucieszylby sie z samochodu wyscigowego najlepiej, nowego kompa (trzeciego), telefon, ktory nie jest jeszcze w sprzedarz, a który testował tydzien temu i non stop o nim mowi a ktory bedzie kosztowal 3 tysiące.... Takie moj kochany ma wymagania heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×