Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

zupa z rzodkiewek,

 

Spać nocą i żyć za dnia.

 

To prawda, już bez żartów, w Twoim wypadku to bardzo ważne, przeciągasz strunę, nie chcę Ci robić uwag, jesteś dorosła, ale czasem się zastanawiam jak Ty to robisz.

 

nie uwierają Cię???? drut w gaciach to jeden powinieneś posiadać :oops::lol: :lol: :lol: zdejmuj je, bo Ci klejnoty rodowe uszkodzą. I małych Holików nie narobisz.

 

Ty już chyba jakiegoś grzańca albo ze cztery na to chore gardziołko sobie łyknęłaś :]

Oczywiście, że nie narobię Holików, nie dzielę się swoim genem chce pozostać unikat :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia no zakopcimy spamowa :mrgreen:

Nie wiedzialam, ze tu takie swojskie klimaty panuja :D

 

kosmostrada jesli to wytrawne to na pewno by mi smakowalo. Nie przepadam za slodkim winem jedynie.

 

Polecam po malowaniu paznokci ekspresowy wysuszacz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Mam wysuszacz. I tak zawsze jest coś do poprawki. :smile: Dlatego alleluja za hybrydę. ;)

 

paramparam, No widzisz, przy temacie paznokci potwierdza się, że jesteś moja siostra duchowa. :D

Kawusia jeśli również chcesz posiedzieć do trzeciej. ;)

 

Holik, urocza konwersacja - Ona mrucząco - czy mógłbyś mi wlać swojego olejku do kąpieli? On - a wlej se płynu... :D

 

mirunia, Lubię pudrowy, jak ten pierwszy, ale na innych. Mam bardzo jasną karnację i wygląda, jakbym miała sine łapki. Lubię też taki jakby pył, jak w tym drugim. Taki jak ten trzeci jest fajny na nogach. Różne kolory próbuję i jednak najlepiej się czuję w granacie, wszelkich odmianach wiśni, śliwki, a na lato ewentualnie delikatny róż, gdy łapka jest opalona.

 

Sylwia234, Jeszcze troszkę ... Wydobrzejesz i wrócisz do funkcjonowania. Udało się coś zrobić w temacie porady psychologa, jakiejś terapii, żebyś ze wsparciem ruszyła znów w życie?

 

To ja pójdę sobie zrobić kąpiel w czarnej glince kamczackiej - ma działać pięknościowo i relaksująco. Zobaczymy. Może się okazać, że nie będę mogła się z tego paskudztwa domyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Wy sobie miło gawędzicie, a ja działam w kuchni-wszak jutro moje święto :lol:

Spodziewam się gości, trzeba więc się należycie przygotować!

Część zrobiona, trochę zostawiłam na jutro.

Ogólnie czuję się nieźle. Spacery nocne, w czasie opadów śniegu, są cuuudowne. Polecam szczerze. Po prostu radość mnie rozpiera w czasie takiego śnieżnego chodzenia.

 

mirunia, bardzo lubię pudrowy róż. Mam na myśli odzież.

Ale tak jak kosmostrada, paramparam, - do mojej karnacji nie pasuje ;)

Używam jedynie bezbarwnego lakieru...niestety ;)

Pozdrawiam wieczornie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

U mnie bielusko , sniegu dosypalo, maly mrozik trzyma ale szaro , nie ma slonca.

Pozbieralam sie z mojego dolka dosc szybko. Teraz tylko reka mi dokucza bo we srode pojechalam zapisac sie na lekcje hiszpanskiego i wracalam w okrutnej sniezycy. Taka figure wywinelam , coby sie nie przewrocic, ze cos sobie chyba naciagnelam bo od czwartku wlasnie bol tej reki mam. :roll: Jak nie urok to s.... ;) Tudzież może byc to ze starosci :pirate:

 

Zyczę Wam milej i spokojnej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, oby sie poprawilo po antybiolu!

 

paramparam, wlasnie widac czym sie dla mnie osniezone ulice koncza ;)

 

Ḍryāgan, Hey , witaj . U mnie tez slizgawica.

 

mirunia, Hey Kochana :****** no niestety , cos musialam naciagnac bo mi dretwieje reka od lokcia do dloni :bezradny: i boli. Obsmarowana jestem ketonalem i mialam plaster naklejony... mam termin do ortopedy 3 lutego wiec jesli nie przejdzie to bede sie z nim zastanawiala co dalej.

Tez bylam na spacerku :D oraz na wystawie "Huta z lotu ptaka" . Calkiem fajne zdjecia . Teraz zjadlam talerz rosolu , (bardzo dawno nie gotowalam ) i juz raczej domowo. Jutro praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale śnieżycowało dzisiaj. :105: Świetne powietrze. Od rana latałam po okolicy, a że jest na plusie, to wróciłam w wersji roztapiający się bałwan. :smile:

Musiałam nawet skarpety zmienić, bo mi napadało do sztybletów.

Śrubki ciąg dalszy, aż mi się rzygać chce z tej ekscytacji, dosłownie. :roll:

 

Dziewczyny jak nie brzydzicie się wleźć do czarnej wody, to polecam kąpiel w tej czarnej glince, fajna skóra po tym jest. Najpierw peeling szczotką, a potem chlup w bajorko. :D

 

Niech niedziela Wam przyjemnie upływa!

 

platek rozy, ****** Dziś mi noga się omskła na ukrytej pod śniegiem muldzie, zrobilam piękny telemark, od razu sobie Ciebie przypomniałam...

Jak mówiłyśmy, z dnia na dzień powinno być lepiej. Ściskam Waszą Obolałość!

 

zupa z rzodkiewek, Dobrze, że coś doktory poradziły. Zupko, ale o siebie też zadbałaś, żeby Ci się nie rozkręcało wirusidło?

 

paramparam, Brawo Ty za basen! :great: To teraz tylko dopieszczanie. :smile:

 

Prakseda, Jak dziś głowa?

 

mirunia, To miłego niedzielnego chillowania ! Co pichcisz?

 

Ḍryāgan, nieboszczyk, Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ciężko mi.

Wyspać się nie mogę, bo śpię nerwowo, a jak zasnę to mam koszmary- dzisiaj miałam dotyczącej mojego gipsu, co noc śni mnie się ex, cała ta sytuacja. Dlaczego?

Bo przeżywam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czytam, że były tu dziś osoby które wyściubiły nos z ciepłego domu :D:D Ja do nich nie należę, wszędzie biało i zimno. Nie mam ochoty mieć zaróżowionych policzków ani ochoty marznąć :bezradny:

Ubrałam nawet grube skarpety bo mimo, że w domu ciepło ja trzęsę się jak galareta. Mogłabym teraz mieszkać na południu Europy albo tam gdzie jeszcze cieplej. Skupiłam się dziś na obiedzie i ugotowałam pyszny rosołek a na drugie mięsko z sosikiem :D

Nie wiem co tam porabiacie teraz drodzy spamowicze ale domyślam się, że mirunia kibicuje naszym skoczkom :yeah:

 

Miłego popołudnia wszystkim :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zrobiłem dzisiaj mix:

 

4 łyżeczki kurkumy, jedna pieprzu, dwie łyżeczki gałki muszkatałowej, 2 łyćzeki imbiru i 2 łyżeczki cynamonu, zalałem to wodą wymieszałem i wypiłem.

 

Bleeeeeeeeeeeee

 

ale teraz za to czuje się dobrze :] a mówiłem, że moje mixy działają :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po skokach, oderwijcie się wreszcie od tych telewizorów i chodźcie tutaj bo mam propozycje.

Mianowicie ja już się wyspałem to jak tam polewamy jakieś drineczki? :yeah:

Wy tam pijcie te swoje winka, piwka czy co tam lubicie a ja się ubieram i jadę po sok na stacje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj ze mną...

A, lubię z tych obecnych "nie Polaków" - Ammana. Fajny chłopaczek. ;)

Hurra :D Udało się, mamy trzecią pozycję :yeah::yeah::yeah: W grupie siła..daliśmy radę :D

 

Simon to doskonały szwajcarski skoczek. Nazywają go Harrym Potterem ale podobno lepiej lata ;) Ech..pewnie niedługo przejdzie na sportową emeryturę...

Lecem latać razem z chłopakami :papa:

Teraz możemy odlecieć :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę sportowcom tych pozytywnych emocji. Widzimy w tv ich radość i nam też się udziela, to niesamowite. Kiedyś byłam lepiej wysportowana i dosięgnęłam zaszczytu pierwszego miejsca może nie tak prestiżowego jak w konkursie międzynarodowym ale bardziej lokalnym. Pamiętam do dziś zawody i całe "szaleństwo" wewnętrzne z wygrywania, bycia pierwszym i niedowierzania, że to przytrafiło się właśnie mnie. Prawdziwe szczęście...nigdy chyba już nie miałam okazji doznać tak głęboko pozytywnych uczuć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×