Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

krzosl, na Towim miejscu zapisałbym się jak najszybciej do lekarza. Powiedz, że bardzo Ciebie niepokoją te myśli i odczuwasz duży lęk. Być może trzeba zwiększyć dawkę fevarinu albo wprowadzić jakiś nowy lek. Mi początkowo na myśli o skrzywdzeniu kogoś pomogła paroksetyna.

 

Jeśli chodzi o hydroksyzynę to wydaje mi się, że można prowadzić samochód zażywając ten lek. Najlepiej jednak, abyś skonsultował się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram sie nie myslec o moich stanach lekowych tylko czasami jest tak ze nic nie robie i lek wyskakuje z nienacka jak czkawka tylko nad czkawka umie zapanowac by ja usmierzyc a nad lekiem juz nie bardzo zastanawiam sie dlaczego na to cierpimy ?? u mnie w rodzinie nikt na takie cos sie nie leczyl a ja zlapalem jakas cholerna nerwice :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:105: jestem niecierpliwy wiem tylko ta scierwa mi caly czas dopieka moja lekarka mowi ze za duzo mysle i zadaje niepotrzebnych pytan tym samym sie nakrecam no ale to jest silniejsze odemnie jak czegos nie wiem to pytam bo nie wiem juz sam co jest wynikiem mojego zaburzenia a co pochodzi odemnie przez to wszystko gubie sie w tym :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×