Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

miziam

Użytkownik
 • Zawartość

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. nobody25, ja biorę. Paro rano, trittico na noc na sen. Bardzo dobrze u mnie to działa. W dzień funkcjonuję, w nocy śpię.
 2. Ja mam takie sny codziennie. Bardzo realne (czasem nie wiem czy coś się przyśniło czy wydarzyło), czasem też straszne. Męczące to jest.
 3. miziam

  Zżera mnie samotność

  Emigracja nie jest dla każdego. Jesteś daleko od rodziny, starych znajomych i czujesz się sam. Zawsze możesz wrócić. Możesz też szukać znajomych na miejscu, w Anglii jest przecież masa polaków, który tworzą swoje małe społeczności.
 4. Czy mozliwe jest żeby przy schodzeniu z paro się polepszyło? I można funkcjonować lepiej niż na większej dawce, tak żeby nie zmieniać leku?
 5. miziam

  problemy w idealnym związku

  Najlepiej właśnie porozmawiać. Powiedzieć co się myśli na ten temat. Zapytać co o tym myśli druga osoba. Trzeba powiedzieć, że jeśli jest jakiś problem, to są specjaliści, którzy potrafią pomóc. Są przecież psychoterapie dla par, terapeuta pomoże określić problem i wskazać co można z tym zrobić. Ale nic na siłę. Jeśli ktoś nie chce to się go nie zmusi. Spróbować zawsze warto.
 6. Kalebx3, mój błąd że nie napisałam wyraźnie o co mi chodzi, ale jestem w okropnym stanie wybacz. Chodzi o to, że odstawiłam całkiem paroksetyne. Nie pomagała, więc nie było sensu brać. Schodziłam stopniowo z dawki 40 tak jak lekarz kazał, no i teraz już nie biorę nic. Mam siniaki jakbym właśnie zaczęła brać a nie odstawiła. Lamitrin nie pomaga się uspokoić ani trochę.
 7. 5 dzień nie biorę paroksetyny. od 2 ciągle płaczę, czuję się jak ostatnie g*wno. to normalne? minie?
 8. lynx, mi zwiększanie dawki nic nie pomogło, też na początku miałam super a później nie czułam żadnego działania, moim zdaniem lepiej iść do lekarza po coś innego
 9. Może dziś jest dzień chliptania i spania, bo ja mam tak samo
 10. miziam

  [Warszawa] Nasza Stolica

  na 3 miesiące właśnie, tyle tam trwa terapia. Ale chciałabym wiedzieć coś więcej o tej terapii. W następnym tygodniu idę na konsultację i najwyżej tam spróbuję się dowiedzieć jak to wygląda.
 11. miziam

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Ktoś był na oddziale dziennym w szpitalu wolskim i może mi opowiedzieć jak tam wygląda terapia?
 12. miziam

  Witam wszystkich !

  Cześć. Rozumiem jak to jest mieć problemy od małego. Nie jesteś sama.
×