Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa po co kobiety się cmokają na powitanie bo tego nie rozumiem?

 

Bo taki jest zwyczaj?

Przyuważ "uroczystości" rodzinne - cmokają się w policzki panie wzajemnie, panie i panowie, a panowie między sobą - nie.

To jest tak przyjęte, ja do "cmoknięcia" przyjaciółki na powitanie nie przywiązuję żadnych emocji. Często się to odbywa nawet tak, że nie do końca dotykamy policzków. Jak u przysłowiowej cioci na imieninach.

Niektórzy promotorzy "cmokają" też swoje studentki po obronach - kiedy dają kwiaty (całe szczęście mój małżonek tej formuły nie przyjął :D ). ja nie "cmokam" nikogo, jedynie podaję rękę i czuję się nieswojo, jak mnie jakiś student (zwykle starszy z zaocznych) w tę rękę pocałuje.

 

Naleśnik, ja się nie przytulam do przyjaciółki w klubie, tylko np. na lotnisku, jak przyjedzie. Tak samo uściskam jej męża, a ona mojego męża.

Ale panowie między sobą - nigdy.

Podobnie ostatnio, kiedy do nas przyjechali, siedzieliśmy sobie po nocach (standard) w czwórkę, przyjaciółka mi położyła głowę na kolanach. Nikt nie przywiązuje do tego wielkiej wagi. Ale gdyby zrobili tak nasi mężowie, to coś by nam nie grało.

Tak samo ja zasypiałam z siostrzenicą w jednym łóżku i nie miało to żadnego podtekstu i nikt by się go tam nie doszukiwał. Ale mój mąż z siostrzeńcem przecież nigdy nie zasypiał, bo byłoby to dziwne.

Kobietom więcej wolno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

 

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

 

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

 

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

 

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

 

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

 

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

 

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

 

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga

 

 

Tak chodzilo o drugi przypadek para homo publicznie sobie okazuje uczucia. Mozna czuc nie samak...szczegolnie jesli chodzi o gejow...choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiejskifilozof jak zwykle swoje smętne trzy grosze wtrącił.( Kolejny przygłup, któremu się we łbie pomieszało? :( )

 

Jeżeli ktoś nie zna wypowiedzi profesora Bogdana Chazana, to warto wysłuchać, bo dużo mądrego ma do przekazania.

 

Przy okazji ;) Przygłupy które próbują wmówić, że aborcja jest prawem kobiety, oczywiście będą go atakować. Aborcja to jest odebrane prawo do życia człowiekowi i oczywiście w normalnym kraju nie ma przyzwolenia na ten zabieg. Zarodek może być kobietą albo mężczyzną gdyby ktoś nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Kobietom więcej wolno ;)

Nie wiem jak inni, ale ja czuję niechęć (obrzydzenie?) do dotykania innych facetów. To jest wewnętrzny imperatyw. Natomiast reakcje otoczenia obchodzą mnie mniej.

 

Wlasnie malzonek twierdzi tak samo.

Nasz aplikant dzis sie zalil jak jego brzydzi ze chlopak ktoremu wynajmuje pokoj lazi po domu w samych bokserkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic, oczywiście, że nie ma to jak chrześcijaństwo

 

tylko mnie interesuje inne chrześcijaństwo niż to nauczane przez kościół.

mnie tzw. elektryczne chrześcijaństwo interesuje nauczane przez L. Rona Gardnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o Chazanie to temat na wątek o aborcji.

 

rafs, a wstawianie informacji o takich badaniach celem zdyskredytowania innego użytkownika nie jest chamskie?

 

atic, domyślam się, że inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, ja wchodzę na takie fora o macierzynstwie jak nie mam co robic. A to naprawde jest rzadkie tak samo jak na nerwice, przez 7 lat mam tylko kilka tysiecy postów jak niektorzy tutaj przez dwa lata maja 2 x wiecej. Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe. Nawet jak dziecka nie miałam to komp nie był wyznacznikiem w moim zyciu, jakas tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa mapa pokaz

Abstrahując już od tego, że zwracanie się w ten sposób do innego użytkownika jest zwyczajnie chamskie, określanie mianem przygłupa każdego, kto ma poglądy odmienne od twoich to nie jest najszczęśliwiej dobrana strategia argumentacyjna. Z prostego powodu: to jest broń obosieczna. Znam przynajmniej cztery niezależne badania, w których stwierdza się istnienie negatywnej korelacji pomiędzy ilorazem inteligencji a poziomem religijności. Poglądowy obrazek:

 

330px-LynnHarveyNyborg-Atheism-IQ.svg.png

 

Tłumacząc na prosty język, im ktoś głupszy, tym bardziej prawdopodobne, że jest bardziej religijny. Innymi słowy, nie nazywaj wszystkich wokół idiotami, bo sam zostaniesz za takowego uznany.

 

Przy okazji, masz te "normalne kraje", w których aborcja jest niedopuszczona:

 

635065618842800000.jpg

 

 

 

Widziałem,kiedyś to mapę.Dla mnie nie nowość,fajnie by było gdyby kolor Polski zmienił się na zielony.

Dla PIS,całkowity zakaz też jest nie wygodny. A ja popieram akcję Ratujmy Kobiety.

I mam takie przemyślenia,że aborcja i Smoleńsk.To będą tematy,które będą w tej kadencji Sejmu długo jeszcze.

 

 

Zresztą już kiedyś była tu burza o aborcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wspomnę,że kiedyś był na forum gorący,spór o aborcję.Kończyło,że na wyzwiskach.Dwie strony się atakowały wzajemnie.

Ja jestem lewicowym,ateistycznym,liberałem.Jestem za prawem kobiet do aborcji.Przeczytajcie to kochani,dokładnie.Bo więc nie będę tego powtarzał sto razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dokładnie. Wszyscy wiemy jakie masz poglądy, wiejskifilozofie, a i tak ciągle powtarzasz, że jesteś ateistą, liberałem itp. Naprawdę nie musisz tego ciągle powtarzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe

 

Jeśli takim ludziom ten właśnie model odpowiada to niczego złego w tym nie widzę. Do ambicji jednych należy zarobienie 100 tys miesięcznie, dla innych urodzenie i wychowanie 10 dzieci.

Ktoś także może być wspaniałą matką, a beznadziejnym pracownikiem lub nie mieć "smykałki" do biznesu.

 

choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

Zobaczcie jak to dziwnie jest - na widok 2 gejów czy lesbijek w sytuacji intymnej czuję niesmak.

A jak na jakiejś imprezie faceci widzą miziające się laski, to przeważnie im wiwatują.

Czyli Was trochę kręcą relacje homoerotyczne ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh kurde chyba zle sie wyrazilam ale sprobuje to naprawic

 

co innego pisac ze komus przeszkadza para homo a co innego ze para sie obmacujaca

 

bo jesli chodzi o drugi przypadek to mniej wiecej czaje przyrownanie tego do zgorszenia karmiaca kobieta

 

no ale jesli chodzi o pierwszy przypadek to jest to juz mocno absurdalne porownanie

 

po prostu nie stawiam znaku rownosci miedzy pierwsza para a druga

 

 

Tak chodzilo o drugi przypadek para homo publicznie sobie okazuje uczucia. Mozna czuc nie samak...szczegolnie jesli chodzi o gejow...choc nie wiem z czego to wynika ale ja tez bardziej wolalabym patrzec na lesbijki.

 

tylko ze... w drugim przypadku chodzilo o wszystkie pary ktore sie zachowuja malo stosownie a nie tylko o homo ;)

 

nie wiem jakie wy macie doswiadczenia ale ja tam czesciej widze pary hetero ktore bez skrepowania sie obmacuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast przeraza mnie ilosc młodych dziewczyn bez zadnych ambicji siedzacych na utrzymaniu faceta, rodzacych co chwila dzieci zeby zatrzymac takiego i siedzacych w necie 20 godzin na dobe.

 

A potem jest wielkie zdziwienie, że facet wyrusza za granicę zarobić na to stadko, najczęściej znajdując sobie kogoś innego na miejscu. Naoglądałem się takich sytuacji w Holandii. Chyba raczej trudno o udany związek z krzyżówką inkubatora ze spam-botem.

 

Zobaczcie jak to dziwnie jest - na widok 2 gejów czy lesbijek w sytuacji intymnej czuję niesmak.

A jak na jakiejś imprezie faceci widzą miziające się laski, to przeważnie im wiwatują.

Czyli Was trochę kręcą relacje homoerotyczne ;P

 

To raczej kwestia chęci dołożenia swoich czterech groszy do owego "miziania" :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×