Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, Ḍryāgan, normalnie to nie cenzuruję ludziom postów, ale ostatnio jest w narodzie tendencja do nieodmieniania liczebników przez rodzaje i bardzo mnie to martwi.

 

mirunia, misty-eyed, misty-eyed, J3RZY62, Purpurowy, dzień dobry :papa:

 

Lepię CV, słucham muzyki i ogłupiam się gierką na fb, gdzie się uprawia jakieś roślinki i kręci z nich desery :mrgreen:

Wypełniłam też parę kwestionariuszy i zgłosiłam się do paru badań naukowych dla dobra ludzkości :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, No kilka godzin mi zejdzie,ale nowe akwarium jest z idealnie przezroczystego szkła Opitiwhite (zwykłe szkło ma lekki odcień zieleni w sobie) tak więc efekt końcowy jest kosmiczny ;)

Mój kudłaty pomocnik już mi się pląta między nogami :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to było przykre doświadczenie... Dlaczego źle się goi?

Na pewno antybiotyk jest przyczyną osłabienia...poza tym denerwujesz się wszystkimi objawami, tym, że jesteś na zwolnieniu, itd...a to wszystko działa na Twoją niekorzyść. To kilka prostych rad na wzmocnienie: http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/jak-wzmocnic-organizm-po-chorobie_36321.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Zjadłam obiadek i teraz sobie potrawię... :smile:

 

mirunia, Ano dzionek minął, popracowałam, potem korzystając z pogody polazłam z psem po tą paczkę. Tak ciepło, że musiałam się rozbierać po drodze, dawać odsapywać psu, łazić z nim do strumyka. Natuptałam się. :smile:

Kochana a może tak Wami miota od pogody? Wszak trochę dziwacznie jest, raz zimno, deszcz, za chwilę wraca lato... :bezradny: U Was skrajniej niż u mnie.

Mam nadzieję, że jutro już Ci to bujanie odpuści.

 

misty-eyed, Mniam, ciasto śliwkowe... :105: Zgadzam się, że to przedni sposób na lepszy nastrój! Grunt, że Ci się chce i masz siłę, tak sobie go poprawiać. :great:

 

cyklopka, W jakim segmencie chcesz być królikiem doświadczalnym? :105:

 

Carica Milica, Jak pisze Mirunia, kibicujemy Ci, więc chwal się każdą stroniczką. :smile:

 

Purpurowy, Rodzice są zapewne zachwyceni i wpadają spytać, co to za zespół tak cudnie gra... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, w sobote mam kolejna wizyte i planuja sciagnac szwy jesli sie da . Tak pytalam kazala tym zelem smarowac na noc , sprobuje dzis , moze sie nie otruje a moze dzieki temu nie zgnije :> :( Kochana ja dzis tez z zawrotami ., Moze u mnie to z oslabienia ale pogoda sie znow zmienia wiec moze masz z tego ? :******

 

kosmostrada, ja po prostu nic nie mam jak normalny czlowiek :why: Dzis tak denstystka stwierdzila z e normalny czlowiek to sie juz by ladnie goil ... No to na kilometry czuc zem nienormalna widzisz :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana no nasmarowalam ale niestety mam niby wysuszyc dziaslo , nie wiem jak to mozliwe bo jak wysuszam to za chwilke doslownie i tak jest mokre i nasmarowac zelem zeby nie splywal , moj splynal po okolo 5 minutach . Na dziasla jest pasta zasychajaca tez o tej samej nazwie ale przy szwach nie bardzo sie ona nadaje , niestety zel nie spelnia wcale swojego zadania bo tak jak na nim pisze jest on stricte do stosowania zewnetrznego na skore . Nie wygoje sie kuzwa i do swiat Bozego Narodzenia w tym tempie i z takim zasobem lekow.

 

 

Witajcie Wszyscy :********

 

Carica Milica, faktycznie sytuacja z e wspolokatorami nie bardzo mila ... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Witaj Slonce :******** U mnie upal juz ( w cieniu 29 stopni mam ) wiec tylko na szybko do sklepu podejde. Dostalam wlasnie chwile temu mega atak lęku ... No ale sie nie dziwie. Jeszcze dzis znajomy dal posta na fb ze zmarl jeden taki dalszy znajomy ktory fajnego bloga prowadzil. W sumie nie wiadomo na co zmarl. Jeszcze pare dn i temu wszystko bylo dobrze. Dobijaja mnie takie wiadomosci.

Slaba nadal jestem .

 

 

Carica Milica, tez bym poszukala innego miejsca zamieszkania.Szkoda tylko ze koszta wynajmu np kawalerki sa sporo drozsze niz pokoju w mieszkaniu bo jednak zupelnie inny komfort mieszkania bez durnych , obcych ludzi. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś trochę majstrowałem przy chińskich skuterkach, co mi gimby z wioski przyprowadzały. Miały dosłownie rok, albo i mniej i już się psuły.

Ale chodzi mi o to, że jak tam próbowało się odkręcić jakąś śrubkę, to albo się wyrabiała przy próbie odkręcenia, albo ułamała, albo wygięła, albo coś. W każdym razie bezproblemowe odkręcenie którejkolwiek graniczyło z cudem. :roll:

A wczoraj wziąłem na warsztat trzydziestoletnią farelkę i wszystkie śrubki, po tylu latach odkręciłem bez żadnego problemu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) U mnie dzisiaj tez atak lęku :( tez się nie dziwie bo z mężem żyje jak pies z kotem i to mnie przeraża :( jestem słaba :(

Co do pogody ciepło i słonecznie i po południu na pewno będzie super bo wyjdę z dziećmi na plac zabaw i pogadam sobie z innymi rodzicami :) bardzo dobrze to mi robi :)

Właśnie wcinam validol na uspokojenie bo żadnych innych leków nie biorę :)

Co do mieszkania... to prawda teraz takie czasy ze niewiele osób stać na coś swojego. My wynajmujemy miszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo bo jest nas 4 a samo mieszkanie z opłatami ponad 2000 miesięcznie :/ Ja nie pracuje bo zajmuje się dziećmi i tak o.

Z innej beczki... czy terapia dużo daje? Kiedyś brałam leki ale było tak samo różnie jak i bez leków... chciałabym raz na zawsze się pozbyć tej nerwicy o ile się da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×