Skocz do zawartości
Nerwica.com

Smycz lub brelok forum.nerwica.com .


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Wpadłem właśnie na pewien pomysł...

Chciałbym zamówić kilkaset smyczy/breloków, z nadrukiem związanym z naszym forum (lub portalem nerwica.com).

W jakim celu ? Mamy sporą liczbę osób, i pewnie ktoś by się na takie coś skusił, fajny by był taki gadżet, nie ? ;) Tylko zanim podejmę się robienia czegoś w tym kierunku, mam do Was pytania, które zamieściłem niżej.

 

Breloki wyglądają tak (oczywiście to są loga innych firm):

http://www.globtel.com.pl/logo_smycz_breloki.php

01.jpg

 

A smycze tak:

http://www.globtel.com.pl/logo_smycz_smycz_zakardowa.php

01.jpg

 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.globtel.com.pl.

 

 

Odpisując na tego posta piszcie wg. szablonu:

*miejcie na uwadze, że wszystko jest inaczej wyceniane*

*odpisując na tego p[osta do niczego się nie zobowiązujesz, to jest tylko sonda*

 

Pomysł: PODOBA MI SIĘ / NIE PODOBA MI SIĘ

Wolę: SMYCZ / BRELOK

- Jeżeli smycz, szerokość jaką chciał/a bym: 10, 15, 20 lub 25 mm.

Nadruk: NAPIS ZWIĄZANY Z NERWICĄ / ADRES STRONY / ADRES FORUM / INNA PROPOZYCJA [jaka]

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: NAPEWNO BYM KUPIŁ/A / NIE WIEM / RACZEJ NIE / NIE

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet [wliczając około 4, do 5 zł kosztów przesyłki (nie dotyczy Częstochowy)]: KWOTA

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: LICZBA SZTUK (za koszty przesyłki płacisz raz!)

Jeżeli z jednego miasta było by kilka zamówień, mógł/mogła byś pełnić rolę 'skarbnika', tj. zebrać pieniądze od wszystkich chętnych, wpłacić mi na konto a później rozdać osobom które zamówiły gadżety [zredukowało by to w znacznym stopniu koszty przesyłki (nie dotyczy miasta Częstochowy)]: TAK / NIE

 

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

 

[ Dodano: 25 Kwi 2006 04:58 pm ]

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę: SMYCZ

- Jeżeli smycz, szerokość jaką chciał/a bym: 15 lub 20 mm

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: NAPEWNO BYM KUPIŁ

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet (wliczając około 4, do 5 zł kosztów przesyłki): nie więcej niż 10zł razem z przesyłką

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: Dla własnego użytku około 5 smyczy

Jeżeli z jednego miasta było by kilka zamówień, mógł/mogła byś pełnić rolę 'skarbnika', tj. zebrać pieniądze od wszystkich chętnych, wpłacić mi na konto a później rozdać osobom które zamówiły gadżety (zredukowało by to w znacznym stopniu koszty przesyłki): TAK

 

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę: SMYCZ 15mm

Nadruk: ADRES FORUM

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: / NIE WIEM /

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet [wliczając około 4, do 5 zł kosztów przesyłki (nie dotyczy Częstochowy)]: DO 10 ZŁ

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: 1 SZTUKĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę:A JA CHCE KOSZULKĘ, ALBO CZAPECZKĘ Z DASZKIEM!!!!!

Nadruk: Z LOGO FORUM

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych koszulek/czapek: BYĆ MOŻE

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet [wliczając około 4, do 5 zł kosztów przesyłki (nie dotyczy Częstochowy)]: OK 30 ZŁ ZA SZT.

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: CAŁY KARTONIK, SPRZEDAWAŁBYM U NAS W MIASTECZKU NA STRAGANIE.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę: BRELOK

Nadruk: ADRES STRONY / ADRES FORUM

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: NAPEWNO BYM KUPIŁ

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet ok 15-20zl

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: 2

Jeżeli z jednego miasta było by kilka zamówień, mógł/mogła byś pełnić rolę 'skarbnika', tj. zebrać pieniądze od wszystkich chętnych, wpłacić mi na konto a później rozdać osobom które zamówiły gadżety NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę: SMYCZ lub BRELOK jak najszersze :) - moze byc nawet to i to

Nadruk: cos nie zwiazanego z nerwica - moze jakies logo zaprojektowac?

Cena: nie gra roli (o ile to mniej niz 30 zl)

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: 1 SZTUKĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: NIE PODOBA MI SIĘ

 

 

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: NIE

 

(wybaczcie, pomysł wydaje mi się conajmniej śmieszny. gdzie ja bym chodziła z breloczkiem lub smyczą z napisem, powiedzmy NERWICA LĘKOWA :D może od razu wytatuujmy sobie na czole JESTEM CHORY NA NERWICĘ LĘKOWĄ)

 

 

 

 

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł Mamukaroli. W sumie już kilka razy myślałam o tatuażu.. ;)

A tak na serio to czemu uważasz, że posiadanie smyczy bądź breloczka z logo forum byłoby od razu afiszowaniem się? Przecież nie robimy nic złego, a smycze są teraz modnym dodatkiem i wątpię, żeby ktoś zwracał na nie szczególną uwagę. Poza tym nie uważam, że nadajemy się do tego by nas wysyłać na bezludną wyspę, a to, że jesteśmy chorzy nie jest ani nie było naszym dobrowolnym wyborem. Nerwica nie jest chorobą zakaźną jak dżuma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×