Skocz do zawartości
Nerwica.com

Smycz lub brelok forum.nerwica.com .


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cendra żartowałam ale wytatuować to bym chciała sobie różyczkę albo coś fajnego.

Ja akurat nie mam problemów ze strachem ,że ktoś się dowie,że mam nerwicę bo i tak chyba wszyscy dookoła już wiedzą.

Może to nie jest głupi pomysł tylko ja ostatnio nie jestem sobą i chyba nie jestem za przyjemna, a poza tym chciałabym mieć kolczyk w pępku:)

Urodziłam 3 dzieci ale brzuszek mam ładny pozdrawiam i wybaczcie mi .

Chyba mi za bardzo odpala.

Ja się zapisuję na kubek bo bardzo lubię kawę bezkofeinową z dużą ilością mleka w KUBKU!

Wasza Andzia ( tak mnie kumpelki nazywały na studiach) nawet mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł: PODOBA MI SIĘ

Wolę: SMYCZ lALE TEŻ BRELOK

- Jeżeli smycz, szerokość jaką chciał/a bym: 15 lub 20 mm

Jeżeli pojawiła by się opcja sprzedaży tych smyczy/breloków: NAPEWNO BYM KUPIŁA

Ile jestem w stanie wydać na taki gadżet (wliczając około 4, do 5 zł kosztów przesyłki): nie więcej niż 20zł razem z przesyłką za sztukę

Jeżeli bym się zdecydował/a to zamówiła bym: Dla własnego użytku 1 smycz i/lub 1 brelok

Jeżeli z jednego miasta było by kilka zamówień, mógł/mogła byś pełnić rolę 'skarbnika', tj. zebrać pieniądze od wszystkich chętnych, wpłacić mi na konto a później rozdać osobom które zamówiły gadżety (zredukowało by to w znacznym stopniu koszty przesyłki): NIE

 

Jest to super pomysł, bo mogłabym, widząc kogoś z taką smyczą, wiedzieć, że jest "swój". Poza tym w wypadkach naszych nerwicowych kłopotów w miejscach publicznych wiadomo można mieć szansę na pomoc bratniej duszy.

Sugerowałabym kolor pomarańczowy, bo jest wg mnie "energetyczny", logo podoba mi się ostatnie z proponowanych, bez napisu "forum".

Pozwoliłam sobie na szerszą wypowiedź, choć jestem nowa i nie mam pojęcia, czy nie za smiało sobie poczynam ?bo tu się wszyscy znają juz długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl BARDZO MI SIE PODOBA

Wole SMYCZ ALE I KUBKI BYLYBY FAJNE

Jeśli smycz szerokość jaką chcialabym mieć to 15 lub 20mm

Jeśli pojawilaby sie opcja sprzedaży napewno kupiłabym

Ile jestem wstanie wydać ? 10zł za smycz i 15 za kubek

Napewno bym kupila 1 smycz i 2 kubki

Niemoge pelnić roli skarbnika

Popieram calkowicie zdanie mysia-fisia że widząc u kogoś taką smycz

w chwli ataku np.możnaby liczyć na pomoc bratniej duszy.

Myśle że niejeden z nas widząc taką bratnią dusze np.w markecie poczulby sie lepiej,na mnie dzialaloby to bardzo dobrze ,niemusialabym takiej osoby nawet nagabywac wystarczylaby świadomość że w tym tlumie jest ktos kto wrazie czego mnie zrozumie i być może pomoże

 

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 11:18 pm ]

Najbardziej podoba mi się ostatnie logo bez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×