Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kółko ateistyczne.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

tak więc wierzący w odwieczne prawa fizyki i głosiciele fizyki kwantowej, która wbrew waszym mniemaniom nie jest opisem natury, co juz wam zagubionym przecież Niels Bohr tłumaczył, to dla mnie osoby myślace religijnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same ? to był porządek narzucony przez mężczyzn i starsze kobiety. I jednym i drugim się to po prostu opłacało.

A te starsze kobiety to od dziecka były starsze? I przez których mężczyzn narzucony został ten porządek? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że decyzje kluczowe dla losów większości ludzi zawsze podejmuje mniejszość? To trochę jak w demokracji, tylko mniej bezczelnie/bardziej uczciwie.

zgodze się z tu z lulinasky pomimo, ze rzadko sie z nią zgadzam :)

Nie tłumacz się, nie jest mi przykro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te starsze kobiety to od dziecka były starsze?

 

A co było pierwsze: jajko czy kura? :P

 

I przez których mężczyzn narzucony został ten porządek?

 

Mam wymienić ich nazwiska? Faceci nie lubią zbyt wyzwolonych kobiet. Lubią mieć kontrole. Samica zbyt wyzwolona może zdradzić lub dzieci nie odchować. :P

 

kluczowe dla losów większości ludzi zawsze podejmuje mniejszość

 

skąd wiesz?

 

rzadko sie z nią zgadzam :)

 

 

i Twoja strata! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onehopenot, to było skierowane akurat do lulinaskye, która od dawna marzy o koalicji ze mną, jako z tym który rozdaje karty na tym forum.

Hehe... pomodlę się za Ciebie przy browarku na wysokości przelotowej. Zawsze to bliżej Boga - dzięki prawom fizyki unoszącym aerodynę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dziewczyny, to jasne, że chodzi mi o nie, a nie chłopaków. Jak idę ulicą to nie myślę sobie, o jaki seksowny chłopak, bo nie jestem gejem. Większe zainteresowanie budzi u mnie kobieta. A ateizm u niej to taki element wartościujący jak np. dla kogoś długie nogi, albo zdolności plastyczne.

 

Zgodnie z występującą u człowieka tendencją do sadomasochizmu dominujące i bezczelne dziewczyny też znajdą swoich amatorów. Mi się np. podobała piratka z gry Risen 2. Zapomniałem jak miała na imię.

 

A w mit o czasach przedwojennych, jako świecie poukładanych gentlemanów i uciemiężonych, a jednocześnie wrażliwych dam, nie wierzę. Myślę, że łatwo może zmylić człowieka moda w tamtych czasach. To że chodzili w jakiś bufiastych sukniach i frakach o niczym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onehopenot, to było skierowane akurat do lulinaskye, która od dawna marzy o koalicji ze mną, jako z tym który rozdaje karty na tym forum.

 

 

hmmmmmmm

 

żartowałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było o tyle dobrze dla nas mężczyzn że kobiety były gorzej traktowane. Było mniej samotnych ludzi bo swatanie było czymś popularnym. Ludzie musieli pracować wśród innych ludzi a nie jak dzisiaj że zamykają się w pokoju przed ekranem i wszystko załatwiają przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudacznik musi mieć wszystko podstawione pod nos... Jeżeli nie możesz sobie znaleźć partnerki, to znaczy, że jesteś zwykłym gamoniem niepotrafiącym zainteresować sobą żadnej rozsądnej laski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×