Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kółko ateistyczne.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -

wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.

no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!

Zapomniałeś o najważniejszym - grabić zagrabione :D Bo antyklerykałom wcale nie chodzi o moralność i palenie na stosach, które to przecież było powszechne wśród protestantów i my nie mamy się w tej kwestii czym pochwalić "zachodowi". O co chodzi? Jak zawsze - kasabubu. Zniszczyć kościół to zabrać majątki, ziemie, nieruchomości. Z jakiego klucza? Najlepiej partyjnego :D Ktoś w końcu musi decydować o podziale, równym i sprawiedliwym. No i nie można zapominać o niezależnych, niezależnie finansowanych, niezależnie myślących, niezależnych organizacjach, niezależnie pozarządowych. Każdemu według potrzeb.

Czy widzę coś dobrego w likwidacji religii? Tak - bez kościoła nie będzie już nawet tej iluzji wolności i niezależności i dopiero wówczas zobaczymy kto i jak bardzo nas traktuje analnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_new_hope_not,

nie wiem o co chodzi antyklerykałom, wiem o co chodzi mnie - RADYKALNY SEKULARYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

słuchajcie tak myslalem i myslałem i już chyba wiem dlaczego kobiety są niechętne seksowi analnemu.

kobieta boi się, że jej facet wyciągnie im z odbytu skórkę od pomidora na grzybie i obrzydzi się do niej.

co myślicie o mojej teorii? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_new_hope_not,

nie wiem o co chodzi antyklerykałom, wiem o co chodzi mnie - RADYKALNY SEKULARYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

słuchajcie tak myslalem i myslałem i już chyba wiem dlaczego kobiety są niechętne seksowi analnemu.

kobieta boi się, że jej facet wyciągnie im z odbytu skórkę od pomidora na grzybie i obrzydzi się do niej.

co myślicie o mojej teorii? :)

 

KOBIETA jest jak GOŁĄB :lol:

golab-zracy-rzygi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_new_hope_not,

nie wiem o co chodzi antyklerykałom, wiem o co chodzi mnie - RADYKALNY SEKULARYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

słuchajcie tak myslalem i myslałem i już chyba wiem dlaczego kobiety są niechętne seksowi analnemu.

kobieta boi się, że jej facet wyciągnie im z odbytu skórkę od pomidora na grzybie i obrzydzi się do niej.

co myślicie o mojej teorii? :)

 

Teoria wyssana z palca :D

Skoro facet chce tego uniknąć, to niech wkłada swoją pałkę tam, gdzie jej przeznaczenie. Już kiedyś pisałam, że d...a jest od srania, a nie od rucha.nia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro facet chce tego uniknąć, to niech wkłada swoją pałkę tam, gdzie jej przeznaczenie. Już kiedyś pisałam, że d...a jest od srania, a nie od rucha.nia

A co z buzią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

 

teoria nie jest wyssana z palca, wiele razy byłem świadkiem jak kobieta poszukuje rad dotyczących oczyszczenia przed seksem analnym.

np. jedna opowiadała, że odkąd po masturbacji analnej wyciągnęła ze swojego tyłka grudkę na wibratorze, boi się panicznie seksu analnego ze swoim facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -

wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.

no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!

Zapomniałeś o najważniejszym - grabić zagrabione :D Bo antyklerykałom wcale nie chodzi o moralność i palenie na stosach, które to przecież było powszechne wśród protestantów i my nie mamy się w tej kwestii czym pochwalić "zachodowi". O co chodzi? Jak zawsze - kasabubu. Zniszczyć kościół to zabrać majątki, ziemie, nieruchomości. ....

Ty w ogóle masz choć pół zwoja w mózgu?

Gdzie sekularyzm, a gdzie niszczenie kościoła?

Z jakiego powodu kościół jest finansowany z moich podatków. Nie wyrażam na to zgody, bo to nie jest instytucja państwowa i powinna być finansowana ze zrzutek zainteresowanych uczestnictwem w tej zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no np. z bardzo ładną bym chciał spróbować seksu analnego, a z tylko ładną bym się brzydził.

 

 

Kobiety dużo trudniej namówić do sexu analnego, zazwyczaj to one nie chcą.

 

Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

 

nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, na pewno znajdą się tacy/takie które mają, sex jest dla ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

 

teoria nie jest wyssana z palca, wiele razy byłem świadkiem jak kobieta poszukuje rad dotyczących oczyszczenia przed seksem analnym.

np. jedna opowiadała, że odkąd po masturbacji analnej wyciągnęła ze swojego tyłka grudkę na wibratorze, boi się panicznie seksu analnego ze swoim facetem.

 

 

 

A ja kiedyś podczas sexu oralnego wydaliłam powietrze (nie gazy, ale odglos był) w strone mojego partnera, po czym pocałowałam go i przytuliłam, a on się zaczął śmiać i co pójde do piekła?

Higiena to podstawa, ale fobie i przesadna pruderia jest oznaką zaburzeń. Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

 

teoria nie jest wyssana z palca, wiele razy byłem świadkiem jak kobieta poszukuje rad dotyczących oczyszczenia przed seksem analnym.

np. jedna opowiadała, że odkąd po masturbacji analnej wyciągnęła ze swojego tyłka grudkę na wibratorze, boi się panicznie seksu analnego ze swoim facetem.

 

Mówił Dziad do obrazu, a obraz ani razu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky,

ja nie twierdzę, że zrobiłaś coś złego puszczając mu bąka w twarz, to był wypadek.

twierdzę jednak, że kobiety boją się takich sytuacji, ty się może mniej tym przejmujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky,

ja nie twierdzę, że zrobiłaś coś złego puszczając mu bąka w twarz, to był wypadek.

twierdzę jednak, że kobiety boją się takich sytuacji, ty się może mniej tym przejmujesz.

 

 

ja mysle, ze duzo zalezy od relacji w jakiej jestes z partnerem. Kobiety są bardziej wrażliwe na punkcie swojego ciała, chcą się czuć piękne w każdej sytuacji. Jeżeli czują się kochane i akceptowane to potrafią sie otworzyć i odpłacić pięknym sexem i wtedy jest dopiero super, bo można świadomie rozmwiać jakie kto ma potrzeby i się w tym spełnić.

 

 

 

Sory, ale wasze spostrzeżenia tutaj na temat sexu sa na poziomie jakiejś gosposi księdza pani Irenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulinasky,

 

ja mysle, ze duzo zalezy od relacji w jakiej jestes z partnerem. Kobiety są bardziej wrażliwe na punkcie swojego ciała, chcą się czuć piękne w każdej sytuacji.

 

dokładnie o tym pisze :)

 

tak więc nie wiem skąd to

Sory, ale wasze spostrzeżenia tutaj na temat sexu sa na poziomie jakiejś gosposi księdza pani Irenki.

skoro twoje spostrzezenia potwierdzają moje.

no chyba, że chodziło ci o wypowiedzi Ladywind wtedy pełna zgoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że temat jest o ateistach i "złym" wpływie kościoła na państwo polskie oraz o "zbrodniczej" działalności kleru. A temat poszedł w strone analu, oralu i bąków. Może lepiej zróbccie osobny temat o stresie jakie panie przeżywają podczas analu, i strachu że ich kochanek wyciągnie fiuta pomalowanego na brąz z dodatkiem gruzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że temat jest o ateistach i "złym" wpływie kościoła na państwo polskie oraz o "zbrodniczej" działalności kleru. A temat poszedł w strone analu, oralu i bąków. Może lepiej zróbccie osobny temat o stresie jakie panie przeżywają podczas analu, i strachu że ich kochanek wyciągnie fiuta pomalowanego na brąz z dodatkiem gruzu.

Ale gruz to cyganie żrą. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że temat jest o ateistach i "złym" wpływie kościoła na państwo polskie oraz o "zbrodniczej" działalności kleru. A temat poszedł w strone analu, oralu i bąków. Może lepiej zróbccie osobny temat o stresie jakie panie przeżywają podczas analu, i strachu że ich kochanek wyciągnie fiuta pomalowanego na brąz z dodatkiem gruzu.

 

 

Hehe, ale przeczytało to się wszystko, każdą literkę. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×