Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, hey ;******* ano wlasnie tak to jest z tym jedzonkiem ;) Ja bardzo lubie jeszcze desery w pucharkach roznego rodzaju zdrowe kremy z owocami i nasionkami chia :) wtedy to jest na szybko i pyszne :)jesienia i zima lubie choko krem sliwkowy z platkami zytnimi i miodem :105::105::105:

 

Ubieram sie i lece . Snila mi sie wojna z kosmitami :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia dzięki, przeczytałam. Nie wygląda to dobrze :?

Trochę się wystraszyłam, ale chyba nie na tyle, by przestać. Wiem, że to głupie i ryzykowne ale to już mój jedyny sposób na poprawę nastroju :?

A jak Wy dajecie sobie radę z takim problemem?

Purpurowy to też SSRI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no nie, to ja takich nie umiem,:Zresztą nie mam za bardzo gdzie i kiedy. Inna rzecz, nie jem deserów w sensie dosłownym Czyli słodkiego dania po daniu oBiadowym, bo mi kolidują smaki :bezradny:

 

na_leśnik, zazdroszczę, ja o żadnej godzinie nie jestem wyspana :roll:

 

Załatwiłam badania w sanepidzie, ale nie wiem, czy zdążę wyrobić książeczkę przed rozpoczęciem praktyk i w ogóle, czy mnie tam będą wcześniej zwalniać, żebym mogła do pracy :zonk: Dopiero w przyszłym tygodniu się okaże, ale wstępnie peniam, bo ja i sprawy urzędowe, to się nie dodaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Idę dziś wcześniej do domku, bo mnie coś bierze. Od rana jakieś sensacje żołądkowe, bóle stawów i telepawka, ale nie nerwicowa tylko klasyczne ogólnodostępne dreszcze. ;) Temperatury nie mierzyłam, żeby się nie poczuć jeszcze gorzej. Jeden z moich szefów chory, więc coś jest na rzeczy.

A pogoda energii nie dodaje - buro, wilgotno, wszystko się topi, trzeba patrzyć pod nogi, żeby nie fiknąć.

 

platek rozy, Platuś**** ja z tych co składy czytają, więc rzadko kupuję słodycze w sklepie, ale nutella to nutella... :D A na serio, wiesz, nie będę za gestapowca robić i zabraniać chłopakom czasami kupić nutellę, marsa, czy żelki. Mam inne tematy, żeby jatki robić.... ;)

Mam nadzieję, że dzionek ci się rozkręci. Buziaki!

 

na_leśnik, To miłego dalszego luzowania! :great:

 

mirunia, A jak Ty dzisiaj Słońce, troszkę lepiej dziś się czujesz?

 

Stracona100, Purpurowy, Kochani, kiedyś rozmawiałam z zaprzyjaźnionym lekarzem i tak naprawdę jest tylko jedno absolutnie zabronione połączenie z alkoholem( nie że sobie tak w ulotce napisali na wszelki wypadek)- nie antybiotyki, nie nasercowe, itp. tylko właśnie antydepresiaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, zwłaszcza jak się ma skojarzone dwa leki, to może się pojawić o wiele więcej uboków po alhoholu :hide:

 

kosmostrada, żelki to pokarm bogów i w ogóle ;) Hm... Coś bym zjadł... Co do włosów - gdzieś poniżej łopatek, ale kręcą się i czasami na krótsze wyglądają.

PICS OR IT DIDN'T HAPPEN :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Stracona100, Purpurowy, Kochani, kiedyś rozmawiałam z zaprzyjaźnionym lekarzem i tak naprawdę jest tylko jedno absolutnie zabronione połączenie z alkoholem( nie że sobie tak w ulotce napisali na wszelki wypadek)- nie antybiotyki, nie nasercowe, itp. tylko właśnie antydepresiaki.

 

Myślę, że tak właśnie jest, choć piszą, że SSRI jest najmniej groźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×