Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, w sumie prawdziwy mi chwilowo niepotrzebny, ten w grze jest wystarczająco dobry 8)

 

W sumie jak teraz moja mama ma zniżki nastroju, to jestem bardziej pilnowana niż 10 lat temu. Co jest zupełnie z dupy, bo teraz mam bardzo w porządku znajomych i nie nocuję poza domem po imprezach tak jak kiedyś :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:********

Niebawem do pracy pedze a czuje sie jak sie czuje czyli nijak i do kitu. Jeszcze karta mi sie miejska skonczyla i musze do Mops jechac odebrac papier o doplacie i dopiero jechac kupic.

 

kosmostrada w zyciu zadnych nutelli ze sklepu nie zajadaj ! Same gowna tam sa , mozna zrobc swoja wlasna i mlodemu tez bym tej sklepowej nie dala :nono::nono:

No i polecam ze slodyczy jednak swoje wlasne piec , sa zdrowsze oczywiscie jak sie nie wali do nich tony bialego cukru i maki pszennej.

ja kupnych juz sie nie tkne bo mi nie smakuja , odzwyczailam sie i wole swoje pysznosci.

Moze masz gdzies niedaleko jakas cukiernie ktora robi pyszne ciacha weganskie czy fit? U mnie w Krakowie teraz sporo takich miejsc i jak mam wyjsc i zjesc na miescie ciacho to ide wlasnie do takiej :)mam zdrowie i slodkosc w jednym.

Teraz juz coraz wiecej Polakow je swiadomie co mnie cieszy bo powstaje sporo fajnych miejsc z jedzonkiem oraz fajnych sklepow z taka zywnoscia.

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×