Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywizujaco bardziej działa na ciebie wenla ? Jak długo paroksetyna rozkrecała sie u Ciebie ? Jak to jest, że jeden lek działa różnie na różne osoby.
Nie aktywizuje mnie za specjalnie, dlatego dołożyłem mirte i teraz dołożyłem fluanxol - neuroleptyk w niskiej dawce, mam ciągle problemy z energią i chęciami do czegokolwiek, zobaczymy czy będzie coś lepiej, jeżeli nic się nie zmieni w ciągu miesiąca to chyba schodzę całkiem z leków, ja już nawet nie wiem jak wygląda życie bez prochów. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest się chorym, trzeba się leczyć, proste. Myśli samobójcze dały sobie spokój ?

Dostałem dzisiaj ketrel. Zobacze czy to w połączeniu z lerivonem mnie uśpi.

Z pewnością jest ich mniej niż było, ale ogólnie

to już mam dość tego leczenia i tej choroby. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój organizm bardzo dobrze toleruje wenlafaksynę przy wprowadzaniu. Za każdym razem. To już trzecia kuracja i nie ma żadnych problemów na początku. To chyba lek stworzony dla mnie. Pod koniec miesiąca prawdopodobnie z Lekarzem będziemy zwiększać dawkę do 150 mg. Teraz tylko pozostaje mi czekać na działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój organizm bardzo dobrze toleruje wenlafaksynę przy wprowadzaniu. Za każdym razem. To już trzecia kuracja i nie ma żadnych problemów na początku. To chyba lek stworzony dla mnie. Pod koniec miesiąca prawdopodobnie z Lekarzem będziemy zwiększać dawkę do 150 mg. Teraz tylko pozostaje mi czekać na działanie.

 

Nie uważasz, że jeśli po raz TRZECI podchodzisz do tego leku to coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój organizm bardzo dobrze toleruje wenlafaksynę przy wprowadzaniu. Za każdym razem. To już trzecia kuracja i nie ma żadnych problemów na początku. To chyba lek stworzony dla mnie. Pod koniec miesiąca prawdopodobnie z Lekarzem będziemy zwiększać dawkę do 150 mg. Teraz tylko pozostaje mi czekać na działanie.

szaraczek, wiem, że Ty i wenla to para idealna... ;)

 

Jednak czy ktoś tu jest kto tak miał, że wystąpiła u niego na początku bezsenność/wybudzenia i później przeszła ?

Próbuje się dobrze nastawić do tego leku i chcę mieć nadzieję, że to będzie przejściowe jeśli wystąpi.

Bo jeśli będzie tak jak na paro, że 2 miesiące minęły, a spać nie idzie to chyba odstawie te wszystkie leki i zainwestuje w 5-htp.

Esci, które biorę jak cukierki nie działa więc spróbuję z suplementem.

 

Ktoś w ogóle stosował 5-htp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashton, Podczas pierwszej kuracji wenlą odstawiłem ją w okresie kiedy działała doskonale i czułem się w pełni zdrów. Druga kuracja niestety już nie była skuteczna. A teraz powrót do niej po dłuższym okresie z nowymi nadziejami, ale też wiadomo, że to wielka niewiadoma jak będzie tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam DIAMETRALNA POPRAWE :). Po pierwsze, zamiast 5 kaw dziennie pije 1 rano + max +1 po poludniu i mam sporo energii. Po drugie "chce mi sie chciec", wrocilem do biegania + silowni. Po trzecie mam dobry nastroj oraz sporo pozytywnej energii :). Wczesniej nic, tylko narzekalem i gnilem w domu.

 

Od 1,5 miecha biore wenle i od 1 miecha 150mg.

 

Napewno beda tez gorsze dni, ale ogolnie na DUZY PLUS wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam DIAMETRALNA POPRAWE :). Po pierwsze, zamiast 5 kaw dziennie pije 1 rano + max +1 po poludniu i mam sporo energii. Po drugie "chce mi sie chciec", wrocilem do biegania + silowni. Po trzecie mam dobry nastroj oraz sporo pozytywnej energii :). Wczesniej nic, tylko narzekalem i gnilem w domu.

 

Od 1,5 miecha biore wenle i od 1 miecha 150mg.

 

Napewno beda tez gorsze dni, ale ogolnie na DUZY PLUS wszystko!

Super, swoją drogą 5 kaw dziennie to przegięcie, może masz więcej energii bo pijesz mniej kaw, kofeina w większych ilościach zamula, a ja chyba odstawiam mirte od dzisiaj, tylko nie wiem

jak będzie ze snem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence daj znać jak śpisz po odstawieniu mirty.

Peter007 a jak śpisz na wenli ? Bierzesz jakieś usypiacze ?

 

Biore trittico 50-100mg, ale bede sie staral odstawic.

Ja bym poczekał z tym trittico, możliwe że twoje dobre samopoczucie w jakiejś części jest jego zasługą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence daj znać jak śpisz po odstawieniu mirty.

Peter007 a jak śpisz na wenli ? Bierzesz jakieś usypiacze ?

 

Biore trittico 50-100mg, ale bede sie staral odstawic.

Ja bym poczekał z tym trittico, możliwe że twoje dobre samopoczucie w jakiejś części jest jego zasługą.

 

Trittico biore z przerwami od prawie 8 lat, wiec znam jego efekty. Mi to wyglada, ze wenla sie rozkreca. Z trittico bede schodzil powoli, bardzo powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter007, Widzisz. W Twoim przypadku wenla też zaskoczyła po niemal 3 miesiącach. Nie słuchajcie do końca Lekarzy, że wenla zaczyna działać po 2-3 tygodniach. Może u niektórych tak się stać, ale u większości wenla potrzebuje więcej czasu.

tiaa, więcej czasu, tylko na co? na coraz większe zmulenie i impotencje? Normalnie startuje po 3 tyg, jak nie wystartuje to takie pocieszanie się w połączeniu z masochizmem brania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo5HT1, Nie zgadzam się. U mnie wenla kiedyś też zaskoczyła po prawie 3 miesiącach.

to dziwny przypadek jesteś, pewnie zaskoczyła przeciwlękowo bo antydepresyjnie to ma działać szybciej. a poza tym cześc z was jest dziwna w tej chęci czekania długo i brania tudzież długo- ucieczka od reala? buuhhaaa, ja zawsze myślę pobrać, poprawa i wywalić-system ppw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo5HT1, Nie zgadzam się. U mnie wenla kiedyś też zaskoczyła po prawie 3 miesiącach.
To nie do końca tak jest bo u ciebie lek zaskoczył tak naprawdę po zwiększeniu dawki a więc 4 tygodnie na 75 mg a potem 8 tygodni na 150 mg i zaczęła działać tak było!?, czyli zadziałał po 8 tygodniach, bo pierwsze 4 tygodnie się jakby nie liczą, bo lek odpalił na wyższej dawcę, gdybyś zaczął brać od razu 150 mg to zadziałała by 2 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×