Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to wszystko. Widzę, że naprawdę ten lekarz jest zaangażowany. Może jest jakieś uzasadnienie na te zmiany leków u mnie.

 

-- 16 sty 2016, 21:33 --

 

Jakie mieliście skutki uboczne na początku brania wenlafaksyny ?

 

Zajebisty ból głowy, zaparcia, skoki ciśnienia, gorzej spałem i miałem jeszcze mniejszy apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jutro idę do psychiatry no i sam juz nie wiem co o tym mam myśleć zmieniać lek czy co? Czuję się tak jakoś dziwnie nie to co 2 lata temu na wenli... mam czasem takie dni ze czuje się wprost super bombowe a czasem wprost depresyjne... biorę 225mg wenli i do tego ostatnio mam 0,5 mg Fluanxol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiecie, od kilku dni czuje sie na wenli super. W weekend postanowilem napic sie winka ze znajomymi, wszystko bylo ok az do dnia po imprezie. Alko + wenla u mnie zle dziala. Ostatnie 2 dni duze pogorszenie nastroju i ogolnie energii. Wypilem cala butle wina, tak dobrze mi wchodzilo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiecie, od kilku dni czuje sie na wenli super. W weekend postanowilem napic sie winka ze znajomymi, wszystko bylo ok az do dnia po imprezie. Alko + wenla u mnie zle dziala. Ostatnie 2 dni duze pogorszenie nastroju i ogolnie energii. Wypilem cala butle wina, tak dobrze mi wchodzilo :).
To nie żadna nowość, każde większe picie cofa efekty kuracji o jakieś minimum kilka dni, wniosek lepiej nie pić, chyba, że jest się na leku bardzo długo i jest cały czas stabilnie dobrze, wtedy można sobie pozwolić na jakaś impreze, oczyiwiście w granicach rozsądku, sam dzisiaj mam ochotę coś wypić, ale chyba się powstrzymam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiecie, od kilku dni czuje sie na wenli super. W weekend postanowilem napic sie winka ze znajomymi, wszystko bylo ok az do dnia po imprezie. Alko + wenla u mnie zle dziala. Ostatnie 2 dni duze pogorszenie nastroju i ogolnie energii. Wypilem cala butle wina, tak dobrze mi wchodzilo :).
To nie żadna nowość, każde większe picie cofa efekty kuracji o jakieś minimum kilka dni, wniosek lepiej nie pić, chyba, że jest się na leku bardzo długo i jest cały czas stabilnie dobrze, wtedy można sobie pozwolić na jakaś impreze, oczyiwiście w granicach rozsądku, sam dzisiaj mam ochotę coś wypić, ale chyba się powstrzymam. :mrgreen:

 

Nie ma co pic alko, nie oplaca sie.

 

Vengence, jak u ciebie postepy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiecie, od kilku dni czuje sie na wenli super. W weekend postanowilem napic sie winka ze znajomymi, wszystko bylo ok az do dnia po imprezie. Alko + wenla u mnie zle dziala. Ostatnie 2 dni duze pogorszenie nastroju i ogolnie energii. Wypilem cala butle wina, tak dobrze mi wchodzilo :).
To nie żadna nowość, każde większe picie cofa efekty kuracji o jakieś minimum kilka dni, wniosek lepiej nie pić, chyba, że jest się na leku bardzo długo i jest cały czas stabilnie dobrze, wtedy można sobie pozwolić na jakaś impreze, oczyiwiście w granicach rozsądku, sam dzisiaj mam ochotę coś wypić, ale chyba się powstrzymam. :mrgreen:

 

Nie ma co pic alko, nie oplaca sie.

 

Vengence, jak u ciebie postepy ?

Całkiem dobrze póki co, zwiększyłem mirte na 60 mg, miałem odstawić, ale postanowiłem jeszcze spróbować zwiększenie, jakby jest lepiej trochę.

 

-- 18 sty 2016, 15:12 --

 

Zastanawiam się jeszcze nad zwiększeniem wenlafaksyny na dawkę 225 mg, może nawet na 300 mg, ale to za jakiś czas, w środę jadę do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter007, winko ze znajomymi...kurwa jak ja Ci zazdroszczę. :smile: Za chwile jadę do nowego lekarza, jest też psychoterapeutą, zobaczymy co wymyśli.

Dzwoniłem zapytać o oddział dzienny i pani ordynator ze szpitala w Oświęcimiu powiedziała mi, że nie ma oddziału dziennego bo nie zrobili remontu :D No ja pierdole .. a terminy na psychoterapię z nfz w połowie marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santiago20, Jesteś tą samą osobą, której wpisy można znaleźć też na innym forum dla zaburzonych?

Peter007, U mnie wenlafaksyna jeszcze nie działa. Za kilka dni na wizycie u Lekarza prawdopodobnie zwiększę dawkę do 150 mg. I na tej już zostanę na stałe. To taka optymalna dawka dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim forum mówisz, jestem zarejestrowany tylko na nerwica.com, ale wiesz... dla mnie to jest śmieszne ze taka osoba która ma kumpli, pije, imprezujesz łyka wenle... po co przepraszam?

 

Jezeli mowisz o mnie, to sie mylisz kolego. To byl pierwszy i ostatni raz jak pilem alk na lekach.

 

-- 19 sty 2016, 13:13 --

 

Zeby poprawic poziom dopaminy, lepiej dolozyc do wenli jakis inny lek czy zwiekszyc jej dawkowanie ? Ma ktos z tym doswiadczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom dopaminy zwiększysz biorąc dawki od 300mg wenli, ja tyle biorę i.. nic nadzwyczajnego...

 

-- 19 sty 2016, 22:10 --

 

Tylko nie wiem po co Ci zwiększać poziom dopaminy żeby siedzieć na fotelu i mieć na wszystko wyjebane ? Ja brałem Fluanxol on zmniejsza poziom dopaminy... chce się coś robić po tym.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×