Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem nadzieję, że mi mój psychol coś dziś zmieni, ale nie dostałem jedną tabletkę chlorprotixenu więcej. Nie mam szczęścia do terapeutów i psychiatrów.
A zmieniłeś chociaż lekarza?, czy nadal masz tą starą jebniętą babkę??

 

Vengence, od sierpnia 2015 roku nowy, tamta była faktycznie pierdolnięta, pamiętasz ile neuroleptyków i stabilizatorów musiałem brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję, że mi mój psychol coś dziś zmieni, ale nie dostałem jedną tabletkę chlorprotixenu więcej. Nie mam szczęścia do terapeutów i psychiatrów.
A zmieniłeś chociaż lekarza?, czy nadal masz tą starą jebniętą babkę??

 

Vengence, od sierpnia 2015 roku nowy, tamta była faktycznie pierdolnięta, pamiętasz ile neuroleptyków i stabilizatorów musiałem brać...

Pamiętam, dlatego pytam, sam ci mówiłem, żebyś zmienił lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej bralam esci tez z dwa lata, ale kiepsko, nic innego

 

Wenla zawsze spoko, raz wpadlam w maanie jak odd razu po przerwie mi dal 150 i odpieralalam :)))

A teraz mam lęki znowu, na szczęście nie ciągły. Ale zauwazylam ze częściej przyjmuje attarax lub alko mnie uspokaja.

Niestety totalnie wyłączenie emocji, pustka w głowie.

 

-- 21 sty 2016, 16:32 --

 

Vegance odstawilam raz, rok temu... Zaczelam schodzić we wrześniu. W grudniu byłam wrakiem. Zaczęłam samodestrukcje uzywkami. Potem wróciłam w styczniu do leków i mania

Od dawna masz tą pustkę w głowie??, jak nie brałaś leków to też była pustka w głowie czy tylko na wenli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Z tego, co widzę, to wysokie dawki wenli indukują ten sam stan, który jest u mnie. Z tymże ja go mam naturalnie. Też okrutna pustka w głowie i wyłączenie emocji.
Bierzesz jakieś leki aktualnie??

 

-- 22 sty 2016, 10:27 --

 

Odstawiłem mirte wczoraj i dzisiaj czuję się o niebo lepiej, boże jaki to syf ta mirta. :pirate::tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się dzisiaj poratować alpra bo z rana zażyłem 225 wenli w jednej dawce i mnie rozniosło, straszny burdel w głowie, pobudzenie i różne dziwne akcje i straszne rozdrażnienie, po alprze jak zawsze czuje się jak bym dryfował po oceanie spokojnym, te benzo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz niedługo wracam do wenli... 8)

 

-- 22 sty 2016, 21:22 --

 

Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

moja kolezanka nie ma zadnych skutków ubocznych a wenla działa. Jak zwykle zalezy od osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

gówno prawda, potem ciężko zejśc, bierze sie minimalną dawkę skuteczną a nie zabawiać w lekomana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a ja wenle biorę już ponad pół roku 37,5mg, to nie za długo? :)

 

Najmniejszą dawkę która ledwo co się rozkrecila. To można brać i do końca życia chyba. Ja nie wiem jak i czy kiedyś zrezygnuje z nich. :/

 

A w tak krótkim życiu to juz 5 lat tego gowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku 37,5 mg wenla, żadnych efektów i skutków ubocznych. Po dwóch tyg wszedłem na 75 mg i zauważyłem lekką poprawę, trochę większą swobodę, więcej chęci do czegokolwiek. Po miesiącu przeszedłem na 150 mg i nie czułem żadnej poprawy i dalej żadnych skutków ubocznych, teraz zapisano mi 225 mg a jak nie będzie poprawy to za 2 tyg 300 mg. Jak się bawić to na całego :)

gówno prawda, potem ciężko zejśc, bierze sie minimalną dawkę skuteczną a nie zabawiać w lekomana.

 

Biorę tyle ile psychiatra każe a nie bawię w lekomana. 75 wyeliminowala pewne objawy, znikome ale to o wiele za malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a ja wenle biorę już ponad pół roku 37,5mg, to nie za długo? :)

 

Najmniejszą dawkę która ledwo co się rozkrecila. To można brać i do końca życia chyba. Ja nie wiem jak i czy kiedyś zrezygnuje z nich. :/

 

A w tak krótkim życiu to juz 5 lat tego gowna

 

w takim razie biorę dalej, bo myślałem, że bede musiał zmienić lek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a ja wenle biorę już ponad pół roku 37,5mg, to nie za długo? :)
ja bralam 5 lat z przerwami i wracam, a po co chcesz odstawic? Jak lek w miare dziala to nie baw sie w zadne mixy, zmienianie itd. bo cudownego leku nie ma i zonglowanie lekami zmiany itd. tez cudu nie sprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×