Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Myslalamz e nie pojde ale jednak ,w skoczylam dow anny , zrobilam mocny make up bo oczka podkrazone po tych rewelacjach porannych i sruuu do tramwaju .I sie udalo:)

A bedziesz nam pokazywala wszystkie swoje prace , ktore namalujesz? :105::105::105: bo ja sama marze o takim maowaniu ale chyba na teraz to nie dla mnie bo ledwo , ledwo kasiorka starcza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Sama nie wiem, bo te foty telefonowe takie marne... :bezradny:

Kasiorka niedługo będzie to se farbki nabędziesz. Ja szukam i kupuję niedrogie ( kiedyś w lidlu kupiłam całą paletę akryli), mieszam, a w ramach rozpieszczenia kupuję pojedyncze farbki w małych tubkach w jakiś fajnych niestandardowych kolorach. A często do rozprowadzania używam palców, gąbki, więc i wybór pędzlików to rozpieszczenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to jak bede miala pieniazki to Ciebie podpytam o te farbki :105: moze tez cos namaluje , pozniej mozna w antyrame oprawic i czlowieka bedzie cieszylo jak bedzie spogladal na wlasna tworczosc:)

Zdjecia rob zawsze w pelnym swietle dziennym i najblizej okna jak sie da . ja czasami jeszcze doswietlam lampa podlogowa :) Te bizu tak robie a tez fonem cykam :mhm:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, a Ty wiesz, że jakbym miał okazję, to bym wybył na Antarktydę? :mrgreen:

 

W sumie to jestem introwertycznym filozofem (nieco zsocjalizowanym przez psychoterapię), rodziny zakładać nie zamierzam, a tam miałbym stada pingwinów i naukowców dookoła, jak w moim ulubionym filmie :mrgreen:

 

http://www.filmweb.pl/film/Spotkania+na+kra%C5%84cach+%C5%9Bwiata-2007-473987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Oj wiem, ja jak już wlazłam to mnie teraz siłą by musieli wyciągac... Chyba zaraz poproszę o podanie sobie herbaty... :mrgreen:

 

platek rozy, O jaka romanticzna się na wieczór zrobiłaś, wierszami sypiesz... :105:

No ja teraz po tym moim chodzeniu na fotografię, to już wstydzam się marne foty robic.

Ciężko zrobic reprodukcję, żeby oddac i kolory i fakturę... :bezradny:

Efekt, efektem, ale najistotniejsze miec z tego frajdę, wyłączyc wewnętrznego krytyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×