Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, mam z podanym nazwiskiem, więc linka do profilu nie dam, ale mogę jeszcze pokazać dwa rysunki, które bardzo lubię:

1

2

to technika polygon art, rysowanie trójkątami ;) wychodzi mi to moim zdaniem bardzo dobrze, jest relaksująca i lubię rysować ptaszki, bo wtedy się czuję taka utalentowana i w ogóle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Sigrun, ja jestem chętna na wspólne terapeutyczne obalanie wina Wino lubię bardziej niż cydr!

 

Ja wino uwielbiam...czerwone wytrawne...najlepiej szczep carmennere... :105:

 

bonsai, jeszcze sie pocieszysz ;) On ma zawsze takie poczucue humoru...;)

A wiesz...bo ja takie rzeczy to moge jesc na sniadanie obiad i kolacje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, ja też, kilogramami mogę jeść takie rarytasy. Zawsze czekam na czwartki, bo wtedy świeże smakołyki przywożą. :105:

 

na_leśnik, imię znamy - Aurora, szkoda, że nie możemy dotrzeć do całości portfolio, ale mnie już ujęły te ptaszki. Czekam jeszcze na orła bielika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, no wszędzie przywożą w czwartki (ja kupuję najczęściej w Piotrze i Pawle lub w Tesco). Dlatego zwykle lepiej jest nie kupować świeżych owoców morza np. w środę. U mnie to jest tak, że jak w czwartek przywiozą mule, to w piątek już ich nie ma. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, wektory! używam grafiki wektorowej, posługuję się myszką. Tablet nie dla mnie, bo nie mam dobrej koordynacji ręka-oko. Robię sobie byle jaki mały szkic, cykam fotkę komórką, ustawiam jako warstwę-tło w programie graficznym i rysuję na nowo.

 

:shock:

 

Wbiłaś mnie teraz w fotel...

 

Naprawdę respekt :uklon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Moja pierwsza myśl była dzisiaj - nie kcę wstawac z łóżka... :why: Żle spałam, całą noc się pociłam, musiałam wstawac się przebierac, ech niefajnie. Ale dostałam @, więc stwierdziłam, że to wszystko tłumaczy, ogarnęłam się i wylazłam w tą burośc i wilgoc. Popasłam oczy pięknymi kolorami w parku i z odrobiną nowej energii ruszam w ten dzionek.

Macie dziewczyny takie dni, kiedy stoicie przed pełną szafą pół godziny, po czym wkładacie dżinsy i swetrzysko? :roll:

 

Miłego dnia!

 

Zosia_89, Dzięki za buziaka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :********

A ja mimo ze usnelam szybko to obudzilam sie tez szybko i juz nie moglam spac. Do tego boli mnie gardlo i cos mi nos zatkalo--- super moment na chorobe , tuz przed zabiegiem.

 

A dzis slaba jestem taka rozterpana , stresy wczorajsze schodza.

 

kosmostrada, tez miewam takie dni :********* ze nie wiem co mam ubrac i koniec koncow ubieram co byle.

 

Zosia_89, filip133, :papa::papa::papa: Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na Bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami.

 

5213_010a.jpeg

 

filip133 dziekuje :) mam nadzieje ze sie jakos wykaraskam do tego czasu albo nie rozloze calkiem .:*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, człowiek powinien mieć jakiś zakaz pisania po pijaku :hide: idę poczytać co ja tu wczoraj naprodukowałam.

 

kosmostrada, u mnie noc podobna, jeszcze nie umiem przerabiać pozytywnych emocji i się kończą paniką. Takie dramaty w nocy odstawiałam jak nigdy :mrgreen:

ale wstałam i jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×