Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorne ahoj! ^^ cześć dziewczyny cześć chłopaki!

 

kosmostrada, miałaś rację, rozkręcam się, humorek skacze. Została mi dwójka dzieci na terapię, to ogarniam ich we wtorki, wtorek odfajkowany i mam czas rysować ;) I w dodatku kumpel od podróży się wstępnie zgodził lecieć ze mną do Bolonii, z nim będę się mniej bała! ^^

 

Zosia_89, naleśniki! dżemy! ojacie! ale masz dobrze! a ja sobie upiekłam swoją tęczową marchewkę <3

 

bonsai, cudny novy avek, dobrze że dalej masz drzewko, bo bym miała trudności adaptacyjne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, ja naleśniory w każdej postaci przyjmę! Wczoraj na kolację były z jabłkami i cynamonem.

 

Purpurowy, :brawo:

 

mirunia, Kochana - pogoda, brak słońca, bardzo to odczuwamy. Ciężko nie łapac zamuły w takim półmroku będąc dzieckiem światła ... 8)

 

bonsai, Przyznam Ci się, że bardzo nie lubię, jak rano ktoś mi rozbija mój rytuał kawowy... W sumie też bywam nieprzyjemna. :mhm:

 

Aurora88, Wspaniale, że masz z kim jechac!

Pochwal się potem rysunkami, uwielbiam oglądac te nasze forumowe dzieła... :105:

 

cyklopka, Co kupiłaś? Jak u lekarza?

 

Jestem bardzo zadowolona, bo przy okazji jazdy po psią karmę wpadliśmy do super sympatycznego sklepu plastycznego, gdzie kupiłam z radością parę rzeczy. W tym piórko i tusz, nigdy nie próbowałam tej techniki. Będzie zabawa! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie rozumiem :P zakochania to chyba nie może Ci lekarz zdiagnozować, to może chodzi Ci o to, że nie potwierdziło się Twoje podejrzenie manii? A może właśnie zdiagnozowała manię...?

Gratuluję biletu na Sarsę :D I życzę dużo zdrówka, jak gorączka znów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hahaha, to dobrze że to nie mania!

Ja jestem ciekawa jak terapeutka zareaguje na mojego banana na twarzy i oświadczenie "lecę do Bolonii!"

Czy zacznie podejrzewać chad? :P

 

Zosia_89, no nieeee, ja nie spie, pije cydr i mobilizuje sie do rysowania. Nie amam juz zobowiazan pracowych więc zamierzam wrócić do mojego trybu - zasypiać o 2 wstawać o 10 ^^

 

filip133, cześć misiaku :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) ja dzisiaj caly dzien chodze z takim fkurwem ze masakra :hide: Az D. sie ze mnie smieje...no ale jak tu sie nie denerwowac jak zepsute drzwi do garderoby ktore mialam naprawic okazaly sie nienaprawialne 8) i tak chodzilam i marudzilam i sie wkurzalam...na wieczor dopiero wyluzowalam i nawet chichralismy sie oboje az mi lzy ze smiechu polecialy :mrgreen:

Ale moj wkurw okazal die nienadaremny...D. Obiecal ze jutro pojedzie po nowe drzwi i jeszcze zamowi lozko ktore sobie kuedys upatrzylismy :mrgreen:

 

Jeszcze jakby kto za mnie do roboty jutro poszedl to bylabym przeszczesliwa :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, cześć misiaku :*

 

Cześć słodziaku :D :* Hehe :)

 

zakochania to chyba nie może Ci lekarz zdiagnozować

Wątpisz w kompetencje mojej psychiatry :lol:

 

Nie wiem na ile możesz pisać poważnie, a na ile się zgrywasz xD

Heh, tak pytam bo stwierdzam, że cały mój związek z byłą to musiała być mania, albo na początku było ślepe zauroczenie, a potem przyszła mania, heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×