Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie będę mocno zostawać w tyle, robię drugą kawę. I dalej rysuję :)

bonsai, jutro jestem umówiona z kumpelą na wino, może znów będę się towarzysko udzielać w internetach.

Bo wiesz, tak z natury to ja jestem nieśmiała. Jestem nieśmiałą ekstrawertyczką, w co nikt mi nie wierzy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Zaraz spadam do domu, po drodze małe co nieco w sklepie i biorę się za jakieś gotowanko, bo pustki w garnkach. :D

Pogoda jest piękna, tylko dlaczego dzisiaj łeb mnie boli? Nadchodzi zmiana pogody i stąd pewnie ta migrena. Ja halny odczuwam na 3-4 dni przed jego nadejściem, ot, taki barometr ze mnie.... :bezradny:

Jesień piękna na razie nas rozpieszcza... do czasu.

 

Dziewczynki współczuję Wam niespanej nocy, wiem jak to może dokuczyć.

Dobrego i miłego popołudnia Wszystkim! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad. 3 ostatnie strony tematu:

 

Tak zupełnie serio, to mi psychiatra powiedziała, że manii nie widzi i te dawki, które biorę powinny mnie stabilizować z obu stron, tak żebym nie poleciała ani za mocno w górę ani w dół. A człowiek zakochany może być trochę pobudzony.

 

Jestem prostą kobietą, ja lubię alkohole słodkie: piwo miodowe, wódki ziołowe z colą, czerwone słodkie wino.

Od win wytrawnych, cydru i czegokolwiek z sokiem pomarańczowym mi mordę wykręca.

 

Za godzinkę idę na terapię :yeah:

 

Miłego popołudnia!

670afc4a91e1d2a6cf84e406c0f1e212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa, co za bezczelna reklama. Wchodzisz na forum, zakładasz wątek o sobie i spamujesz w każdym temacie, wtrącając jakieś banalne zdanie, byle tylko zostać zauważonym. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z terapii, w sumie zaczęłyśmy od ospy i od butów, ale doszłyśmy do spójnego przesłania, że wałkowania w kółko sytuacji beznadziejnych, w których nic nie da się zmienić, bo już jest za późno, albo nie warto, to się nauczyłam wiadomo od kogo :roll:

 

No a teraz jak będę taka nastawiona na rozwój, to sama siebie nie będę poznawać. Bo weźmy taką sytuację: jest znajomość i ona się rozwija (nie utkwiłam na etapie wyobrażania sobie), no i dajmy na to może coś z tego wyniknąć, albo nie. I co wtedy? Tak sobie przejdę do porządku dziennego, będziemy kolegami i tyle? :bezradny: No to by było zdrowe, ale ja jeszcze nie przywykłam do normalności :mhm:

 

Dlatego dla równowagi słucham Lany Del Rey, bo ona zawsze śpiewa o chorej, obsesyjnej i autodestrukcyjnej miłości :great:

 

[videoyoutube=JRWox-i6aAk][/videoyoutube]

 

tumblr_ntgcrwy6SN1s8ttwno1_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja caly d zien z migrena :roll: na wymioty mnie az ciagnelo , teraz dopiero odpuszczac zaczelo. Chyba ma byc zmiana pogody .. mirunia Kochana dzis mozemy sobie lapki podac z tym bolem :******* :bezradny:

 

Ide zaraz sie plumkac , jutro musze do UP jechac bo mam termin do podpisu oraz musze wziac ich nip do l4 ze szpitala . Musze je miec na UP wystawione bo w przyszlym tygodniu nie bede na warsztatach .

Po wyjsciu z e szpitala czeka mnie zalatwianie badan do pracy i ustalenie dni w ktore moge pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, odnoszę wrażenie, że bardzo dużo wszystko bierzesz do siebie, a ja mam to już trochę przepracowane.

 

37,2*C :( A jutro muszę na koncert :hide:

 

A po jutrze na chemię.

 

A po po jutrze na sprawdzian...

 

A po po po jutrze na dwa sprawdziany :hide:

 

Powiedzcie im, że umarłam :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×