Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana tak ale ile mnie to stresow kosztowalo , byle co w sumie jak tak pomysle z punktu z drowego czlopwieka a ja mam dyganie jak przed wyprawa w kosmos.

Najgorsze z e to sie chyba nie skonczy nigdy.

 

I widze po sobie ze juz nie mam tyle sil co dawniej bo dawnej praca ,s zkola , dom i ja mialam energie a teraz nie mam.

 

To moze dzien taki? bo ja spiaca jak nie wiem a Ty mowisz ze tez .... A ja wyrzucam sobie ze to po tym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

platek rozy, :papa: dopiero siadłam i poczytałam wiadomości od Ciebie.

Jesteś dzielna bardzo, trudny miałaś dzień, ale poszło do przodu. :great: Teraz odpoczywaj i tak jak piszesz, sprawiaj sobie radości! Masz satysfakcję ze spełnionego zadania, wcale nie łatwego. :brawo::brawo:

 

Zosia_89, lubię naleśniki z serem lub ruskim farszem, ale na deser fajne są i z dżemem. :D

 

acherontia-styx, super, że trafił ci się taki fajny oddział i nie masz na starcie od razu młynu...powoli tam wsiąkniesz. :great:

 

A ja mam dzisiaj też dzień zamuły i lekkiego nieogaru, ale zwalam to na odstawianie esci. W dzień, w którym pomijam dawkę czuję się jakby lepiej, więcej mam trzeźwości umysłu i energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×