Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Kochani:********

 

Wlasnie do mnie pani Kasia dzwonila ze mam podjechac do niej czyli z chorobowego wrocila. A ja zla jestem i mam ochote sie wypisac z tego interesu bo i tak nie mam z tego pracy.

 

Czuje sie zle , mam lęki i zawroty z nerwow. Wykancza mnie tez mysl o szpitalu.

 

Wczoraj byl piekny dzien wiec pospacerowalam troche .Wieczorem sasiedzi wpadli , przynoszac mi troche warzywek bo od rodzicow dostali i jednych i drugich i tak mam 2 salaty maslowe i 2 lodowe , sporo burakow , kapuste czerwona i biala , sporo koperku ktory sobie zamrozilam , szczypior , selerki.... Oj predzej mozna liczyc na "obce " osoby niz na rodzine w moim wypadku.

 

Aurora88, a ja podziwiam i trzymam kciuki ! Z chlopakiem sie wybierasz czy calkiem sama???

 

JERZY62, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

No i nie ma dziś już słoneczka,. ale liścmi i tak poszurałam, o!

Zgodnie z planem ubrałam spódniczkę i taka wystrojona ruszam na podbój kolejnego dnia. :D Zdałam sobie sprawę, że w następnym tygodniu 11 listopada, więc wolne i od razu dodało mi to skrzydeł.

A dziś plan prosty - praca, biblioteka, potem na zajęcia, gdzieś po drodze muszę zaliczyc rosska za tą tanią szminką i dzień minie.

 

Miłego poniedziałku!

 

platek rozy, Kochana*****, trzymam kciuki za rozmowę, może jednak coś z niej wyniknie. Napisz po powrocie, będę zaglądac. Nie daj się zniechęceniu i francy, ściskam!

 

Aurora88, Gratuluję spontanu i planu wyjazdowego i zazdraszczam!

 

JERZY62, Marcin2013, Witajcie skowronki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, czyli co, całą noc na nogach, od 1?

 

JERZY62, napis na obrazku to "cześć, listopadzie!" :) Cześć, Jerzy :)

 

platek rozy, uwielbiam takie prezenty od ludzi, zawsze cieszę się jak potłuczona gdy mi ludzie wciskają jedzenie. Nawet takie niedoceniane selerki i koperki ;)

 

kosmostrada, tę spódnicę, o której ostatnio pisałaś? Kupioną z okazji Dnia Spódnicy? :D

Dobra ta Wasza porada odnośnie Rossmana, wykorzystam tę promocję żeby sobie uzupełnić kosmetyczkę, akurat trochę lepiej finansowo wyglądam, to mogę sobie kupić jakieś szminki, cienie, pudry :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

U mnie słoneczko niby jest, ale takie jakieś "zamroczone" :bezradny: no niby świeci, ale leniwie.

Wczoraj za to był piękny dzień, można było sobie dłużej pobyć na powietrzu, pospacerować po cmentarzu i odwiedzić groby znajomych... takie refleksyjne chwile.

Wróciłam zmęczona, bolał mnie kręgosłup lędźwiowy tym razem. Gorąca kąpiel i voltaren żel zdziałały cuda, dzisiaj jest lepiej.

Jestem dzisiaj w pracy sama, koleżanki wzięły na dziś urlop i trochę mi tak "łyso" siedzieć samiuśkiej.

Ale odfajkowałam już sporo spraw, zamknęłam miesiąc październik i luzik na dziś. :yeah:

 

kosmostrada, jak tam Twoje kolanko, odpoczęło i nie boli?

A skorzystałaś chociaż trochę z wczorajszej pięknej pogody?

 

platek rozy, oby dzisiaj Ci się poszczęściło i poszło do przodu z tą pracą:**** :great: trzymam kciukasy!

Fajne dary jesieni dostałaś od sąsiadów, będą witaminki dla zdrowotności!

Odezwij się jak wrócisz!

 

Aurora88, wyjazd cudowny! :great: też zazdroszczę :D;)

 

Cześć chłopaki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×