Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja umiem dobre teksty zapodać ? :P

Potraktuj forum jako poligon. Zapodasz zły tekst, to cię skrytykują. Zapodasz dobry, to pochwalą. Dzięki temu nabierzesz wprawy i pewności siebie :great:

 

Teraz pytanie czy się kiedyś poznamy, haha :D

Nie, bo jak doświadczenie ostatnich tygodni pokazało chodzimy na różne koncerty w tych samych terminach :P

 

cyklopka, masz branie. :D

Ciekawe czemu, może dlatego, że ładnie pachnę :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam, co dzisiaj robić, mam grę, książki, serial, kilka artykułów do napisania, sprawdzian z farmakologii, biżuterię, przeróbki krawieckie, 37,0*C no i święto jest, nie?

 

Na pewno się pójdę umyć, a potem to nie wiem. Skołowana jestem.

 

Pięknej niedzieli :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, na_leśnik, dlatego ja jestem z siebie dumna, że mając do wyboru dodatek do GW2, dodatek do SWTOR oraz stresowanie się nową pracą, podjęłam dobrą decyzję, czyli dostałam ospę, odinstalowałam GW2, kupiłam suba do SWTOR i co się okazało, dodatek jest praktycznie wyzbyty elementów mmorpg, dostaje się na dzień dobry gear (za tego suba) i wszystko jest na solo. Zważywszy na to, że SWTOR nigdy dobrym mmo nie było, to wszystko in plus. A jak wrócę do grania póki mam wolne, to potem jakoś pogodzę z innymi rzeczami. Tak że dylemat mi się pięknie sam rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale piękna pogoda i ciepło! A pamiętam jak czasami na 1 listopada był śnieg... :shock:

Niestety nie pokorzystam, bo cuś mi się w kolano stało i boli. Muszę uważac, żeby się nie skończyło jak kiedyś - wielkim napuchnięciem. Ech...

Na pocieszenie raczę się domową pumpkin spice latte. :105: ( Acherontia jeszcze raz dzięki za link do przepisu!)

Zupa dyniowa zblendowana, pychota... Aczkolwiek dziś goście po cmentarzu rozgrzewac się nie będą musieli.

A we wtorek mam nadzieję na ryneczku kupic znów tą dyńkę, bo po upieczeniu okazała się świetna -bez włókien, o kremowej konsystencji, taka mączna, bedzie świetna do wypieków. Tym razem postaram się zapamiętac, jak się nazywa ta odmiana. (Kochane dziury w mózgu... :time: )

 

A Wam jak dzień mija, oprócz grania w gry ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, może masz rację, pisanie artykułów to ciężka praca, szycie też.

 

kosmostrada, no jeszcze nie wiem co będę robić, chyba grać właśnie. Zrobiłam sobie postać specjalnie do misji w dodatku, uchwyciłam podobieństwo do wiecie kogo, akurat mieli taką twarz do wyboru :twisted:

 

O, chyba "brat" idzie, to może się z nim najpierw kawy napiję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×