Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dziewczęta ze Spamowej mają zsynchronizowane okresy?

 

:papa:

Bywa w rodzinie, wśród przyjaciółek czy współokatorek :mhm:

 

Jak pójdę dzisiaj na koncert, to w kolejne dni godność osobista nie pozwoli mi uparcie twierdzić, że jestem bardo chora :roll:

No to trzeba zdrowieć, dla Sarsy, dla technologii postaci leków, dla farmakologii, dla pierwszej pomocy, dla moich goblinów i dla pana W.

 

platek rozy, twoja nerwica i błędnik to jest taki c-c-c-ombo breaker, że głowa mała :hide:

 

Purpurowy, zapuszczaj brodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, rozumiem, już zapisuję sobie w moim kalendarzyku. Powolne jajeczko, opóźnione złuszczanie - nic w tym złego, ważne, żeby zdrowie było! :roll:

 

cyklopka, wiem, zawsze fascynował mnie ten mechanizm plastyczności menstruacyjnej. :angel: W jak Wojtas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, herbata z miodem dobry pomysł, tez sobie odgapię bo przemarzłam na dworze.

Co jest z tą pogodą, było tak ciepło.

 

cyklopka, ale Ty masz cały czas gorączkę, nie? Może koncert Cię uleczy :D

 

bonsai, ewentualnie może też być podwójna owulacja, jak mi podpowiedziały internety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, już nie mierzę, bo i tak mi się skończyły wszystkie Niesteroidowe Leki PrzeciwZapalne w domu, a APAPu Noc nie wezmę, chyba, żebym chciała się przewrócić publicznie, bo to jest de facto przeciwalergik starej generacji ;)

 

 

Dobra, aparat naładowany, buzia umalowana, biorę jakąś bluzę i lecę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Aurora88, Dziewczyny dołączyłam właśnie z kubasem chai latte z miodem i mlekiem.

 

mirunia, wyczułaś mnie Kochana. ;) Poszłam po pracy z psem, bo nie miał kto i zalegam pod kołdrą, bo mną telepią dreszcze.

Co porabiasz?

 

cyklopka, Dobrej zabawy!!! ( bo co mogę powiedziec, przecież nie będę zrzędzic , że jesteś chora...)

 

W ogóle nie mam apetytu, ale za to zjadłam z lekkością tabliczkę czekolady. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc lobuzy:)

 

Ale sie obzarlam :hide:

 

Dzisiaj pierogowo... Dla mnie z kapucha i grzybami i wlasnorecznie kiszonym barszczyku (uwielbiam... :105: ) a dla pana domu ruskie z cebulka i boczkiem :)

 

kosmostrada, tylko nam sie nie rozchoruj :nono:

 

mirunia, ech...ale robicie ochote na wskoczenie pod koc :mrgreen:

 

cyklopka, dobrej zabawy !#!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bylam na tej chokoladzie ! :mrgreen:

Wlasnie wrocilam , a pojechalam tramwajem . Troche mialam obaw ale w koncu pomyslalam tyle mam stresow i kolejne mnie czekaja to jade na chwile przyjemnosci. o!

I jeszcze po drodze kupilam w ciuchach pasek za 1 zl , sliczny i juz wiem do czego mi bedzie pasowal :yeah::yeah:

A na chokoladzie bylo przyjemnie , milo i smacznie.

Pilam korzenna :105:

 

 

Tylko strasznie sie zimno zrobilo na dworze i dolaczam do Was z lipowa herbata z miodem :D

 

cyklopka, o tez bym na sarse poszla . bardzo ja lubie . w jakie cenie byly bilety?

Milej zabawy Kochana!

 

mirunia, nie dalam sie! a jak glowa ? lepiej juz?

 

kosmostrada, kusisz tym chai latte , kusisz i chyba z tego wszystkiego to ja pojde pos zpitalu na chai latte do Starburcksa .

 

na_leśnik, Trzymam kciukasy! Odzywaj sie do nas co i jak! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Do Holandii znów jadę. Od września czekałem na wyjazd, ale ciągle przesuwali termin. No ale w końcu doszło to do skutku. Mam nadzieję, że tym razem lepiej pójdzie niż przy poprzednim wyjeździe.

 

Sigrun, platek rozy, dziękówa! Jeśli będą internety to na pewno będę wpadał ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, Dużo piniondza przywieź, nie zmarznij i koniecznie odzywaj się!!!

 

platek rozy, Platuś, no to jesteś Ty! :great: Pewnie że udany dzień, przyjęłaś wszystko na klatę i jeszcze środkowy palec pokazałaś idąc na szokoladę!

 

mirunia, Nie wiem Kochana, jak się będę czuła, czy gdzieś się ruszę, czy tylko coś sobie porobię z farbkami i popichcę.

Fajna kolacja... chociaż sobie posłucham, bo nic a nic jeśc mi się nie chce (oprócz czekolady. ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×