Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      54
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie przytyłam po tym leku 10 kg, ale u mnie to było zamierzone bo ważyłam tylko 40 kg. Brałam go po śmierci mojego psa i muszę powiedzieć że bardzo mi pomagał. Kompletnie mnie wyciszał, zero emocji, ani tych złych ani dobrych. Trochę zawrotów głowy i pół godziny po zażyciu od razu zasypialam na co najmniej 2 godziny. Lekarz powiedział mi że to bardzo silny lek i wielu ludzi po nim ma odjazdy i urywa im się film (omdlenia). Bardzo dobrze mi się po nim spało i byłam wypoczęta. A teraz śpię po 14 godzin na dobę i ciągle jestem zmęczona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam dawkę 15 mg i już bardzo mocno działał a pomógł od razu. Wszystko mnie waliło, takie cudowne uczucie że masz wszystko w d... i nic cię nie zadziwi. Po dawce 50mg to bym pewnie padła. Ale myślę że lekarz zapisał mi taką dawkę stosownie do wagi ciała, jakby dał 40kilowej chudzinie 50-tkę to bym pewnie już nie żyła :D Teraz biorę go tylko doraźnie kiedy jest bardzo źle. Nie wiem jak na innych ale na mnie działa już po pół godzinie pełnym odprężeniem ale druga sprawa że nie jestem wtedy w stanie w ogóle myśleć ani się uczyć czy coś czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, to takieeeeee g....!!!!!!!!!!! Myslalam, ze wykorkuje po tym..... Wzielam na atak leku i myslalam, ze odejde z tego swiata, zamiast pomoc pogorszyl sprawe....

No ale roznie na kazdego dziala... musialam wrocic do benzo...teraz afobam 1mg...

moze na wiosne bedzie lepiej..........

oby.....

:lol:

 

No ja miałem identycznie. Nie pamiętam ile to było mg, ale wiem ze najmniejsza dawka. Pierwsza noc po tym leku przespana znakomicie. Po trzech dniach idąc przez miasto poczułem się tak źle, że myślałem że wykorkuję. Straciłem poczucie czasu, była doipiero 11 rano, a miałem wrażenie jakby już była 18-19. Już chwyciłem za telefon komórkowy i wykręcałem 999, jednak zrezygnowałem i poleciałem do poradni do lekarza który akurat przyjmował. Dał mi Cloranxen, który tym razem zadziałał dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę go na sen. Zazwyczaj jedną tabletkę, ale gdy jestem w sporym stresie, sięgam po dwie, góra trzy. Bardzo chwalę sobie ten lek. Jest niezwykle skuteczny i nie powoduje żadnych przerażających skutków ubocznych, przynajmniej u mnie. Uspokaja, nieco relaksuje. Niestety strasznie zamula, dlatego sięgam po niego tuż przed położeniem się spać. Rano nie mam problemów ze wstawaniem. Czuję się wypoczęta. Nie sądzę też, by uzależniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam chlorprotixen przez dość długi czas i nie było żadnych skutków ubocznych,z tym,że ja brałam małe dawki(nie pamiętam już jakie).Reagowałam na niego bardzo dobrze,a on mnie wyciszał,a takie było zamierzenie,generalnie byłam zadowolona.Gdy zaszłam w ciąże odstawiłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×