Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, dobrej Nocki :******** snow kolorowych:)

 

acherontia-styx, o zapisalam sobie , a to jest do kupienia w aptekach?

 

mirunia, bede sie starala , jak zwykle. Dzis juz myslalam u dentystki ze jajo zniose i jak lęki lapaly to sobie wlaczalam oddechy i mysli odwracalam i tragedii nie bylo a leki zlapalam dopiero po tym jak sie okazalo po ponad pol godzinie ze jednak trzeba z robic tylko zeba na chwile i korone zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Robota niefajna na kręgosłup to segregowanie, czuję się jak Kopciuszek oddzielający mak od piasku... :hide: Tylko mi nikt nie pomoże, a już na pewno nie czeka mnie potem bal... ;)

 

Zrobię sobie herbatkę ziołową na wyciszenie, bo jutro dużo wrażeń - lekarz, dentysta, cd. sprzątania ( a już mam dośc i energia mi zeszła), no i za Plateczkową kciuki trzymac ;) .

 

cyklopka, No to popijemy herbatunię... Ja nie mam koprowej, mam "Abend Tee" - rumianek i rooibos.

 

JERZY62, Dobranoc, choc jeszcze jak dla mnie wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, fajne porownanie :mrgreen: tez by mnie polamalo po takiej segregacji , ja po krojeniu warzyw do lecza juz obolala bylam.

 

Napisalam do UM do tego wydzialu niepenosprawnosci , zeby mi odroczyli sprawe bo nie jestem w stanie dorobic tego badania na 1 wrzesnia gdyz terminy sa na listopad a prywatnie mnie nie stac. Wysle to jutro poleconym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, taaa, nie wiem czy nawet w zwykłym Rossmanie nie idzie tego dostać.

 

Dostałam przed chwilą smutną wiadomość :cry: także w ramach relaksu obieram kierunek wanna, a później sobie włącze Minionki :lol: i pomaluje paznokcie :mrgreen: taki ambitny plan, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja coś smaku roibosa przeskoczyć nie dałam rady. Podobnież mate.

 

Polubiłam koledze na fejsbuku piosenkę, którą wrzucił, bo w sumie oboje lubimy tego wykonawcę #miłośćbardzo

 

acherontia-styx, a ja odpalam Iron Mana :brawo:

 

Jutro będę kampić w przychodni, żeby mnie kto przyjął poza kolejnością :hide: I jutro się dowiem, czy się sprawę z hurtownią uda obejść...

 

Wzruszyła mnie moja kotka, bo przyszła słuchać jak gram piosenkę, którą lubi :105: Jak była mała to śpiewała ze mną po swojemu, ale fajnie, że pamięta i siada przy mnie #jeszczewięcejmiłości

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Heloł! Ja jakoś nie miałam odwagi jesc tego z ogródka, bo mieszkam przy samej ulicy i miałam stresa, że ten cały syf jest w tych bulwach...Może niesłusznie. :bezradny: Dlatego się pozbyłam. Ale dobry plan poszukac np. gdzieś na starych działkach, rozejrzę się...

To jest tak oczywiste, że ładniejsza połówka, że pisac nie trzeba... :D

 

cyklopka, Iron man jest si!

To za Ciebie też trzymam kciuki, żeby Ci się udało wszystko załatwic.

Tylko jak ja jutro podczas wizyty lekarskiej będę się udzielac, kiedy myśłi będę miała zajęte Plateczkową i Tobą... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, a ja sie wystraszylam po takej wiadomosci

 

platek rozy, nie masz się czego strachać ;) ta dziewczyna chorowała na coś zupełnie innego i wiele wycierpiała przez swoją chorobę. Z jednej strony 'lepiej' dla Niej, że już nie cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×