Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, hej, miło Cię widzieć również. :) A Da Vinci nie tęskni za wyjątkową atmosferą forum? :> No i gdzieś mignęło mi, że nie lubisz sprzątać, musiałem dwa razy spojrzeć, czy Ty to Ty! Zawsze uważałem, że jesteś prawdziwą Żoną Polką, która szmatki się nie wstydzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubierajmy się ładnie. Malujmy na kolorowo paznokcie, spotykajmy się w kawiarniach, siadajmy z kawą przy oknie. Uśmiechajmy się, śmiejmy się. Cieszmy się słońcem i deszczem. Zwiedzajmy muzea, odwiedzajmy wystawy. Róbmy zdjęcia. Odkrywajmy muzykę, polubmy gotowanie. Spotykajmy się, rozmawiajmy więcej, częściej. Nie myślmy, że mamy jeszcze czas na zmiany, uczmy się żyć tu i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana a jak babel od dziabniecia osy??? goi sie?

Mam nadzieje ze oswoje te tramwaje i bede miala na to jeszcze czas...

 

 

bonsai, rysunek czad :great: tez mi sie spodobal .

A ja czy dam rade.... nie wiem , bede sie starala i dziekuje za kciukasy :**********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, ano ciągnę te wagoniki z węglem, choć nie bardzo wiem dokąd. Grunt, żeby się nie poddawać, tak mówią terapeuci bliscy memu sercu. :) Tymczasem oglądam kolejny raz Terminatora III na Polsacie i nieustannie tęsknię za morzem - taka karma.

 

platek rozy, dasz, dasz! Fajnie, gdy kobiety mają długie włosy i są opalone, tak wniosłem po obrazku, który wstawiłaś. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, tez lubie dlugie wlosy a opalac to juz chyba nie bede ----bede chodzila okutana jak eskimoska skoro od slonca mi sie ten paskud uaktywnil. A nawet nie zdarzylam sie ani raz isc poopalac :o w tym roku.

 

Ide za to jesc kolacje a na noc chlora wezme coby sie nie zadreczac myslami i rakiem .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim! :)

 

mirunia, hmmm kosz... Ze sportem to ja dużo wspólnego raczej nie mam :P Ooo a taki krawiec to by się przydał :105:

 

Sigrun, Koleusy to ja znam, mówiliśmy też na nie pokrzywka, czy jakoś tak :P

 

 

Dziś miałem napady natrętnych myśli, może to przez zbliżający się rok akademicki ;/

Wybrałem tańszy sposób na torbę. W szafie wisiała nieużywana i solidna firmowa torba na laptop, więc postanowiłem zacząć jej używać jako torbę na studia, w końcu zapłaciłem za nią, a tylko wisiała nieużywana. A solidna jest :D I ma dużo kieszonek, co mi się podoba :mrgreen:

A i kuzynka bardzo się cieszyła z balonów, musiałem je wszystkie nadmuchać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×