Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Hej Słońce! Niedobra głowa... Kochana wymyśl coś w domku na ten kręgosłup, zawsze umiesz jakoś zaradzic. Tulam!

Byłam akurat u Pani doktor z Nfz -u ( muszę się tam czasami pokazywac dla skierowań), ale spróbuję bez konsultacji z moim doktorem zrobic, jak ona mówi. Chodzi przede wszystkim o uregulowanie hormonów. Jak będzie źle to wrócic do dawkowania ( bo jeszcze mogę niby połykac bez konsekwencji dla mózgu) i dostałam receptę na lek obniżający prolaktynę, wtedy łykac coby jednak @ wrócił.

Do kosmetyczki nie pójdę, finanse zeżarte przez dentystę i fryzjera psa, ale na pewno coś wymyślę w nagrodę... ;)

Jak się czujesz z tym odstawianiem 2x w tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, skoro odłożony zabieg do listopada, tzn. że nie jest to sprawa nagła i można to zrobić w lepszych warunkach szpitalnych, pod dobrą kontrolą. Pozałatwiasz szczepienia i będziesz zabezpieczona, to dobra wersja tej całej sprawy. :great:

 

kosmostrada, zaraz zamykam interes i idę do domu. Założę kołnierz na 2 godz. powinno pomóc.

W nocy obudziłam się ok.3 i do 4.30 nie spałam, obudził mnie dziwny sen. :bezradny:

A odstawianie esci 2x w tyg. mam od niedawna, dopiero 2razy tak zrobiłam, ale w sumie chyba dobrze to znoszę.

Myślę, że Twoja Pani dr dobrze Cię poprowadzi z tymi hormonami i powolnym odstawianiem. A może spróbuj tak jak ja, najpierw ze dwa razy odstawić 2x w tyg. a później co drugi dzień, będzie to łagodniejsze zejście z leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ufam, że będzie dobrze :smile: Co do oprowadzania, wymagający zbytnio nie jestem - przytulna cukiernia wystarczy ;) Ostatnio, kiedym wypoczynku na urlopie z żoną zażywał, zajrzałem do niewielkiej cukierni w malutkim mieście (chyba mniejszego w Polsce nie ma). Na półkach mieli ciastka przeróżne, a w tym jakieś kostki obtoczone w wiórkach kokosowych. Kilkam sztuk kupił i... To były ciastka jakie matka mi robiła kiedy zupełnie malutki byłem. Niesamowity smak i uczucie :105:

 

mirunia, jakąś rehabilitację masz? Kiedyś dostałem zestaw ćwiczeń na wzmacnianie różnych odcinków kręgosłupa. Nie wiem czy możesz coś takiego robić, ale jeżeli tak - poszukam i podzielę się :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne lato było bardzo udane, wychodziłam z domu na różne wycieczki, spacery, nawet byłam kilka razy na basenie, przełamałam wstyd przed rozbieraniem się do kostiumu kąpielowego, spacerowałam z koleżanką na mieście, jadłam lody, kupiłam kilka ślicznych ubrań, napstrykałam zdjęcia krajobrazów, mi też robiono zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nie wiem Kochana co Ci doradzic... Wiem, że w moim otoczeniu, jeśli ktoś był w niebezpiecznym stadium , to od razu kierowali, termin się znajdował. To chyba dobra wiadomośc, że uznali, że możesz poczekac. A jeżeli uda Ci się gdzieś wcisnąc wcześniej to świetnie, będziesz miała szybciej z głowy.

 

mirunia, No mam nadzieję Kochana, że sprawdzony sposób z kołnierzem pomoże.

Cieszę się, że odstawianie idzie dobrze, bardzo Ci w tym kibicuję. Zawsze to chemia, więc jeśli się uda to lepiej dla organizmu.

 

U mnie pogoda krańcowo się zmieniła od rana. Z fajnego słonecznego poranka na zachmurzoną duchotę. Nie ma czym oddychac. Nie pomaga mi nawet kawa, jestem licha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja również bym Ci to doradzał, choć nie jestem dziewczyną z fb. Jeśli tylko dałoby się załatwić szybszy termin, to nie ma się nad czym zastanawiać. Trzeba to jak najszybciej wyciąć, oddać do histopatologii i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku, możesz próbować wcześniej załatwiać ten zabieg, pewnie, że im wcześniej tym lepiej. Najpierw jednak zrób szczepienia, co najmniej dwa. Drugie szczepienie robi się po miesiącu od pierwszego... więc i tak chyba nie przyspieszysz za bardzo. Wypytaj gdzie się da, porusz swoich znajomych.

A dał Ci chirurg receptę na szczepionkę, czy przychodnia ma swoją?

 

Dzień mam dzisiaj do doopy przez ten ból głowy, nie mam sił, zapału, nic nie zrobiłam. Siedzę zakołnierzona... buuuuu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A od czego ten kręgosłup Ci daje do wiwatu? Przeciążyłaś się, przewiałaś, czy myślisz, że napięcie Ci schodzi?

Faktycznie masz rację, Platuś musi się przecież zaszczepic. :bezradny:

 

Powoli kończymy, młody też już ma dośc, narzeka na kręgosłup od tego siedzenia na zydelku i przebierania. Ale już niedługo pokój będzie modelowy, już się zasłony piorą, dziś kończymy! Pierwszy raz tak wygląda chyba od remontu sprzed dwóch lat... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, szczepionkę musi pacjent i tak wykupić ;) one są tylko refundowane dla dzieci, które dostają ją zgodnie z kalendarzem szczepień ;)

 

I nie ma co przyspieszać, bo bez minimum 2 szczepionek nikt zabiegu się nie podejmie ;) żaden lekarz nie będzie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja mam w szyjnym sporo przepuklin, więc każda zła pozycja, szczególnie z pochyleniem głowy w dół daje takie objawy. Podejrzewam, że dzisiejszej nocy sobie tak zrobiłam, bo wierciłam się nie śpiąc.

 

Super takie porządki, masz satysfakcję z pożytecznie i aktywnie spędzonego urlopu, bo efekty zadowalają!

 

takie tam, mogę wykonywać tylko ćwiczenia izometryczne, tak, że dziękuję Ci za jakieś inne... nie wolno mi.

 

acherontia-styx, tak myślałam, że pacjent, ale nie byłam pewna. Mnie szczepienia zafundował zakład pracy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no ja miałam robione zgodnie z kalendarzem szczepień jako dziecko, zresztą mnie bez tych szczepień nikt na studiach by mnie na praktyki nie przyjął, nie mówiąc już o pracy.

U mnie zakład pracy co roku na grypę szczepionki funduje, ale ja nie korzystam bo nie choruję raczej.

Teoretycznie jedna szczepionka p/WZW też może zapewnić wystarczającą ochronę, ale nikt nie będzie oznaczał specjalnie przeciwciał we krwi po jednej szczepionce, bo to drogie. Lepiej poczekać miesiąc i podać drugą dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ależ ja nie oczekuję objaśnienia, uwierz mi na słowo.

 

Udało się parę rzeczy dzisiaj załatwić, większość, ale się nasłuchałam od bliskiej osoby, tak że nie mam ochoty gadać, ani fotki nie wstawię :-|

 

A teraz na serio robię ten maraton Iron Mana, bo wczoraj tylko kawałek obejrzałam.

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie dzisiaj po robocie padam na ryjek ;) nie dość, że sprzęt szwankuje, to jeszcze miałam nową osobę na szkoleniu.

Oszałamiającej kariery w tym miejscu pracy nie wróżę tej kobiecie, zwłaszcza, że obie panie doktor stwierdziły, że do poradni to się ona nie nadaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedzeniowy dzien... Pogoda do dupy to trza sie zarciem zajac :mrgreen:

Zamarynowalam karkowke (bedzie z sosrm kurkowym), reszte zrobie z zurawina :) poza tym nakupilismy w cholete jedzenia... Sledzie, kukurydze, kurczaki wedzone, kielbaski, kalmary i bog wie jeden co jeszcze. Teraz to nie zostalo nic tylko jesc...

A jeszcze zakwas na zurek trza nastawic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×