Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, jest troche ksazek minus 25 %.

 

kosmostrada, cyklopka, ja wlasnie tez lubie zeszyty i cienkopisy :mhm: , jak robilam drugi kierunek studiow a bylo to nie tak dawno wiec bylam juz po 30 to tez sobie nakupilam do roznych przedmiotow piekne zeszyty kolorowe :mrgreen: i cienkopisy tez zebym miala kolorowe notratki bo tak mi lepiej sie uczyc 8):D

 

mirunia, ja sie bojam jak nie wiem :hide: i jutra a wrzesnia to az wole o nim nie myslec bo bede wpadala w panike .

 

Co porabiacie?

ja tworze salatke nicejska.

I chyba pojde do sasiadki na chwile bo mnie zapraszala.

11889502_875518645858971_6422438454294304381_n.jpg?oh=6964ea4ee8b1707ceb92793b8ce365de&oe=5638D154

Purpurowy,Platek Rozy dobre wiadomości przynosicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Witaj na Spamowej!

 

Ludzie z rozpędu chodzą w krótkich gaciach, a niestety wietrzysko zimne. N spacerze odwrotny manewr musiłam zastosowac, jak ostanio chodziłam po cieniu, to dziś starałam się włazic na słońce.

Idę po farbę do włosów. Nie lubię sama farbowac... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i myślę, co to jest to ombre. I głowa mnie boli, pewnie przez ten wiatr przebrzydły. Czemuż poczciwemu człowiekowi zawsze wiatr w oczy wiać musi, niech odpowie ktoś szlachetny. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Hey :********* to zycze zebys chociaz troszke przez ten urlop odpoczela , zajela sie tym co lubisz i nabrala sil :great:

 

kosmostrada, U mnie dzis tez chlodniej ale jak wracalamz terapii to wyszlo slonko i wrecz mi sie w tym sloncu zrobilo goraco.

Bravo za jazde autobusem :brawo::brawo::brawo:

 

A ja na terapii ustalilam co we mnie wywoluje przerazenie w pojsciu na ten staz i najblizsze sesje beda poswiecone tym lękom . Bedziemy nad nimi pracowac i je starac sie oswoic i nauczyc mnie radzic sobie z nimi.

 

Jakas zdolowana jestem .

 

Wychodzilam rano z domu to wielki wor ze smieciami stal na klatce pod drzwiami studentow. Wracalam teraz i wor nadal stoi w dodatku strasznie smierdzi.

Zapukalam do nich i powoedzialam zeby go wyniesli do smietnika bo az cofa jak sie na klatke wchodzi to mi powiedzieli ze jestem glupia pizda, zadzwonilam do wlasciciela i umowilam sie z nim na rozmowe o tym komu on wynajal mieszkanie. mam jakiegos pecha do sasiadow :shock::shock::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się przed chwilą nad tym zastanawiałem. :D

 

Tutejsze panie specjalnie używają takich trudnych terminów! Dobrze, że kobiety można chłonąć zmysłami, nie wiedząc nawet do końca, jak nazywają się te wszystkie zabiegi, które doprowadziły do udanego finału. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Oj jak się cieszę, że będziesz miała wsparcie na terapii przed tym wrześniem!

Możesz byc troszkę zmęczona po tych jazdach przed terapią, ja też zwykle jestem w tym dniu bez energii i jakichkolwiek chęci. Miałam dziś parę rzeczy zrobic dla siebie, to nawet tego mi się nie chce...

No faktycznie sąsiadów masz doborowych... :hide:

 

acherontia-styx, Ech te chłopaki, wszystko im trzeba cierpliwie tłumaczyc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i piękny!

 

Nareszcie więcej tlenu w powietrzu i jest czym oddychać. Co za ulga, jakie polskie lato jest piękne! Takie jak zawsze, rano chłodek i sweterek, później miłe ciepełko. :D

 

kosmostrada, dzięki Kochana, telepatycznie czułam Twoje wsparcie i dzień w pracy minął bez problemów. Trochę gimnastyki umysłu i poszło gładko! Grunt to mieć dobre wsparcie i przesył pozytywnych myśli od inter-koleżanki z Wyspy! :uklon::D

Też myślałam o Twojej terapii, nie wiedząc nawet o jeździe autobusem... i też się udało, ha! :great:

 

acherontia-styx, jeżeli wyszło Ci to ombre tak, jak na tym foto, to super kolorki, fajne takie łagodne stopniowanie barwy. :great:

A dla Panów zawsze będziemy zagadką... i o to chodzi! ;)

 

platek rozy, z takimi sąsiadami-studentami to przypomina mi się scena z Lalki - i śmiać się chce i płakać jednocześnie. No nie udali Ci się sąsiedzi, może właściciel coś zadziała. A te śmieci, to być może celowa złośliwość za interwencję policji. :bezradny:

Też się cieszę z Twojej terapii przed stażem. Powinna Ci pomóc i pomoże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no właśnie zaglądam na Spamową, żeby zobaczyc, jak Ci dziś poszło, czy dobre myśli zadziałały. Dzięki za poranne wsparcie, teraz wiem, czemu mi ten autobus tak gładko przeszedł. :D

Cieszę, się że pogoda też u Ciebie dopisuje, przynajmniej jak z roboty wracasz to w sympatycznych fotonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no gładko, gładko, nie mogło być inaczej :D;) Częściej to poćwicz.

Teraz fotonować mogę się do woli i w dodatku z przyjemnością. Mógłby taki wrzesień być, tylko deszcz się prosi, żeby grzybki urosły, rzeki napełniły koryta, bo wyschło wszystko na pieprz.

Siedzę i wcinam eklerkę z kremem i czekoladą... mniami. Wszystko teraz smakuje lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś zamulenie po lekach nowych, przeleżałem trochę czasu na łóżku zupełnie nic nie robiąc (z ponad 2 godziny), co mi się nie zdarza.. Z braku siły i tego że mi niedobrze...

 

A co do tłumaczenia wszystkiego facetom, to chyba na tym się za bardzo przejechałem, na braku doświadczeń z kobietami i niezrozumieniu partnerki... I związek się rozpadł... I teraz to nie bardzo się klei nawet przyjacielskie/koleżeńskie pisanie smsów, nie jestem przekonany czy Ona tego chce... Ehhh

 

platek rozy, ja też się cieszę Twoją terapią, razem z innymi co tu się cieszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wlasnie tez oklaplam totalnie i jak mialam cos podzialac to sie tylko poplakalam.

 

mirunia, Hey Kochana:******** pogoda teraz sie zrobila wreszcie do zycia :) Tez sie duzo lepiej czuje przy takiej aurze.

 

Ze studentami czuje ze beda przeboje niestety, chyba ze ich wlasciciel wyrzuci po tej interwncj policji i po rozmwoie ze mna i moja sasiadka bo idziemy obydwie .

 

filip133, witaj :) mam nadzieje ze mi sie uda chociaz troche ogarnac przed tym stazemwe wrzesniu i moja terapia w tym kierunku chociaz troche mi pomoze.

A na Spamowej wyspie tak sobie luzno rozmawiamy bo przeciez czlowiek nie sama choroba zyje ;)

 

 

acherontia-styx, a ja tez jestem baaardzo ciekawa Twoich wlosow :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×