Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Jak zazdraszczam wszystkim, którym chwyta i jeszcze wychodzi taki kolor jak na obrazku! Ja dziś wzięłam w desperacji farbę Syoss, chyba jedyna której nie próbowałam. Czekam, może siostra do mnie podskoczy to mi farbnie.

 

filip133, To trzymam kciuki za komisję, napisz jutro jak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest tak, że mam ciemny blond, ale łatwo się odbarwia i jest złudzenie, że zawsze tak miało być. Tylko muszę nie używać farb ciemniejszych, droga musi być w jednym kierunku.

 

Swego czasu chodziłam na różne warsztaty wokalno-terapeutyczno-performerskie i jedna dziewczyna powiedziała, że jeden koleś to jest dziwny, bo podszedł do niej i mówi "twoim naturalnym kolorem włosów jest turkusowy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, No na komisji to nawet dobrze, że będziesz się źle czuł, nie masz tam byc świeży rześki... ;) Dlatego trzymam kciuki, bo wiem, jak ciężko jest miec stresujące wydarzenie z rana. Jutrzejszy dzień jest po prostu z kategorii do przetrwania. Dasz radę!

Do psychologa idziesz na konsultację , czy masz terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ale tak ogólnie mówiąc: miłość nie wybiera, jeśli bym poznał super kobietę, która jest blondynką, a chcemy być razem, to wygląd się dla mnie nie liczy :D Tylko ogólnie mogę stwierdzić, że podobają mi się bardziej kobiety o takich włosach, czy kobiety z brązowymi oczami... :) Ale wygląd jest dla mnie mało ważny.

 

kosmostrada, raz już na takiej komisji byłem :) A co do psychologa, to w zeszłą środę byłem pierwszy raz i opowiadałem "swoją historię". W sumie nie wiem czy to drugie spotkanie to konsultacja czy już terapia. Terapia chyba jeszcze nie... Muszę dodać psychologowi do tych informacji o mnie, że psychiatra mi stwierdził w poniedziałek chorobę afektywną dwubiegunową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, z miłością to bywa różnie.... Ja mam prawie 27 lat, za mniej niż miesiąc i niedawno rozpadł się mój dopiero pierwszy związek (mam nadzieję że teraz nikt sobie tu na forum nie pomyśli że ja ciągle o tym gadam... xD)... Akurat tą dziewczynę poznałem przez internet, przez podobny profil muzyczny na lastfm i Ona akurat ma brązowe włosy i oczy :P Ale ja to chyba już mam tak niskawą samoocenę i zawiewa ode mnie trochę desperacją, ze względu na braki doświadczeń z kobietami i że żadne się mną nie interesują, więc być może tym bardziej bym nie zważał tam na kolor oczu czy włosów... xD haha to zbyt skomplikowane i zamotane wszystko :) Albo też ja zbyt demonizuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny profil muzyczny na lastfm

Stary, to grubo :shock:

 

Mój ostatni związek był z kimś, kto miał podobny profil na last.fm, ale się okazał brudasem i złodziejem. Co oczywiście nie musi być regułą. :P

 

Możesz mi podesłać linka do swojego profilku, bo akurat siedzę i się lampię na listę moich najczęściej słuchanych piosenek i sama się im dziwię ;) No i jak bardzo spierniczyli stronę, od dzisiaj nowa skórka :?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, I jak się czujesz z nową "etykietką" od psychiatry? Chyba, że nie chcesz o tym gadac.

 

cyklopka, No ja też mam "zwykłych" znajomych, ale przykładowo nikt z nich nigdy za mną nie chodził twierdząc, że jestem czarownicą, o czym świadczy kolor moich oczu... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem :) Kiedyś tak mnie naszło, impulsywnie trochę, żeby wejść w zakładkę "sąsiedzi" i napisać komentarze jakimś dziewczynom, które nie mieszkają jakoś daleko, a które mają fajny, podobny profil... ;) I tak jakoś wyszło z tą jedną... Z niektórymi innymi jakieś tam krótkie znajomości wyszły na wiadomości priv tylko, a z tą coś więcej... Ale już się rozsypało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, sąsiadka kiedyś powiedziała, że moja mama i ja (miałam wtedy 14 lat) jesteśmy czarownice, czerwone, zielone, pstryk. Na szczęście teraz jest w remisji i nieźle sobie radzi. Mówię, jakaś żyła wodna tu jest, chyba w XIX-stym wieku nasza ulica była kanałem łączącym Wisłę z jakąś mniejszą rzeką :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, cyklopka, zarzućcie profilami na last.fm, bo też mam to Was zaproszę ;)

 

http://www.last.fm/pl/user/filip133

Proszę :)

A ta nowa skórka beznadziejna i mnie wkurza... :/ Łatwiejsze wszystko było po staremu...

 

 

Przepraszam, jakoś bardziej przyzwyczajony jestem do cytowania, a nie takiego odpisywania pogrubiając nick ;)

 

kosmostrada, nawroty depresji u siebie podejrzewałem. Nie myślałem w ogóle że mogę mieć jakieś manie i nie jestem w pełni przekonany jak psychiatra stwierdził że miałem jakieś manie i to choroba afektywna dwubiegunowa... No ale rozmowa była w porządku, to ufam mu :) Chociaż przepisał mi lek przeciwdepresyjny i stabilizatory, nic takiego typowo na manię nie bardzo... Więc zobaczymy jak to leczenie wyjdzie. Na razie mi się wymiotować przez cały dzień chciało po tym antydepresancie i mało jadłem... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Jak dobrze mówisz - zobaczysz... Sporo na tym forum zmian diagnoz u ludków, więc Twoja też może byc nieostateczna. Grunt, żeby lek wszedł i pomógł.

 

Dobranoc, do jutra, bo się zagadałam, a książka stygnie... ;) Spokojnej nocy!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, może jeszcze nie ma w tej nowej wersji porównania gustu i dodawania do znajomych.... :/ tak samo jak się nie da np. pisać komentarzy, ani nie ma pokazane w profilu moim mojego miasta i wieku (bo miałem w starej wersji wpisane) ani nigdzie nie mogę sprawdzić swoich znajomych i w żadnym profilu "Wydarzeń" które osoba ma dodane... Eh głupie to. :/

 

Nie wiem czemu, teraz na tym forum mi się mój podpis nie wyświetla pod postami... ;P Może ktoś wie...?

 

Trzeba iść spać już, bo jutro nieco wcześniej się zerwać z łóżka trzeba...

Dobranoc wszystkim, kolorowych snów i dobrego poranku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×