Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Widzę wpadłaś na ten sam pomysł - też stwierdziłam, że ciepła kąpiel to jest to co mi jest dziś niezbędne. :smile: Nie mogę sobie relaksacji zrobic, bo mi się słuchawki rozwaliły. :(

Chyba poczytam i dziś przepisowo pójdę spac, bom wymęczona.

 

ktoś inny, Witaj! Dla mnie film o Amy Winehouse nie byłby dobrym pomysłem. Zdecydowanie nie mam potrzeby się bardziej dołowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, możesz wejść na fb i mi pisać :) Tak myślałem że Cię długo nie ma ;P A ja dziś muszę jakoś wcześniej się położyć, może koło 23 (nie wiem jeszcze kiedy dokładnie), bo mam jutro niby na 8:10 się stawić na komisję orzekającą niepełnosprawność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, ktoś inny, witajcie nowe osoby :papa:

 

acherontia-styx, kupiłam farbę

353ca61969862e16ffd6d011443bea951.jpg

 

Przyszedł dzisiaj gorset pocztą, kupiłam od prywatnej osoby, nie przez allegro, ale okazała się uczciwa i przysłała. Właściwie wygląda jak nowy. Czyli czasem warto nie traktować każdego jak potencjalnego złodzieja :mhm:

 

Dzwonił dyrektor, że mam w poniedziałek przynieść dokumenty i zaświadczenie o niekaralności, czyli jutro wycieczka do sądu. Dobrze, że nie trzeba zaświadczenia o zdrowiu psychicznym :mrgreen:

 

A teraz otwieram piwo, bo po pierwsze mogę, a to już niedługo, bo potem raczej nie będę miała takiego luzu, a po drugie, są urodziny mojego ulubionego wokalisty, czyli b. ważna okazja 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×