Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Moja prośba, by zrobić temat albo dział gdzie użytkownicy będą mogli się informować o innych użytkownikach trafiajacych do szpitala, itp.

 

Nie którzy jesteśmy nerwicowcami i kurczaczek wkurzaja mnie wiadomości jak wchodzę wt emat o leku ktory zaczynam brać a pierwsza informacja to ze ktoś trafił do szpitala... I nie będę ukrywał ze w wieluntenatach tak jesr i to wcale nie ułatwia nowej osobie rozpoczęcia leczenia czy chociażby lykniecia nowej tabletki.

 

Wiem ze jest to straszne nie ktorzybsie do siebie tu przywiązują i informują innych bo fakt też bym chciał by inni się dowiedzieli jakby się mi coś stało ale z drugiej strony nie potrzebnie tyleż innych narażać na gwałtowny stres i budowanie wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam jeszcze jedno pytanie, jak oznaczyc np. wychodzac z forum, że wszystkie posty/tematy zostały przeczytane, bo nie widze takie guzika.... jak jestem w dziale to po prawej mam ale mimo wszystko oznacza posty jako przeczytane tylko na tej stronie ktorej jestem.... a jak oznaczyć całe forum?? nie widzę guzika takiego chodzi mi o nową wersje forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam jeszcze jedno pytanie, jak oznaczyc np. wychodzac z forum, że wszystkie posty/tematy zostały przeczytane, bo nie widze takie guzika.... jak jestem w dziale to po prawej mam ale mimo wszystko oznacza posty jako przeczytane tylko na tej stronie ktorej jestem.... a jak oznaczyć całe forum?? nie widzę guzika takiego chodzi mi o nową wersje forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.

Nie wiem czy występuje tylko u mnie

Mianowicie wchodząc na zakładkę "posty" wyświetlają się różne wątki.

Do wczoraj bodajże było napisane kto i kiedy dodał ostatnią odpowiedź. Teraz tego nie ma.

Wydaję mi się że było to w zaznaczonych na zrzucie miejscach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to była beznadziejna opcja, wiele razy jak miałem coś do dodania przełomowego do jakiegoś wątku gdzie znajdowała się moja ostatnia wypowiedź, chciałem wznowić dyskusję to musiałem dzwonić po ludziach aby mi sztucznie podbili wątek.

a Tobie się po prostu nie chce edytować czy tam cytować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...może przyczyną moich kłopotów są te całe "ciasteczka"?

Znów się aczyna to co kiedyś czyli brak dostępu do wielu wątków.

W starym panelu można było chyba usuwać "ciasteczka" ( co za kretyńska nazwa tak na marginesie) i to pomagało.

Ale w tym nowym "cudzie" nijak nie mogę znaleźć takowej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kiedyś chyba można było usunąć chyba na panelu forum.

Obawiam się, że jeżeli usunę wszystkie z przeglądarki to szlag trafi wszystkie zapamiętane loginy, hasła i tak dalej...

Mam rację?

Pomimo tego że jestem świetnym pisarzem (hehehehehehehe) to jestem komputerowym imbecylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy niektórych użytkownikach raz widać podpis a raz nie?
mnie też się czasem nie wyświetla mój podpis pod postami, widać go tylko w profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arienka, Wejdź w profil użytkownika -> Ustawienia forum -> Wysyłanie wiadomości i sprawdź czy opcja "domyślnie dołączaj mój podpis" jest ustawiona na "tak". Albo jeżeli wysyłasz wiadomość przy pomocy "odpowiedz"(a nie szybkiej odpowiedzi- pole tekstowe na dole) to sprawdź czy zaznaczona jest opcja "Dołącz podpis (można go zmienić w panelu użytkownika)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×