Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, Lubię burze... :105: u mnie nie ma w zapowiedziach, ale od czwartku ma padać i polecieć na łeb na szyję temperatura. Ciekawe jak zniesiemy to nagłe 10 stopni różnicy...

 

Składniki na chłodnik gotowe, studzą się, będzie na wieczór lub na jutro. A teraz robię prosty makaron z sosem. Zrobiło się znów gorąco i jedzonko wejdzie tylko lekkie. Zresztą kto by chciał tkwić przy gorących garach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No oczywiście z botwinką, zrobiłam na chudej śmietanie i jogurcie, już się chłodzi w lodówce. Chyba będzie na jutro, bo się zapchaliśmy makaronem. Dobrze, to się przegryzie. Tylko jajeczko ugotuję i wypas jest. Bardzo lubię chłodnik, to taki sezonowy must have.

Dobrze że masz spokojny dzionek, a czujesz się fizycznie zupełnie stosownie do pogody. Moja przyjaciółka własnie wróciła od koleżanki z Wiednia. Wspomnienie pobytu - Wiedeń nocą... :D Powiedziała, że nie była w stanie się ruszać w tym upale, wszystko ją bolało i tylko na późny wieczór wylegała i to też się zmuszała...

 

DarkMaster, zadzieram kiecę i lecę... ;)

 

 

Idę z psem, leży padnięty, upał upałem, a wysikać się trzeba... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie uplumkalam i mam dosc na dzis.

Ten upal mnie dobije , przebieram sie po trzy razy na dzien :bezradny:

Dzis moja aktywnosc wyniosla pojscie na rehabilitacje i do Biedry no i niedawno maly spacer z kolezanka i jej psem.

Glowa cmila caly dzien .

No nie mam na nic ochoty.

 

kosmostrada, o to jedziemy na tym samym wozku jesli idzie o terapie :******** ja malo w panike nie wpadlam , juz sobie w glowie ukladalam czarne scenariusze az zadzwonil przyjaciel i mi powiedzial ze przeciez sama sobie swietnie daje rade i dam rade w ten czas kiedy terapii nie bedzie. No zobaczymy. ja wiem ze takie myslenie moje nie jest dobre no ale coz.

 

mirunia, Czesc Slonce :******* glowa troche lepiej , ale zas sie bojam spac czy nie bedzie jakiej imprezy na dole. Mam w planach na czwartek podejsc do dzielnicowego.

Jak Ci dzien minal???

 

Zebrec, Rebelia, DarkMaster, Lusesita Dolores, :******* witajcie.

 

 

A w ogole to wpadlam w kolo porownywania sie do innych i chodze tylko i ogladam kobiety i siebie porownuje oczywiscie na moja niekorzysc.

Od sierpnia chce rzucic calkiem hormonki , bede rozmawiqala z lekarka 22 lipca i zapytam co innego mzoe mi zaproponowac bo jednak tyje od nich i nie podoba mi sie to.

Zrzucic wage na hormonkach to naprawde nie ladawyczyn , wiem co pisze bo inne dziewczyny leca w dol z centymetrami , kilogramami a ja jestem w tyle daleko jak porownuje czas w jakim zaczelysmy.

Wina hormony , tak mi dietetyzka powoedziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, pracuję sobie powoli, postanowiłem dzisiaj uporać się z robotą ;) Jeżeli potrzebnym się okaże to i noc zarwę ;)

platek rozy, kolacja? Zdradzisz co szykujesz? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana jak się cieszę, że udało Ci się jednak coś tam dziś podziałać. Nie tak skromnie i spacerek i zakupki i rehabilitacja...

 

Byłam w aptece, bardzo przyjemnie się zrobiło, chłodek aż miło. Pożarłam loda, ale większość oddałam menszowi, bo taki słodki, że mnie aż zemdliło ( znaczy lód, nie monsz... ;) ). Odzwyczaiłam się od słodyczy, nawet mnie nie ciągnie. I dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Słonko to nie tłuszcz... Wiem, bo też to miałam przy hormonach - waga ta sama, rozmiar ten sam, a jakaś taka napuchnięta i sflaczała byłam. Odstawisz, będzie dobrze i to szybciutko. To nie jest sprawiedliwe, że my kobiety mamy tyle kłopotów przez te hormony! :time: A faceci co? najwyżej z wiekiem im prostata dokucza i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale ja sobie zrobilam test jakis na mase tluszczowa to wyszlo ze mam tluszczu w olere :why::why: no nie wiedzialam ze az tak bo jak na siebie patrze to az tak mi sie nie wydawalo.

 

Dziewczyny ile macie w pasie????

Pytam z ciekawosci bo w tym tescie wyszloz e jak ma ktos 80 to jest otyly :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×