Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam, taki prysznic w temp. pokojowej to ja też dziś uskuteczniłam...

 

acherontia-styx, No kombinuje się, kombinuje... :mrgreen: Cudnie jest w tej lodówce, jaka ulga, została mi tylko półka warzywna i jest błysk.

 

mirunia, Hej Kochana!***** No nie ma opcji, żeby nogę wystawić, chyba, że pies będzie się domagał. Ale na razie leży padnięty też na kaflach w przedpokoju.

Jak miło, że nie musiałaś iść do tego sklepu, bo byłaby to droga przez mękę...

Że Ci się chciało tą zupę robić, następna dzielna! ;) No my jeść będziemy dopiero pewnie koło 9 tej - skrzydełka z grilla. Teraz coś tam skubiemy tylko, bo się chce tylko pić.

 

JERZY1962, Hej! a ja tylko w sukienczynie typu koszulka... Chałupa już mi się nagrzała, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia ano meczy mnie dzis ten bol glowy , do tego bol kregoslupa tez i w sumie to mam dosc na dzis tych watpliwych przyjemnosci ;)

 

mirunia lodzik byl pyszny , najezony mnostwem bakalii i na naturalnej smietance , bez konserwantow , to takie eko lody sa :) Ja dzis tez niewiele gotowalam , mialam fasolke szparagowa z maselkiem i dwie muffinkiz w czorajszej kolacji i tyle.Dziekuje Kochana za tulanca:********

 

kosmostrada, niezly patent z tym sprzataniem lodowki :mrgreen::mrgreen: w sumie na takie upaly jak znalazl .

Ciekawa jestem sandalkow Lidlowych. :mhm:

 

JERZY1962, Jerzyku ja tez wyrozbierana , w samej koszulce na ramiaczkach i szortach .

Nie da sie inaczej.

 

takie tam a skorzystam z rady i sobie zrobie kapiel stop !

Procha na bol juz zazylam ale tylko mi przytlumilo.

 

Tropiki sie porobily ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, sandałki Ci pokażę, jak już swojego kompa będę miała. Kochana trochę mnie martwi ten Twój kręgosłup, jesteś pewna, że ćwiczenia na rehabilitacji są dobrze dobrane? :bezradny:

 

Jak w takim tempie będziemy sprzątać, to nam lipca nie starczy... Mam nadzieję, że przyjdzie ochłodzenie i da się robić. Chciałam dziś przejrzeć i uporządkować spiżarkę, ale kurczę ledwo się ruszam. Może pod wieczór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja u jednego Pana stale mam cwiczenia i zawsze mialam ok ale nie wiem czy sobie nie przeciazylam kregoslupa bo ostatnio dzwigalam sporo warzywek z placu :(

 

Ja dzis tez w Lidlu bylam , po mleko i serki wiejskie bo lubie ichniejsze odchudzone :105: kupuje tam tez naturalne jogurty bo maja dobre sklady i sa tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, Mam takie życzenie proste i banalne - żebyś się w tym kolejnym roku po prostu wreszcie wyspał!!! :D A reszta się ułoży , bo tak musi być i już. O!

 

platek rozy, Kochana to pewnie przeciążyłaś... Grunt, że jesteś w dobrych rękach, to powinno Ci pomóc.

 

Wróciłam ze spacerku, przyjemnie się zrobiło. Ale jesteśmy tak osłabieni, że tuptaliśmy jak emeryci. Mówię do mensza - słuchaj muszę kupić sobie colę, bo ledwo człapię... On na to - ja idę jak po pięciu piwach... :D:hide: Ale ludziska zadowolone, z plaży schodzą opaleni, a my takie białasy wylegliśmy z norki.

Idę na ogródek na leżak z książką. Jak dobrze mieć w taką pogodę urlop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, k,ODM3NjA0NjAsNTExNzgyMzQ=,f,01_DG_big.jpg

 

Życzę Ci, aby wszystkie plany,

nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować.

Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne.

Zdrowia, które pomoże w ich realizacji.

Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym.

I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.

 

 

kosmostrada, mam nadzieje Kochana , zobaczymy , poki co zno w ruch zelik poszedl ;)

Co fajnego czytasz?Wyslalam Ci na pw zdjecie :mrgreen:

 

mirunia u mnie dopiero teraz z aczyna byc przyjemnie , posiedzialam sobie na balkonie z herbatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×