Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocilam . Upal calyd zien nieziemski ale objechalam wszytskie miejsca ktore mialam objechac . Nawet zahaczyłam o biblioteke naukow a w ktorej moja kolezanka pracuje . Odebralam sobie piekna czerwona sukienke vintage :105::105::105::105: bo na kolezanke jest za duza w biuscie i mi ja sprezentowala za dwie pary kolczykow . Juz mam wizje jesienna na siebie w niej , kieca , moja czarna kurtka z eco skorki , do tego wzorzyste czarne rajstopy i szpilasy lakierowane :105::105::105: aaaaaaa normalnie sie zachwycilam :D ta kieca ponad miare :mrgreen::D:D

 

kosmostrada, Brawo za wychodzenie :brawo::brawo: co dzień to kawaleczek dalej , wiesz ja tez sie tak zastanawiam niejednokrotnie ile jeszcze bede sie cofala i znow gramolila ?

 

mirunia, dobrze ze deszczyk byl i burza u Ciebie , zawsze to troszke inne powietrze :) Co dzis mialas smacznego na obiado?

 

Lusesita Dolores, ja bym wybrala etat bo kase potrzebuje i stabilizacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana dałaś radę w tym upale i jaka piękna za to nagroda - mega kiecka!!! :105:

 

DarkMaster, Obawiam się, że nie masz co kombinować, tylko pogodzić się z tym, że chwilowo nie śpisz. Do roboty na 5tą nie zasuwasz, małe dzieci nie płaczą, więc ponarzekać na Spamowej, bo to upierdliwe jest i starać się ignorować. Może wtedy sen sam przyjdzie. Stosowałeś relaksacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominol, a ja bym raczej obstawala zeby isc na dluzej a tak biedna siedzi w domu i to tez nie jest dobre bo jednak glowa wymysla obrazy niefajne . Ja wiem po sobie ze czuje sie lepiej jak jestem zajeta.

A zasilku chyba kolo 600 zl co nie jest kwota duza.

 

 

kosmostrada, no dalam , dalam az sie sobie dziwie ze dalam rade , mialam wprawdzie male jazdy ze moze sobie zemdleje czy cus no ale to tylko glupie mysli.

 

O wiele lepiej sie czuje jak mam dzien zajety.

 

Z Jyska nic nie kupowalam nigdy , chociaz gazetki namietnie ogladam ;) a jak z jakoscia ich rzeczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, Ja robię tak , że zakładam słuchawki na uszy i wio z relaksacją np. tą co dostałam od jasaw. Wszyscy wtedy też wiedzą w domu, że to mój czas i nie należy mi przeszkadzać. Jakbyś chciał to ci prześlę. Na początku podeszłam do tego z dystansem, ale działa. Najlepiej wg Jacobsona, albo Schultza. Do tych typu medytacyjnego trzeba już mieć wprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak to prawda prace musi sie lubic i tak samo wazna jest atmosfera w pracy .

 

mirunia, dzionek zaliczony , teraz wstawilam pieczarki nadziewane serem feta , tunczykiem i cukinia do piekarnika , beda na kolacje :) Wprawdzie piekarnik miz as nagrzeje w domu ale zamknelam pokoj i wlaczylam wiatrak :)

jajko z fasolka tez uwielbiam :105::105:

 

Ha wlaczylam sobie jedynke i czekam na Andzelike:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, relaksacje. Masz delikatną muzykę, szumy, ćwierkanie i prowadzi Cię głos, każe Ci napinać i rozluźniać mięsnie i takie tam. Dziewczyny tu polecały, terapeutka polecała, myślę sobie spróbuję. Faktycznie coś w tym jest. Jestem spokojniejsza i bardziej odprężona. Lepiej zasypiam.

 

DarkMaster, Dam Ci na pw linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu klęska urodzaju, akurat jak siedziałam w aptece, to dzwonili ze szkoły, gdzie składałam papiery. Oczywiście nie słyszałam telefonu, a nie oddzwoniłam, bo nie wiedziałam kto. Będę musiała jutro zadzwonić. Kurna, sorry, nigdy nie miałam głośnych telefonów komórkowych.

 

Na terapii byłam, chyba ruszy nowy wątek. Muszę jeszcze dzisiaj włosy umyć, bo mi pani magister w aptece żyć nie da, wszyscy muszą być zadbani. A teraz sobie skorygowałam kolor i mam bardzo jasny popielaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Moi Drodzy:********

Migrena , migrena , migrena. Od rana a w nocy znow impreza byla u tego na dole wiec spalam 4 godziny . W SM mi powoedzieliz e musze sadownie zalatwiac sprawe jesli o tego pajaca i jego imprezy chodzi... Bede wiec jak sie lepiej poczuje pytala u dzielnicowego jak to zalatwic bo nie wytrzymuje . W nocy poszlam tam i mialam mu walnac kluczem francuskim w leb!

 

Nie bylam w stanie sie na terapie zwlec bo wymioty i ja w objeciach miski.

Dodzwonilam sie teraz do mojej T i coz mam terapie dopiero 18 sierpnia :shock::shock::shock: bo sa urlopy i moja T jest jeszcze tylko przyszly tydzien ale terminu juz nie bylo takiego ktory by mi odpowiadal . Boze jak ja sobie poradze????!!!! To ponad miesiac bez terapii :why::why::why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Oj też mnie głowa dziś boli, musiałam tabletę zażyć, bo aż mną bujało od rana.

Poleciałam z rana na terapię, potem tradycyjnie ryneczek i Lidl. Kupiłam min. składniki na chłodnik, będę dziś robić, a w lidlu nabyłam sobie 2 części kryminałów Jo Nesbo za super cenę. :yeah:

Pogoda u mnie fajna, słoneczko, ale nie patelnia, wiaterek wieje. Chyba zrobię drzemkę na ten ból łba, a potem zabiorę się za pichcenie.

Zjadłam po przyjściu kanapeczkę z ciemnym chlebem, wędzonym łososiem i ryneczkowym pomidorkiem przepysznym pt. bawole serce. Dlaczego o tym piszę - otóż moi drodzy apetyt mi wraca, jedzonko mi smakuje, jedna przyjemność życiowa odzyskana!

 

platek rozy, Kochana tulam Cię w tej migrenie, bidulka jesteś... Ja też dziś się dowiedziałam, że moja T. ma nie 2 tygodnie , a miesiąc urlopu, następna sesja dopiero 11 sierpnia. :bezradny: Poradzimy sobie Słońce, wszak to nasza siła nas niesie, a nie osoba terapeuty.

Ale wczoraj piękne pyszności nagotowałaś. Niby fitowe, a ślinka leci. :105:

 

Kochani jak Wam ten dzień mija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D A ja spałem sobie gdzieś do 10.30. Pomyłem naczynia, teraz leżę i czekam na kuriera, który ma mi przynieść buty (muszę zamawiać przez internet, bo mam taki duży rozmiar że trudno dostać :why: ) Pomyłem naczynia. W sumie chętnie bym się wybrał na rower, ale jest tak ciepło, że bym chyba tam padł...

Postanowiłem znów sobie popisać na forum bo się czuję dość samotnie ...

kosmostrada powodzenia z bólem głowy :D I gratulacje z powrotu apetytu :yeah:

acherontia-styx to ja wczoraj spałem do 12 a wstałem z łóżka o 13 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja durna z tą drzemką... Czuję się teraz bardziej zmulona i wypompowana niż przed... Piję kawę i głęboko oddycham, żeby serducho znów wpadło w rytm.

 

high, Dziękuję i witaj!

 

acherontia-styx, No ba, pewnie że damy radę... ;) Cieszę się, że odespałaś, może to jednak jeden taki dzień miałaś bez spania, ot jak każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×