Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, wysyłałem Ci PW w sprawie dietetyków. Obawiam się, że pogmatwałem coś, oraz że dopiero teraz to zrozumiałem. Niemniej, jako przysłowie rzecze, lepiej późno niż wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawny ten test. Kilku gości z dawnego osiedla pewnie by się grupasami okazało, bo obwody spore mieli - a oni tylko przesadzili z siłownią i odżywkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Wiaterek chmury rozgonił i słońce się rozgościło na niebie, ale jest na razie bardzo przyjemnie.

Noc dziś do d... Budziłam się co godzinę, o szóstej się zwlekłam, bo już tak mnie poranny lęk zalał, że nie dałam rady wyleżeć. Wyszłam z psem, bułki kupiłam i czekam, aż się ten poziom kortyzolu unormuje. (bo cóż to innego może być... :bezradny: )

Nie mam jakiś specjalnych planów na dzisiaj, na 13tą pójdę tylko na chwilę do pracy, mam drobną robotę do zrobienia. Zobaczymy, jak się dzień rozwinie.

 

Życzę Wam miłego dzionka, oby nam przyniósł jakieś przyjemności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani witajcie :*******

Ja wstalam a najchetniej bym spac poszla , o 6 byla mega burza , pozrywalo trakcje tramwajowe , powywalalo drzewa...

Jest chlodniej poki co ale ja wypluta bardzo z cmiacym bolem glowy .Ide do Madzi i na rehabilitacje pozniej no chyba ze zasne ;)

 

Pomierzylam sobie zle wczoraj szyje :shock: i przez szyje wyszlo mi ze mam otylosc

:shock::shock::shock:

 

mirunia, Kochana :******* na szczescie dal pospac ale poszlam tam i znow musialam zrobic awanture ... Jutro do dzielnicowego ide.

 

kosmostradaSlonce :******** tulam na te lęki . Mina w ciagu dnia .

Ja tez jakas wylekniona wstalam i rozbujana.

 

Milego dnia Kochani :********* :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×