Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I znów wszystko nasza wina? Cześciej na zawał schodzimy choćby, cześciej samobójstwo popełniamy, miesza nam się z rolą w społeczeństwie... Strach się bać! ;)

Co do testów - to ściemy! Wg nich jestem gruby, ponieważ mam 102 kg. Jakoś zapomnieli choćby o wzroście i tym, że mięśnie są cięższe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja chyba musze to przepracowac na terapii . Ale mam brzuszek , dawniejw azylam 49 i mi sie wydawalo zem idealna chociaz pozniej to jednak jak na sebie spojrzalam to juz sie sobie nie podobalam bo mialam kazda kosc widoczna ale brzuch idealnie plaski:D

 

 

Najlepiej sie sobie podobalam jak wazylam 55 . wtedy bylam zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, żartowałem przecież :smile:

platek róży, dlatego twierdzę, że te testy do bzdura. Podobnie jak te wsztstkie radosne diety; przecież to czesto zbiór najczystszych mitów. Najlepiej pójść do lekarza dietetyka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, bo się pokręciło. Normalnie istnieją lekarze zajmujący się tą dziedziną. Zresztą, żeby się tym zajmowac wymagane jest ukończenie studiów medycznych. No chyba, że teraz są jakieś kursy dla wszystkich ;)

 

platek rozy, dziękuję :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Idź sobie na badanie składu ciała. Stajesz na takiej maszynce, dwie minutki i wychodzi Ci wydruczek ile czego masz w organiźmie. Potem podsyłasz to mi a ja Ci ładnie wszystko tłumaczę. Koszt takiego badania wacha się między 20-40zł zależnie od miast ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×