Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Super pazurki! Że tak pięknie umiesz sobie sama pomalować!

 

platek rozy, czytam kolejną pozycję "fachową", muszę ją zaliczyć, bo to z mojej mamy biblioteki i muszę szybko oddać. Mam nadzieję jutro skończyć i wreszcie się zabrać za beletrystykę. Ogromnie się cieszę, że czuję się na tyle dobrze, że mogę czytać.

 

Dziewczynki, jesteśmy sisters, też lubię połączenie szarego i fuksji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :********

Ja od 5/30 walcze z wymiotami i taka migrena ze jesooo , myslalamz e zejde .

Dostalam @ i wlazience siedzac mialam mysli ze mnie dzis zabije albo migrena albo nerwica albo upal. Nie ma jak to ponakrecac sie z ranca :roll::roll::lol: Teraz nie powiem zeby mi bylo jakos duzo lepiej na umysle :?

Prochami nafaszeorwana o 9 moglam zwlec jako tako tylek z lozka . Czuje sie slaba , ledwo nogami powlocze.

Glowa pulsuje ale juz nie tak jak po 5.

 

cyklopka, sliczna jest , taka srebrzysta :) co jej dobrego na urodzinki zafundowaliscie? :D:D

 

kosmostrada, Slonce a Ty jak tam dzis??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

Aaaaaa, jak jest strasznie , nie ma czym oddychać! Zapowiadali burzę, nawet miałam cichą nadzieję, że przyjdzie, bo o 6tej niebo było zachmurzone. Teraz pozostało tylko ciężkie powietrze i jakieś masakryczne ciśnienie, ledwo się ruszam. Łyknęłam body maxa, kawy, to owszem trochę energii nabrałam, podbiłam sobie ciśnienie, ale złapałam wewnętrzny grzechot. :hide: Łyknęłam magnez, może przejdzie.

W stanie nieciekawym zebrałam się rano, wykąpałam, wymalowałam, sukienczynę kusą i sandałki na obcasie zarzuciłam i wyciągnęłam męża na miasto w ramach wyzwania. Wypiliśmy kawowe frapee o smaku białej czekolady, dobrze sobie sprawić przyjemność, ale było mi tak słabo, że rychło wróciliśmy do domu. Teraz zalegam...Co mogę stwierdzić - w takim stanie, but na obcasie nie jest najlepszym pomysłem... ;)

 

platek rozy, Słonko***** tulam!!! Mam nadzieję, że jako że już @ dostałaś, to przejdzie Ci ta wstrętna migrena na wieczór. Wiesz to też może być od upału i ciśnienia.

 

mirunia, Kochana*****, no to wszystkie źle znosimy tą pogodę. Och, żeby to już minęło...

 

DarkMaster, Hej! jak noc minęła, pospałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No kocikowi kwiatki ulubione się należą, bo wiek słuszny, a wygląd nadal piękny...

 

mirunia, Kochana wyjść bardzo chciałam, bo tak na głowę muszę robić terapeutycznie, a wiedziałam, że później upał mnie dobije. Teraz trochę podrzemałam, bo nie dałam rady wytrzymać i będę dalej się snuła jak Biała Dama po zamczysku...

A jak masz w pracy, nagrzewa się pomieszczenie?

 

DarkMaster, Ty może gdzieś się na noc zatrudnij, żeby chociaż jakiś pożytek i piniondz z tej Twojej bezsenności był... ;) No ale widzisz piguły o kant... rozbić, to lepiej już sobie tą chemię darować. Ja się pocieszam, że jeszcze sobie w życiu pośpię i Ty też pośpisz, zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, Lusesita Dolores, tulam Was w niedoli :*******

 

 

Lusesita Dolores, ja biore solpadeine a jak nie pomaga to dowalam ibupromem .No ale przy migrenie ciezko bol glowy zniwelowac wiec zazwyczaj sie ecze do wieczora a przewaznie to po kilka dni.

 

kosmostrada, ulalala to laseczka dzis bylas :105: uwielbiam frappe .

Niestety u mnie szpilasy tak jak u Ciebie czesto odpadaja bo z moim samopoczuciem bywa roznie i czesto chodze i na plaskim chodze jak pijana ... ;)

 

mirunia, jak tam samopoczucie??? Lepiej troszke?Uznalam ze skoro nie umarlam do tej pory to chyba jeszcze na mnie nie pora i sie wybiore na spacer i po wode . Pozniej ma sasiadka wpasc na pogaduchy.

Zaczela mi sle luszczyc skora miedzy brwiami a nosem :x nie wiem od czego .

 

cyklopka, a widzisz to nie znam tych tabletek .

Kociczka miala raj wsrod tylu kwiatkow :105: Prawdziwa kobietka z niej jak kwiaty lubi ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Dziewczyny, wystawiłyście nogę?

 

U mnie chłodniej się zrobiło, nawet leciuchno wieje, mogę wreszcie okno otworzyć w sypialni. Naparzyłam sobie mięty, bo zdałam sobie sprawę, jak mało dziś piłam.

Powinnam też zmobilizować się do wyjścia, ale jejku jak trudno, jestem wyczerpana, pomimo drzemki.

 

acherontia-styx, Hej! Dobrze, że masz wolne i możesz pozalegać.

 

JERZY1962, heloł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dobrze, że wyszłaś Kochana, bo to zawsze potem lepsza noc i lepszy poranek.

A koleżanką mnie zszokowałaś, jeszcze te zabudowane buty, dla mnie to byłaby tortura.

Ja wyszłam po fajki i na małe kółeczko z psem, no normalnie medal... ;) Wyjdę jeszcze później pospacerować wśród lip, bo jak mówisz pięknie pachną, po prostu aromaterapia... :105:

 

Purpurowy, wieslawpas, Hej!

 

Czas grilla rozpalać, dzisiaj exklusiv - polędwica. W końcu wakacje, jakieś szaleństwo musi być. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×