Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A tych, co wiercą dziury w elewacji pobliskiego budynku pogonię z tasakiem i każdy sąd mnie uniewinni, najwyżej kilka miesięcy w Kobierzynie.

Ja bym uniewinniła! Mnie wczoraj tak obudzili, jak już o świcie usnęłam, to o 8 zaczęło się wiercenie - takie przez 15 minut, żebym całkowicie się rozbudziła i zdenerwowała. I potem cisza. Po co, dlaczego?! Dlaczego ludzie wiercą tak rano i potem przestają? Nie mogą tego przełożyć np. na 14? ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilamz rehabilitacji , popsul sie magnetronic i dzis wzielam tylko dwa z abiegi. Zebralamz a to mnostwo komplementow za perfumy :105::105: a wygrzebalam z dna szuflady resztke moich dawno uzywanych ( jak jeszcze pracowalam na etacie to uwielbialam je w czasie wiosenno letnim na sobie nosic) Dream Angels Wish65245W.jpg

 

Z panem dzielnicowym jestem umowiona na poniedzialek.

I jestem jakas podminowana , z takim lękiem pod skora ale i dolem.Moze z tego uzerania sie od tylu noc z tym pajacem z dolu????

 

Co porabiacie???

 

takie tam, :papa::papa::papa: ja juz opisalam a u Ciebie co???

 

cyklopka jest okreslony przepis ze po 22 obowiazuje cisza nocna do 6 rano wiec siedzenie na balkonie , sluchanie glosno muzyki i smianie sie nalezy do zaklocania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilamz rehabilitacji , popsul sie magnetronic i dzis wzielam tylko dwa z abiegi. Zebralamz a to mnostwo komplementow za perfumy :105::105: a wygrzebalam z dna szuflady resztke moich dawno uzywanych ( jak jeszcze pracowalam na etacie to uwielbialam je w czasie wiosenno letnim na sobie nosic) Dream Angels Wish65245W.jpg

 

Z panem dzielnicowym jestem umowiona na poniedzialek.

I jestem jakas podminowana , z takim lękiem pod skora ale i dolem.Moze z tego uzerania sie od tylu noc z tym pajacem z dolu????

 

Co porabiacie???

 

takie tam, :papa::papa::papa: ja juz opisalam a u Ciebie co???

 

cyklopka jest okreslony przepis ze po 22 obowiazuje cisza nocna do 6 rano wiec siedzenie na balkonie , sluchanie glosno muzyki i smianie sie nalezy do zaklocania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, :) juz patrze:) likier orzechowy ammmmm chociaz teraz bym nie mogla go wypic bo jak na alkoholu to z lkearstwami laczyc nie moge :bezradny::bezradny:

 

Lusesita Dolores, hey Asiu:******* ja na terapie poszlam po toz eby nauczyc sie radzic z lękami .I duzo mi dala i daje bo jak wiesz ja na samej terapii jestem.Bez lekarstw. I zeby dotrzec do sedna moich problemow czyli skad sie wziela nerwica i depresja u mnie i to akurat juz wiem skad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, :) juz patrze:) likier orzechowy ammmmm chociaz teraz bym nie mogla go wypic bo jak na alkoholu to z lkearstwami laczyc nie moge :bezradny::bezradny:

 

Lusesita Dolores, hey Asiu:******* ja na terapie poszlam po toz eby nauczyc sie radzic z lękami .I duzo mi dala i daje bo jak wiesz ja na samej terapii jestem.Bez lekarstw. I zeby dotrzec do sedna moich problemow czyli skad sie wziela nerwica i depresja u mnie i to akurat juz wiem skad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×