Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, wyslalam kilka cv dzis , oddzownil jeden gosc , jutro na 9 ide na rozmowe , praca na umowe zlecenie w weekendy w decathlonie, nawet mi te weekendy pasuja bo wtedy bym mogla byc u Madzi w tygodniu a tam w weekendy .No ale nie robie sobie wielkich nadziei.

 

JERZY1962, ja juz mam 39 :( i w dodatku chyba to przeszkadza bo juz kilka razy uslyszalam ze jestem za stara.

 

Zalatana23, o Kochana co u Ciebie? :******* jak sie czujesz?

Ja zamierzalam do szkoly isc od pazdziernika . czekam a z wsierpniu pojawia sie dotacje to mzoe trzasne trzeci kierunek? tylko na co z drugiej strony jak po dwoch nie moge pracy znalezc?

 

Lusesita Dolores, na optimie pracowalam trzy lata office mamw malym paluszku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wyslalam kilka cv dzis , oddzownil jeden gosc , jutro na 9 ide na rozmowe , praca na umowe zlecenie w weekendy w decathlonie, nawet mi te weekendy pasuja bo wtedy bym mogla byc u Madzi w tygodniu a tam w weekendy .No ale nie robie sobie wielkich nadziei.

 

JERZY1962, ja juz mam 39 :( i w dodatku chyba to przeszkadza bo juz kilka razy uslyszalam ze jestem za stara.

 

Zalatana23, o Kochana co u Ciebie? :******* jak sie czujesz?

Ja zamierzalam do szkoly isc od pazdziernika . czekam a z wsierpniu pojawia sie dotacje to mzoe trzasne trzeci kierunek? tylko na co z drugiej strony jak po dwoch nie moge pracy znalezc?

 

Lusesita Dolores, na optimie pracowalam trzy lata office mamw malym paluszku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku no dokładnie, kolejny papier, ale może akurat... Ciężko jest, wiem. Wczoraj byłam na rozmowie, to usłyszałam, że ta praca nie spełni moich oczekiwań, że mam za wysokie kwalifikacje itp itd

A z kasą krucho...

Ze zdrowiem względnie, biorę lek i jakoś się trzymam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatku no dokładnie, kolejny papier, ale może akurat... Ciężko jest, wiem. Wczoraj byłam na rozmowie, to usłyszałam, że ta praca nie spełni moich oczekiwań, że mam za wysokie kwalifikacje itp itd

A z kasą krucho...

Ze zdrowiem względnie, biorę lek i jakoś się trzymam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×