Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, tak, ta Naturelle Osmanthus jest taka delikatna na lato, ale bardzo ciekawa przez tą nutę cedru.

Te mocniejsze ....d`Amour bardziej wyjściowe, na wieczór.

Poniuchajcie je sobie w sklepie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, one bardziej na zime w sumie bo to taki ciezki , sexowny zapach , ale ja takie lubie i latem tez nosze bo sie inaczej rozwijaja niz zima .

Zapachy Kardiashianki sa naprawde udane , poprzedni Signature tez byl boski.

Ja z Wizazu to mam w olere takich flas po 10. 15 mili :D caly koszyk :D

Teraz wykanczam zapasy bo mnie nie stac na nowe ;)

 

 

mirunia, Sprawdze sobie w niedziele , a nie wiedzialamz e daja takie fajne prezenty jak kupujesz przez stronke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, przesliczny :105: ladnie sie bedzie prezentowal na toaletce albo na poleczce z perfumami

Kurcze jak bede przy kasie to tez sie na cos skusze od nich :mrgreen:

 

Zalatana23, dokladnie , ja z tego zalozenia wychodzilam i kupowalam i coraz to nowym zapachem pachnialam :D ale tez i prawda ze ja mam fiola na punkcie perfum i duzych flach pelnowymiarowych mam ponad 30 na obecna chwile chociaz wszytskie kupowane jeszcze wiadomo za czasow gdy z kasa nie mialam klopotu plus koszyk pelen tych odlewek:D

 

ide wlosy myc i naloze odzywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ale się rozpieściłaś Kochana! :105: Cuda!

Zawsze mnie raduje jak sobie przyjemność sprawicie.

Kupiłam sobie za twoją radą krzyżówki, ale jakieś za proste wzięłam. :bezradny:

 

Gości pożegnałam, tabletkę na ból głowy wzięłam ( ciężko znoszę wizyty jak nie mam dobrej fazy) i obaczę tą moją nową książkę. Piję ziółka i nie ukrywam modlę się o lepszy dzień jutrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób tu (w sensie: forum) maluje, rysuje, tworzy? Bo tak mi się co jakiś czas przewijają informacje o malowaniu/rysowaniu... Ewentualnie jestem wyczulona, bo sama zaczęłam.

Tak, kiedyś rysowałam, głównie portrety ze zdjęcia ołówkiem albo węglem.

Jak będę miała trochę miejsca na pracownię, to w końcu sięgnę po płutno. Nie wiem, czy już pisałam, moja nowa najlepsza koleżanka chce mnie uczyć malować, bo sama brała lekcje, ale ja się nie chcę uczyć. Chcę tworzyć tylko sztukę naiwną i/lub intuicyjną, w ostateczności na prochach ;)

cyklopka, Niedobrze lub dobrze dla mnie, że benzo powoduje, że ja wydaje się sobie wybitnie nienormalna. :shock: Tak że niestety pigułeczka na czarną godzinę u mnie nie funkcjonuje...A byłoby tak miło mieć cokolwiek na wsparcie.

kosmostrada, dla mnie na czarną godzinę wszystko dobre, tranxene, xanax, hydroxyzinka, raz bodaj wzięłam za dużą dawkę ketonalu (na @) i też mi było błogo, na sen tylko APAP noc, ale oczywiście bardzo rzadko mam okazję się częstować takimi przyjemnościami.

 

Praktyki zakończone. Tytuł pacjenta dnia wędruje do dziadka w stroju harcerskim, który wręczając recepty powiedział, że ma dwa bilety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oj tak, kcę domowych gołąbków ... sama umiem zrobić, ale jak ktoś poda na stół to insza przyjemność... :105:

Ja w ogóle jestem teraz na etapie, że otoczenie ma mnie rozpieszczać i T. mi kazała odpoczywać i już, o!

A dziadek fajny... :D

Proszę dla Pani medal za ukończone praktyki!!! Voila!

 

Ferdynand k, Ferdziu gratuluję eksperymentów kulinarnych!!! Czekamy na Ciebie wkrótce w Masterchefie! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, :D

Obawiam się, że Twoje proporcje papryki i pieprzu spaliłyby mi przełyk... ;)

 

cyklopka, Że Ty masz samozaparcie robić prace ręczne o tej porze... Ja muszę mieć światło dzienne.

 

No idę kości wygrzać w wannie i zebrać siły na jutrzejszy dzień. Pogoda ma być podobna, liczę na przejaśnienie i może jakąś aktywność fizyczną, a jak nie, będę trenować kreatywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Sobota, wszyscy śpiom??? :D

Ja już z rańca zaliczyłam z psem biedrę, bo miałam ochotę na croissanty na śniadanie.

Pogoda jakaś taka znów niestabilna, ale może lać na nie będzie, bo wiatr chmurzyska goni po niebie.

Bardzo chciałabym dziś ten rower zaliczyć, na razie kupiłam sobie napój witaminowy, może uda się trochę głowę z mulenia wytrząsnąć.

 

Miłego dzionka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzien dobry :********

Ja znow niewyspana , dla odmiany ten z dolu urzadzal od 3 do 7 rano! awanture i darl sie na ta swoja dziewczyne , rzucal jakimis przedmiotami po mieszkaniu ... Jak dobrze ze ja w pon ide do tego dzielnicowego bo juz sie nie da wytrzymac .

 

Wstalam z poddenerwowaniem.

 

kosmostrada, :********** buziaki Slonce:) Dzis chyba lepszy poczatek dnia niz wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Słońce!***** Ten sąsiad to się chyba uaktywnił ostatnio, bo wcześniej aż tak często Cię nie męczył, nie?

Tak, dziś dzień się lepiej zaczął, choć ciśnienie mi bardzo dokucza, łeb boli, nogi jak z waty, ale to tam nic, można starać się ignorować, grunt że na razie nie telepie strasznie więc jest oki, byle tak dalej. Jak już wyszłam z psem poza swój mały fyrtel, to dobry znak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×