Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, oczywiście, że zaproszę. Wieczorami przy ognisku będziemy recytować poezję zalinkowanego autora. Zresztą, może i on z nami posiedzieć będzie chciał.

 

Zebrec, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłam w Bieszczadach. Myślałam, że się tego lata z kuzynką zabiorę, ale chyba pojedziemy w inne góry.

 

Skończyłam robić obiad, zjadłam, zrobiło mi się ciepło, poszłam się na chwilę zwinąć w krewetkię na łóżku i strasznie mi teraz chłodno, weszłam pod koc i nie wiem, co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, całkowity brak krążenia w naczyniach włosowatych. Może kawa i chwilę w pełnym słońcu na balkonie?

 

Ja mam dużą skłonność do marazmów niedzielnych, szkoła weekendowa mi bardzo pomogła w tym względzie.

 

W poniedziałeczek terapia i uczennica, w sumie mogłabym zrobić jakąś listę dla terapeutki i przygotować jakiś artykuł/tekst piosenki na te ostatnie angielskie dla dziewczynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam ale wiem juz ze tam pracowac nie bede.Jest duzo dzwigania , bo trzeba palety z towarem rozladowywac i o ile np niektore rzeczy sa lekkie tak juz przy sprzetach sportowych lekko nie jest , a placa ponizej krytyki --- 6 zl na reke :x umowa tez kijowa , facet sie zapytal od razu czy ma mnie kto ubezpieczyc bo on chorobowego nie placi , to naprawde na takiej umowie jeszcze praca w weekedny to powinno byc jak nic 10 zl na reke. Pilnujac Madzi mam wiecej --- 9zl i w spokoju .

 

W dodatku lęki mnie lapaly bo ja nie obeznana w towarze a klienci sie pytaja, szef straszny burak taki w stylu z e masz go calowac po rekachz e w ogole Cie zatrudnil.

 

Ide odpoczac bo jestem cala rozedgrana w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wcale Ci się nie dziwię, że nie chcesz tej pracy... dźwiganie nie dla nas! W dodatku za małe grosze. To nie jest praca na stałe (na dłużej). A jeszcze mieć szefa-buraka za plecami? :shock:

 

No wypróbuj te perfumki. Ja je dzisiaj użyłam wychodząc na spacer i powiem Ci, że czułam się "dostojnie". Pachnę do tej pory, a psiknęłam się leciutko w południe.

 

Głowa nareszcie przestała mnie boleć, spacer dobrze mi zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a weź, zapomnij czem prędzej, że w ogóle byłaś w takim miejscu.

 

Piję kawę, zginam żurawie, w stopy mi dalej zimno.

Dzwonił znowu ankieter, co pod pretekstem pytań o znajomość stacji radiowych pyta z kim się mieszka, ile mają lat, o której się z domu wychodzi, o zarobki :shock: Kazałam ojcu przerwać, bo mu zaczął opowiadać z litości, że chłopak ma głupią pracę. A to mogą być jacyś złodzieje, jak numer telefonu znają, to i adres ustalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. Byliśmy na rowerach w lesie. Nawet nas zapadało, ale zapach mokrego ciepłego lasu - bezcenny. Jedyny mankament - jazda po wertepach z bólem głowy i wrażenie bolesnego obijania się mózgu o czaszkę - nie do podrobienia... :hide:

Po drodze wracając zatrzymaliśmy się w Almie po pudło lodów czekoladowych i ptasie mleczko ku rozpuście.

Teraz ewidentnie należy mi się odpoczynek. Człowiek w nerwicy strasznie szybko się męczy.

 

mirunia, Cieszę się, że wybrałaś się też na powietrze. To podstawa ruszyć kuperek z domu. W zimie może nam się nie chcieć. ;) Dostałaś moje pw?

 

platek rozy, No szkoda, że nic z tego nie będzie... Ale na następną rozmowę pójdziesz już silniejsza, bo wiesz , że dajesz radę i jesteś w stanie wszystko przetrwać!

Na osłodę masz chociaż perfumki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cyklopka, mirunia ano praca do kitu , boli mnie znow kregoslup.Koszmar co pracodawcy moga z pracowniekiem zrobic , dawniej byly przepisy ze juz trzecia umowa byla traktowana jako umowa na stale a teraz najchetniej umow wcale by nie dawali a jeszcze do tego placili takie grsoze ze jak z tego wyzyc?????

 

miruniaperfumki przetestuje jutro :) dzis sie wypachnilam odlewka Durbano Pink Quartz , to taka roza ale zimna , bardzo piekne sa na upaly :105:

Dobrze ze bol glowy Ci minal.

 

kosmostrada, super ze wycieczka sie udala. Teraz odpoczynek z kawka :great:

 

high, czesc, ja bym foty swojej publicznie nie dala ;P

ale to tylko moje podejscie :smile:

 

cyklopka, dziwne te pytania :o:shock: i takim sposobem pozniej sie slyszy ze to jacys zlodzieje byli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tak Kochana, pw przeczytałam, odsłuchałam całość niedawno przy moczeniu stóp! :D

Ja już tych chłopaków na youtubie widziałam i słuchałam, mają cały cykl tych pogadanek, nawet widziałam ich buzie. :D

Dzięki, akurat tego o ignore nie słuchałam, więc dzisiaj miałam audioterapię i wiele cennych rad. Tylko je stosować i mieć w d... wszystko! :D

 

Na spacerku byłam dość długim, spotkałam się nawet z Bratem i też przeszliśmy się do lasu. U mnie dość ciepło, powiedziałabym, że chwilami było mi gorąco i zgrzałam się. Ale obiadek mi smakował po tej leśnej wentylacji.

Teraz herbatka i czas dla siebie... zrobiłam sobie stópki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×