Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, jak Wy to robicie, że płaczecie? Ja za chuja nie potrafię. Blokadę mam założoną na łzy. A tak mi się chce.

 

Włączam sobie Bridget Jones (jest tak popierdolona jak ja), może popłaczę się ze śmiechu :mrgreen:

 

[*EDIT*]

 

Doopa, nie jestem w stanie obejrzeć filmu do końca, nawet po 2 Xanaxach. Ja to wszystko pie.dolę. Muszę wyjść z domu, bo wariuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zniknę na jakiś czas z forum, bo ciągle tu tylko jęczę i narzekam. Nic z tym nie robię...Niedługo przeze mnie też w doły powpadacie. Już mi jest właściwie głupio się tutaj tak żalić... :cry::(

Jezeli to jedyny powod to nie znikaj - w koncu gdzie masz sie zalic jak nie tu... My akurat to rozumiemy. Niech ci nie bedzie glupio Venus, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień obecny a w zasadzie wczorajszy "walentyki" ahh ah :D wszyscy happy a mnie caaaały dzień albo żołądek albo kości mostka klatki piersiowej albo głowa i tak od miesiąca poprostu supeer:D większość w tej sytuacjii by płakała ja niewiem czy sie śmiać czy płakać jeżeli życie jest piękne to ja jestem zdrowy :D

 

 

POZDRO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whtt ja przez nerwicę płaczę niemal nie przerwanie od 5 miesięcy, niemal, bo chyba było ok 7 dni, w których nie płakałam, a tak to wyję non stop... :?

 

Korba ja kiedyś też miałam blokadę na łzy, choć chciało mi się wyć niesamowicie. Nie mogłam przez to dać upustu emocjom, ale mój organizm to załatwił sam i je wyrzucił sam z siebie, i o to właśnie dowiedziałam się wtedy, że to nerwica. :(

 

scrat dzięki! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whtt, a dlaczego niby facetowi nie wypada :?: też człowiek i co w tym złego popłakać sobie ;)

Mój dzień był (jest) nawet nawet ;) Byłam dzisiaj w pracy do południa, pózniej w związku z tym że była pięęęękna pogoda postanowiłam pospacerować sobie :mrgreen: Postanowiłam że pójdę drogą której strasznie się boję w kierunku siostry, no i jak już byłam blisko to speniałam, chciałam już uciekać z powrotem ale jednak też chciałam tam dotrzeć to zadzwoniłam po siostrę aby po mnie wyszła :? siostra widziała co się święci szybko zmieniła temat i jakoś doszłam do niej ;) Strach przeszedł i było nawet fajnie Odprowadziła mnie nawet kawałek bo bałam się powrotu :? Jestem zadowolona że doszłam tam bo kilka ładnych lat u niej nie byłam :cry: z powodu pieprzonej nerwicy :cry: Ale czuję się też jak kaleka bo nie potrafię nawet sama dojść tak jakbym potrzebowała kogoś do pomocy przy chodzeniu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie moge sie dać byłem w kościele pochodziłem troche zrobiłem jakiś muzyczny podkład ale męczy mnie ten oddech :/ reszta dolegliwości jest w miare znośna zresztą żadne z nas niema czasu zmagać sie z tym kilka lat a sam siedze z nerwicą 2 miesiąc i już mam jej dość;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dziś ja pojęczę ;) dziwna sprawa przez kilka dni zero odzewu objawów nerwicy i dolegliwości związanych z tym .... to przez inne sprawy na głowie dzisiaj obudził mnie lęk i złe samopoczucie z większością objawów włącznie poprzez myśli że chyba wariuje ale jak może wariat zwariować :mrgreen: i siedzę teraz i rozkminiam co może być powodem ,że w takim dziwnym stanie się obudziłem i za cholerę nie mogę do tego dojść no nic ide zjeść śniadanie i na zakupy pomyśle troszke puzniej może coś jeszcze "pojęcze" w południe aha i życzę dobrego dnia wszystkim :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowny dzień....śniegu nawaliło za nim z domu wyjechałam musiałam sie łopatą namachać.

Pojechałam na akupunkturę cudnie się zrelaksowałam...

w drodze powrotnej Suzaczek miał wypadek,oczywiscie nie z mojej winy...jakaś larwa mi w dupe wjechała :roll:

Strasznie sie wystaszyłam :x

Dziś już się z domu nie ruszam bo może znowu coś sie stanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co mi jest. Nerwica ciągle mnie trzyma ale troche łagodniej, za to mam strasznie uciążliwy problem. Za chiny ludowe nie mogę się rano obudzić. Wstaję z łóżka zazwyczaj koło 14-15, i to bardzo niewyspany, a wręcz zmęczony. Co może być grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co mi jest. Nerwica ciągle mnie trzyma ale troche łagodniej, za to mam strasznie uciążliwy problem. Za chiny ludowe nie mogę się rano obudzić. Wstaję z łóżka zazwyczaj koło 14-15, i to bardzo niewyspany, a wręcz zmęczony. Co może być grane?

 

Witaj, moge sie mylic i nie miec racji, ale ja podobne objawy mam gdy spie w nie wywietrzonym pomieszczeniu, zwlaszcza w zime gdy sie ogrzewa pomieszczenie.Do tego czuje sie wtedy jakos tak dziwnie napuchniety.Moze powinienes sprobowac wietrzyc przed spaniem,powodzenia.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostałem obudzony o 7:00, po 2,5 godzinach snu. Po drodze do szkoły rozbolał mnie brzuch. Chciałem zawrócić do domu ale się rozmyśliłem. Wystarczyło się odlać w kiblu publicznym i było mi lepiej. Pojechałem do szkoły, zdążyłem na WF na, którym nie ćwiczę, potem okazało się że mamy jechać na jakiś darmowy koncert.

Przed wyjazdem stwierdziłem, że jednak muszę iść na dłuższe posiedzenie do kibla. Jak wyszedłem to już nikogo nie było, więce wróciłem do domu...

Teraz chyba pójdę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Venus, zacznij poważne leczenie... Moje dni są coraz, lepsze chociaż ostatnie 2 tygodnie to miałem największą słabość do piwka, w sumie codziennie machałem 2-3 piwa, dzisiaj organizm dał sygnał, że za dużo, mianowicie mam lekkie zawroty głowy i jestem trochę poddenerwowany, więc muszę na jakiś czas przystopować z browarami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie siedze i rycze, bo mi dzisiaj drętwiała ręka, i się naczytałam że takie też objawy ma stwardnienie rozsiane ;( już się martwię, i na dodatek lekkie mroczki przed oczami któe miałam już od dawna... oczywiście spodziewam się najgorszego ;(( załamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×