Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Nalepiła sobie kobieta zielony listek na tylną szybę i jedzie. Droga trzypasmowa, ona zajmuje pas lewy, bo być może skręci za jakieś 15 km. Jedzie 50 km/h, ale twardo i systematycznie posuwa się do przodu. Ludzie na nią trąbią, wszystkim ciśnienie skacze, a ona nic. Wyprzedzam ją prawym pasem, robię to powoli, żeby jej nie spłoszyć i móc spojrzeć w te skupione oczęta... Patrzę, a tu siedzi taki mały brzdąc kobiecy z czapką na głowie. :hide:

 

Wkurzyłem się, ale miałem ze sobą płytę the best of Iron Maiden, więc od razu się zrelaksowałem. :roll:

 

dlatego ja mam napis na zderzaku:

Lewy pas to nie kółko różańcowe!

nienawidzę bab za kierownicą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, zawsze można wprowadzić zasadę, że po usunięciu konta jest block na IP np. na miesiąc :D.

Słaby pomysł.

 

Mnie wkurza niestałość konfiguracji aplikacji.

Raz nie moge edytować postów, innym razem mogę.

Raz post wysłany pod własnym dokleja się do porzedniego, innym razem nie.

Entropia rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalepiła sobie kobieta zielony listek na tylną szybę i jedzie. Droga trzypasmowa, ona zajmuje pas lewy, bo być może skręci za jakieś 15 km. Jedzie 50 km/h, ale twardo i systematycznie posuwa się do przodu. Ludzie na nią trąbią, wszystkim ciśnienie skacze, a ona nic. Wyprzedzam ją prawym pasem, robię to powoli, żeby jej nie spłoszyć i móc spojrzeć w te skupione oczęta... Patrzę, a tu siedzi taki mały brzdąc kobiecy z czapką na głowie. :hide:

Haha, w Polsce to typowe dla "bab" i młodych lasek (nie mówię, że wszystkich oczywiście ale jednak większość). Niestety, w Polsce młode osoby jakoś tak przyjęły sobie, że jak mają zielony listek, to od razu myslą, że upowaznia ich to do kiepskiej jazdy - no bo przecież jest początkującym kierowcą. Ale z drugiej strony - nie winię do końća tych kierowców a szkoły nauki jazdy, które kompletnie nie uczą jeździć.

 

NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).

"Nigdy nic" wiele mówi o Twoim sposobie komunikowania się. ;)

W rzeczywistości nie pasują mi rzeczy, które uważam za pozbawione sensu.

Twój pomysł właśnie taki jest. Z wielu powodów, ktorych nie warto wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, jest punkt w Regulaminie, że jeśli ktoś usunie konto więcej niż trzy razy w ciągu roku, to ma zakaz wstępu na Forum przynajmniej trzy miesiące. Niektórym przydałby się taki kubełek zimnej wody. No, ale ograniczenia dla niektórych Misiów, to w swoim czasie.

 

Ja bym takich gagatków skazywał na wieczne używanie nowej skórki. ;)

 

Właśnie, wkurza mnie nowa skórka, ale na szczęście mogłem sobie ją zmienić. Wkurza mnie też, że ciągle jestem głodny, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej chce mi się słodkiego. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, wypucowałem wczoraj samochód, a dzisiaj zlał go deszcz i poturbował grad. Niech to dunder świśnie! :-|

To masz w sumie podwójnie umyte autko ;) Nie ma co narzekać ! Mam nadzieję, że wgnieceń po gradzie nie ma ;)

 

Ale z drugiej strony - nie winię do końća tych kierowców a szkoły nauki jazdy, które kompletnie nie uczą jeździć.

Widzę, że nie tylko polski system szkolnictwa Ci przeszkadza ... jakie to polskie ;) Dobrze, że nie musisz się męczyć na co dzień w tej naszej strasznej rzeczywistości, w dodatku bez broni ;) Kurczę, dziewczyno takie tu mamy realia :bezradny:

 

NN4V, przyzwyczaiłam się, że Tobie, to nigdy nic nie pasuje ;).

A zarzucasz innym, że im coś nie pasuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, uczestniczylas kiedykolwiek w kursie nauki jazdy w Polsce?

A co do auta i deszczu, to desz wcale nie powoduje umycia auta bo slady po wyschnietyxh kroplach plus kurz z powietrza daja dokladnie taki sam efekt jak przed umyciem auta w myjni ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Egipcie dają prawko za uruchomienie auta i pojechanie paru metrów do przodu i tyłu w wielu innych krajach jest podobnie a chyba w Polsce jest zdać egzamin najtrudniej na świecie. Znam parę osóbv co w Polsce nie mogła zdać podchodząc 10 razy a w Anglii za pierwszym zdawali ale szkołom jazdy i instruktorom zależy żeby udzie nie zdawali bo interes się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a próbowałeś już? ja mialem nastawieniem do skutku, chocny dziesiec razy. szkoda, ze nie miesszkasz bizej mnie, to bym Cie nauczyl na lacie ale nie marwt sie skoro ja mogle, to Ty tez :D srry za pisownie pijany jestem

 

Ps ja to potraktowałem jako zabawną przygodę, uwierz mi, da się tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, w krajach Europy wschodniej i południowo wschodniej chyba z połowa kierowców w ogóle prawa jazdy nie posiada a gdy dochodzi do zdarzenia drogowego, gdzie wezwana jest policja, to wygrywa ten, kto da więcej w łapę ;).

A co do Polski, jest to jeden z nielicznych krajów, gdzie przed podejściem do egzaminu trzeba przejść szkolenie w OSK. W większości krajów człowiek może na własnym aucie się uczyć jeździć i nie musi korzystac z usług "profesionalnych" ośrodków. A w Polsce chodzi o to, że w OSK specjalnie nie uczą dobrze jeździć, żeby człowiek nie zdał egzaminu i przyszedł wykupić dodatkowe jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×