Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór obecnym na Wyspie :D

 

amelia83, hej hej Karinko :D Czytam, że miewasz się nieźle. Ważne, że terapia zaczyna działać. Wierzyłam w jej skuteczność... :!:

Jak długo będzie trwać?

 

-- 12 kwi 2015, 20:33 --

 

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w piątek - wsparcie nie zawiodło!

 

Wczoraj byłam zajęta, zajmowałam się Wnuczkiem. To najsłodsze zajęcie...kocham, kocham kocham, jak mówi Kora :D

Dzisiaj pełen relaks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co grasz? :P

Star Wars: The Old Republic

 

-- 13 kwi 2015, 11:12 --

 

mój obiekt westchnień jednak nie dla mnie przeznaczony

jest mi smutno, ale przynajmniej szczerze przeprosił a ja siedze i wyję :cry:

Szkoda :( Ale za co przeprosił?

 

Ja się teraz zabezpieczam, bo u mnie rozczarowania to emocje najwyższych lotów, karmiłam się nimi od kiedy pamiętam. Teraz dbam w pierwszej kolejności o koleżeńskie relacje, miejsce w paczce, żeby poznawać bliżej z bezpiecznej pozycji i nie zostać od razu posądzona o "lecenie".

 

Jedna moja przyjaciółka zawsze od razu konfrontuje, jak jej się ktoś podoba i od razu dostaje po łapach albo po łbie. (Tak jak ja, kiedy byłam nastolatką). Ostatnio jej jakiś nowo poznany powiedział, że ma chłopaka. Ale podobno został jej bdb kolegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zab boli tak ze czasami mi samoistnie lzy ciekna a mam dosc wysoka tolerancje bolu.

Na 18 mam jechac do dentystki i czekac az mnie przyjmie miedxy pacjentami, cos mi sie widzi ze bede teraz czestym gosciem na fotelu dentystycznym :? Juz sama z siebie nie bede zadnego zeba plombowala! Zle sie to konczy

 

amelia83, cyklopka, :*********DarkMaster, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, heyyyy :papa::papa:

Tylko jakims lekarstwem mi pomiziala po dziaslach bo stwierdzila ze to nawrazliwosc szyjek zebowych a mnie ewidentnie boli zab jak gryze i mi jakos tak pulsuje :bezradny: nosz nie mam sil mecze sie i mecze a d zis jest duzo gorzej :(

 

amelia83, chyba musial bo dziwne ze przepraszal ze mu sie ktos inny sposobal :shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×